Ім’я: Олена Скринник

Дата народження: 30 серпня 1961 р. (55 років)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: р. Коркино, Челябінська обл

Діяльність: політик

Вага: 74 кг

Зріст: 175 см

Біографія Олени Скринник

Олена Борисівна Скринник – екс-глава Мінсільгоспу, засновник і директор Міжнародного незалежного інституту аграрної політики, створеного для підтримки розвитку вітчизняного АПК, раніше – голова компаній, що займалися лізингом («Медлизинг», «Рослизинг», «Росагролізінг»).

Олена Борисівна Скринник

За прогнозами аналітиків, екс-чиновниця може повернутися до лав політичної еліти країни, незважаючи на «підмочену» репутацію під час серії резонансних виробництв 2011 року про розкрадання понад півтора млрд. руб. в підпорядкованих їй структурах, арешту швейцарськими правоохоронцями в 2015 році її рахунків в розмірі $60 млн. в рамках відкритої кримінальної справи про відмивання грошових коштів та виключення з партії «Єдина Росія» (за компрометуючі дії).

Дитинство і родина Олени Скринник

Олена Борисівна з’явилася на світ 30 серпня 1961 року в шахтарському містечку Коркино, розташованому в 35 кілометрах від Челябінська. Її батьки займали керівні посади на місцевих промислових виробництвах: батько був заступник директора Вугільного розрізу «Коркинский», мама – головним інженером штампувального заводу.

Олена Скринник закінчила медінститут

У школі Олена любила уроки хімії, вчилася не блискуче, але добре, хоча в інститут відразу по закінченні навчального закладу не надійшла. Протягом двох років вона працювала лаборанткою на маминому заводі, а потім у напрямку від підприємства стала студенткою медінституту в Челябінську.

У 1986 році новоспечений кардіолог приступила до роботи в міській поліклініці і вже через 2 роки зайняла посаду заступника головлікаря. Незабаром її як перспективного працівника направили підвищувати кваліфікацію в АНХ, де на одному курсі з нею займався Олексій Гордєєв, який став міністром сільського господарства і, нібито, її покровителем. Потім (після отримання диплому спеціаліста з управлінським кадрам) вона отримала направлення в Європу набувати досвід роботи по спеціалізації «лізингові технології».

Олена Скринник відкрила свою клініку

За деякими даними, в цей період вона заснувала в Москві свою клініку професійної косметології, філія швейцарського центру краси преміального класу Swiss Perfection, і навіть відкрила за кордоном власні салони з надання косметологічних послуг.

Кар’єра Олени Скринник

У 1994 році діяльна і цілеспрямована випускниця Академії зробила чергові кроки до вершин управлінської піраміди РФ – заснувала компанію «Медлизинг» та у співпраці з Міністерством охорони здоров’я зайнялася закупівлею за кордоном по лізингу медичної техніки для медустанов РФ. Таким чином, вона визнана піонером впровадження даного виду орендних відносин на російському ринку.

Олена Скринник займалася закупівлями медтехніки

У 1997 році її обрали головою «Рослизинга», в 1998-му – керівником експертної Ради Совфед по лізингу. Успіхи її діяльності отримали світове визнання – у Британії їй вручили премію за найкращий лізинговий проект («Медлизинг»).

З 2001 по 2009 рік бізнес-леді очолювала компанію з потужним державним фінансуванням «Росагролізінг», снабжавшую село необхідною технікою. Слід зазначити, що за результатами перевірок діяльності підприємства Рахункова палата неодноразово звертала увагу на завищені порівняно з відпускними заводськими майже на 40 відсотків ціни, за якими здійснювалися поставки обладнання виробникам сільгосппродукції.

У 2005 році успішна підприємець стала членом Партії влади, у 2008-му – була включена до складу її Вищого ради. В 2007 році, захистивши наукову роботу, вона отримала звання кандидата економічних наук.

Зустріч Олени Скринник і Володимира Путіна З 2009 року вона очолювала Мінсільгосп РФ, в 2012-м – позбулася посади після зміни складу Кабміну.

Особисте життя Олени Скринник

Перша жінка, що обіймала посаду голови Мінсільгоспу, була заміжня 3 рази. Першим чоловіком, з яким вони одружилися, будучи студентами, і прожили разом 6 років, був Сергій Скринник. Їхня донька Олена, яка народилася в 1982-му, трагічно загинула в авто аварії в 2003 році. Згодом екс-чоловік керував відділом в обласному управлінні матеріальних ресурсів, був звинувачений у хабарництві і засудили у 2012 році до позбавлення волі на 7 років.

Олена Скринник і її чоловік Сергій

Другим чоловіком бізнес-леді в період 2004-2007 рр. був Юрій Кукота, власник розташованого в Ростовській області Великокнязівського кінного заводу. У 2005 році у них народилася двійня – Іра і Міша. Після розлучення чоловік звинувачував її у погрози вбивства, якщо він не припинить відстоювати права на участь у вихованні та спілкування з дітьми.

Олена Скринник і Дмитро Білоносов

Третім обранцем екс-чиновниці став Дмитро Білоносов, соліст поп-групи RevoльverS, який був молодший за неї на 10 років. Вони побралися за рік до її призначення міністром сільського господарства, а розлучилися в 2010 році. Так як статус держслужбовця передбачає заборону на заняття бізнесом, вона переоформила належні їй компанії на чоловіка. Але, за його словами, ніяких доходів від їх діяльності він не отримував і при розлученні, згідно шлюбним договором, кожен з них зберіг власність, яка була у них до шлюбу, не претендував на частку майна один одного.

У 51 рік колишня глава Мінсільгоспу народила ще двох синів і стала багатодітною матір’ю.

Олена Скринник з дітьми

Вона відома своєю любов’ю до екстремального спорту, що гарантує отримання гострих відчуттів – катання на швидкохідному катері, снігоході, гірських лижах.

Олена Скринник сьогодні

Після відставки екс-глава федерального сільгосп відомства лікувалася за кордоном, проживаючи з новонародженими синами-близнюками на своїй віллі у французькій Рив’єрі.

Інтерв’ю Олени Скринник В кінці того ж року на каналі Росія-1 вийшов фільм «можновладці» – журналістське розслідування кричущого факту зникнення з держбюджету коштів у розмірі 39 мільярдів рублів, нібито, за участю екс-чиновниці.

Згодом всі спроби її дискредитації пояснювали по-різному. Зокрема, боротьбою внутрішньополітичної еліти, її складними відносинами з куратором відомства віце-прем’єром Віктором Зубковим, спробами відвернути увагу громадськості від існуючих проблем «Росагролізингу» і навіть діями постачальників «ніжок Буша», ввезення яких на російський ринок не без участі глави міністерства був тоді різко обмежений.

У 2014 році екс-міністр була позбавлена ступеня доктора економічних наук, так як в її дисертації, яку вона захистила в 2010-му, було виявлено значну кількість «недобросовісних» запозичень з шести чужих наукових робіт.

Олена Скринник про арешт 60-мільйонних рахунків Належать колишньої високопоставленої чиновниці естетичний центр Swiss Perfection і клініка регенеративної медицини «Стемфис» перейшли в 2015-му у власність її матері Тамари Новицької і були перепрофільовані на поставку медтехніки за держзамовленнями.

З 2016 року Олена Борисівна очолює Міжнародний незалежний інститут аграрної політики, створений нею з метою підтримки розвитку вітчизняного АПК. Згідно його висновків експертів сільське господарство вперше зайняло лідируючі позиції в економіці країни за темпами зростання.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: