Ім’я: Альона Тойминцева

Дата народження: 7 листопада 1992 р. (24 роки)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: р. Нижньокамськ

Діяльність: співачка, викладач вокалу

Вага: 62 кг

Зріст: 165 см

Біографія Олени Тойминцевой

Дитинство і родина Олени Тойминцевой

Олена народилася в Нижньокамську. Батьки – нереалізовані музиканти. Вони в свій час не мали можливості серйозно займатися музикою. Вперше вона виступала на сцені в два з половиною роки. Це був концерт, організований на честь Дня міліції. Маленька дівчинка виконала пісеньку про світлофорі, яку напередодні склав її тато.

Коли вона підросла, батьки записали її на вокал. Вони зовсім не виношували план про блискуче майбутнє дочки. Вся справа в тому, що у Олени в дитинстві були проблеми з диханням — астма, і педіатр порадив їй займатися співом. Олена почала займатися, втягнулася і дуже полюбила це заняття.

У 2009-му вона стала учасницею музичного конкурсу республіканського значення «Сузір’я – Йолдызлык». Її помітили і запросили в Москву, де співачка стала студенткою музичного факультету РГСУ. Але все було не так просто, адже Альона в той час навчалася лише у восьмому класі. Розуміючи, що другого такого шансу може і не бути, вона змогла здати екстерном три останніх класу і відправилася в Москву.

Олена Тойминцева - зірка шоу Голос-2

Її педагогом стала Лариса Коваль. Саме вона змогла відкрити в голосі Тойминцевой нові можливості, показала їй, чого можна досягти наполегливою працею. Дівчина вивчала джаз з великим захопленням. Ще під час навчання Альона почала замислюватися про педагогічну кар’єру.

Сценічна кар’єра не стояла за важливістю для неї на першому місці. Коли її педагог перейшла працювати в МПГУ, дівчина перевелася слідом за нею, щоб мати можливість займатися у свого викладача.

Початок кар’єри співачки Альони Тойминцевой, перші пісні і великий успіх

Під час навчання Олена брала участь у різних музичних конкурсах, де не раз удостоювалася призових місць. Це такі фестивалі, як «Фетос» і «Вітрила надії», «Алея слави» (конкурс вокалістів). Тойминцева поїхала в Лос-Анджелес, щоб продовжити навчання. Вона вибрала вокальну школу Худоби Ріггса. Але і там дівчина брала участь у всіляких конкурсах і чемпіонатах, завойовуючи медалі і титули.

На всесвітньому чемпіонаті виконавських видів мистецтв в номінації «кантрі» співачка стала абсолютним чемпіоном світу з вокалу. На цей фестиваль вона змогла потрапити лише з другої спроби.

Голос 2 — Альона Тойминцева — «Sunny» Юна співачка хотіла отримати грант Микити Михалкова і на виграні гроші поїхати в Америку, проте гранд не дістався їй. На допомогу прийшли батьки. Вони взяли кредит, і дочка все-таки потрапила на чемпіонат. Російські представники чемпіонату перебували в Москві.

Вони допомогли відібрати пісні, з якими співачка повинна була виступати. Спочатку вибір її здивував, так як репертуар абсолютно не відповідав її смаку. Але довелося їх вивчити. Коли Олена перейнялася і сенсом, і душею, вона їх полюбила. Виступивши в п’яти номінаціях, отримала два срібла і золото. Як показав результат, вибір репертуару був вірним. Так вийшло, що американську музичну класику вона заспівала в Америці краще всіх. Саме під час навчання в США вона особливо полюбила стилі mb і neosoul.

Під час перебування у Лос-Анджелесі, Тойминцева виступала, заробляючи на життя. Звичайно, можна було залишитися там, але у дівчинки було занадто багато причин для того, щоб повернутися. Головне в її житті – батьки, без яких вона не уявляє собі життя.

Олена Тойминцева на шоу «Голос»

У 2012-му дівчина закінчила МПГУ. Залишилася в столиці і почала викладати. Саме батьки наполягли на тому, щоб їх дочка взяла участь у шоу «Голос». Вони так сильно хотіли цього, що Олена не могла їм відмовити. Перший виступ, як розповідає співачка, було хвилюючим. Перед виступом всім учасникам не раз нагадали, що це відповідальний виступ, яке побачать мільйони глядачів. В результаті такої накрутки досить складно виявилося зібратися.

Голос 2 Антон Бєляєв та Олена Тойминцева Тойминцева, побачивши в списку можливих до виконання пісень композицію Sunny, відразу вирішила, що вибере саме її. Цей вибір виявився щасливим. Учасниця шоу виконала хіт Boney M у незвичній інтерпретації. Пісня у її виконанні придбала блюзово-рэповое звучання. Члени журі високо оцінили виступ Тойминцевой. І Діма Білан, і Леонід Агутін запропонували дівчині стати учасницею їх команд. Співачка з Нижнєкамська вибрала собі в наставники Агутіна.

На конкурсі дуетів Тойминцева виступала разом з Антоном Бєляєвим. Як вона потім сказала в інтерв’ю, коли дізналася, з ким буде співати, подумала, що її хочуть «злити». Однак після феєричного виконання пісні Олена пройшла у наступний тур. Ця пісня стала справжньою окрасою вечора. Не дивлячись на те, що в неї був дуже сильний конкурент, Агутін з них двох все-таки вибрав її, віддавши свій голос. Дует виконав композицію Рея Чарльза.

Аранжування придумав Антон Бєляєв, він же і акомпанував на роялі. Під час виступу дуету підспівували навіть члени журі. У півфінал Олена не увійшла, хоча наставник і намагався врятувати її, віддавши Тойминцевой п’ятдесят відсотків своїх голосів.

Зараз Олена Тойминцева не тільки співає, але і викладає

Сьогодні Співачка живе в Москві, викладає вокал, сольфеджіо. Місцем її роботи є школа мистецтв Musical Wave. Навіть на час участі в шоу вона не припиняла проводити заняття з учнями, серед яких і діти, і дорослі. Часто додому Олена повертається практично вночі.

Особисте життя Олени Тойминцевой

Тойминцева періодично виступає на благодійних концертах, які організовують її батьки. Зібрані кошти вони відправляють в фонд потребуючих дітей. Співачка каже, що їй подобається співати для тих, хто не байдужий до чужих доль.

У Олени є мрія – створити в рідному місті дитячий культурний центр, де могли б навчатися дійсно талановиті діти. Звичайно, для відкриття культурного центру їй не обійтися без допомоги, на яку вона сподівається. Ну а далі Тойминцева впорається сама.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: