Ім’я: Олена Воробей

Дата народження: 5 червня 1967 р. (49 років)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Коза

Місце народження: р. Брест, Білоруська РСР

Діяльність: естрадна актриса і пародистка

Вага: 60 кг

Зріст: 158 см

Біографія Олени Воробей

Дитинство Олени Воробей

Майбутня пародистка Олена Воробей (справжнє прізвище Лебенбаум) з’явилася на світ у місті Брест в Білорусії 5 червня 1967 року. Після звичайної загальноосвітньої школи Олена відучилася в місцевому музичному училищі, а з 1988 року стала студенткою Ленінградського театрального інституту (клас Ісаака Штокбаума артистів театру, естради і кіно).

Початок кар’єри артистки Олени Воробей

Ще зі студентства актриса почала виступати в театрі «БУФ» в Санкт-Петербурзі. Саме там їй вдалося познайомитися з Геннадієм Вєтровим і Юрієм Гальцевим. До 1990 року належить і дебютна роль у кінофільмі «Бакенбарди».

Олена Воробей не тільки займається пародіями, але й знімається в кіно

До того ж часу приблизно відноситься і поява псевдоніма майбутньої зірки. Володимир Винокур згадував, що придумали його за аналогією з псевдонімом знаменитої Едіт Піаф.

Ще в період студентства в 1992 році вперше виступила з номером-клоунадою на конкурсі Андрія Миронова, де навіть змогла стати одним з лауреатів і отримати також приз глядацьких симпатій.

В 1993 році вона брала участь ще в одній стрічці. Це був персонаж в «Пристрасті за Анжелікою». До тієї пори відноситься також приз глядацьких симпатій і ГРАН-ПРІ конкурсу Ялта-Москва транзит.

Фільмографія Олени Воробей

У 1998 році Олена Воробей отснялась у стрічці «Тіло буде віддано землі, а старший мічман буде співати». Слідом, у 2000 році, вона стала учасником «Старих пісень про головне. Постскриптум». А в 2001 з’явилася в образі Лариси в серії «Домовик» в «Менти-3».

У 2002 році Олени Воробей присудили ще одну нагороду. Це був Кубок Гумору.

Починаючи з 2004 року актрису все частіше стали запрошувати на ролі у різних художніх стрічках. Першою була роль вчительки Жені в «Афромосквиче». Слідом пройшли зйомки «Опериции «Еники-Беники» і «Ельке».

У 2005 році Олена Воробей з’явилася відразу в 4 фільмах. Перший – «Дванадцять стільців» (роль Фимы Собак), другий – «Обережно, Задов!», третій – «Це все квіточки» (роль Інги), четвертий – «Діаманти для Джульєтти». Також вона отснялась в 184 випуск «Єралашу».

Олена Воробей і Юрій Гальцев — Візьміть мене 2006 рік відзначений тільки двома стрічками. Це були образи агента 007 і бездарної актриси у фільмі «Перший швидкий» і ролі Чаклунки і Царівни-жаби в «Бідній крихті». Той рік відзначений отриманням нагороди – кубки кращої актриси естради.

2007 рік також увійшов в життя Олени Воробей двома фільмами. Тоді вона отснялась в «Королівстві кривих дзеркал» і «Перший будинку».

Початок телевізійної кар’єри гумористи Олени Воробей

Починаючи з 2008 року Олена Воробей починає досить активно паралельно зі съемочными буднями брати участь в різних телевізійних передачах. Першим став другий сезон шоу «Дві зірки», де вона була однією з учасниць конкурсної програми разом з Борисом Моїсеєвим. Одночасно з участю в конкурсі вона встигла виконати і роль Золотої рибки у фільмі «Золота рибка». 2009 рік відзначився участю в 3 передачах. Першою була традиційна новорічна програма «Блакитний вогник». Другим був цілий цикл «Російські сенсації», де вона показана у фільмах «Розрив серця» та «Зірки-одинаки». Третій стало нове шоу – «Танці з зірками» на російському телеканалі «Росія», її партнером там був Кирило Нікітін. Участь у цих передачах не стало перешкодою зйомці в ролі Лисиці Аліси в дитячому фільмі «Золотий ключик».

Олена Воробей в даний час

У 2010 році Олена Воробей не брала участь у будь-яких передачах. Але той рік відзначений такими стрічками з нею, як «Солдати і офіцери» і «Морозко».

У 2011 вона знову повернулася в телевізійні шоу. Але вже в українські. Олена взяла участь у «Зірка плюс Зірка», що транслювався потім каналом «Україна». У перервах вона отснялась в «Нові пригоди Аладіна», а після закінчення шоу, в 2012 році, — у «Червоній шапочці».

2012 рік був дуже знаменним для актриси. Їй було присуджено почесне звання «Заслуженого артиста Російської Федерації». 2

013 рік був не особливо знаменний для Олени Воробей. Вона отснялась в ролі білки в «Три Богатирі» і стала учасником шоу «Повтори».

Пародическая діяльність Олени Воробей

За 20 років сценічної кар’єри за спиною Олени Воробей десятки пародійних образів. Найбільш запам’ятовуються, яскравими виявилися пародії на Ірину Аллегрову, Жанну Агузарову, Надію Бабкіну, Алсу, Лайму Вайкуле, Олену Ваєнгу, Ялинку, Людмилу Гурченко, Саті Казанову, надії Кадишевої, Олену Малишеву, Валерія Леонтьєва, Аллу Пугачову, Таїсію Повалій, Машу Распутіну, Едіту П’єха, Трохима, Олександра Розенбаума, Жанну Фріске і Любов Успенську.

Особисте життя Олени Воробей.

Олена Воробей не тільки займається пародіями, але й знімається в кіно

Першим чоловіком Олени був актор з того ж театру, де вона виступала спочатку – «Буф». З Андрієм Кислюковым шлюб протримався 10 років.

Другий раз вона зв’язала себе стосунками з бізнесменом із Санкт-Петербурга Ігорем. Від нього у Олени народилася дочка Соня.

Ходили в пресі чутки і про можливі романах. Найчастіше згадувався австралійський бізнесмен і телепродюсер Кирило.

Зараз Олена Воробей проживає цивільним шлюбом зі звукорежисером Олександром Каліщуком.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: