Ім’я: Олена Скороходова

Дата народження: 24 квітня 1962 р. (54 роки)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актриса, письменниця, сценарист

Вага: 61 кг

Зріст: 179 см

Біографія Олени Скороходової

Дитинство Олени Скороходової

Олена народилася в Москві в інтелігентній родині. Батьки були математиками. Не дивно, що і дівчинка любила математику і навіть планувала поступати в університет на мехмат.

Олена навчалася в спецшколі імені Ромена Роллана, де деякі предмети читали французькою мовою. Дівчинка захоплено займалася фігурним катанням. Її вчителем була Олена Чайковська. Олена навіть стала майстром спорту. Але далі займатися не стала, однак цей спорт вплинув на становлення її характеру. Математикою доньку захопив батько, все, про що б вони не говорили, він умів перевести в області математики і пояснити з цієї точки зору будь-яке життєве і природне явище.

Актриса Олена Скороходова народилася в сім'ї математиків

Коли дівчинці було тринадцять, вона взяла участь у зйомках документального фільму про фігурному катанні «Лід і фантазія», яку знімав Володимир Коновалов. У картині розповідалося про підготовку фігуристів до Олімпіади. У старших класах Олена захопилася кіно і театром, закінчивши школу, стала студенткою Щукінського училища. Скороходова потрапила на курс Юрія Катіна-Ярцева. Закінчила його з відзнакою.

Початок кар’єри Олени Скороходової, перші ролі в театрі і кіно

Театром, де починаюча актриса почала свою діяльність, був драматичний театр імені Пушкіна. Дебют у кіно був ще в студентські роки. Це сталося в 1981-му році. Олена зіграла головну роль у короткометражці «Жарт?!..» Героїня Скороходової в цій картині – лаборантка НДІ Жанна.

Пізніше Олена брала участь у зйомках кінофільму «Самотнім надається гуртожиток», там вона з’явилася в ролі Галини. У цій картині також знімалися такі легенди радянського кіно, як Наталя Гундарєва, Тамара Сьоміна, Фрунзе Мкртчян і інші легенди радянського кіно.

Потім були зйомки в «Горезвісний неділю», молода актриса зіграла Олімпіаду. Вчительку музики Ірину вона зіграла в картині «Шукаю друга життя» і Зою в комедії «Де знаходиться нофелет?». В образі валютної повії Олени вона з’явилася в «Бабій». Всі ці картини вийшли на екран у вісімдесяті-дев’яності роки.

Чемпіонат Жабенят — Олена Скороходова Цікавий досвід у Олени був на Центральному телебаченні, де вона вела комплекс ритмічної гімнастики. Це був 1985-ий рік.

В театрі було зіграно багато ролей, там актриса служила шістнадцять років. В кінці дев’яностих їй довелося звільнитися. Справа в тому, що в ті складні роки, щоб прогодувати себе і дитину, Олена написала і поставила виставу про Пушкіна, який показувався в школах, графік був розписаний на місяць вперед. В театрі ж її поставили в масовку, що вимагає щоденних репетицій. Скороходова звільнилася, опинившись у «вільному плаванні». Після народження дитини зі зйомок актриса випала, хоча в ті роки дуже мало знімалося фільмів. В кінематограф вона повернулася вже в новому столітті. Скороходова взяла участь у зйомках декількох серій телесеріалу «На розі біля Патріарших», зігравши Люсьєн. Таким серіалом, де з’явилася актриса, став фільм «Віола Тараканова». Олена зіграла в ньому Ольгу Звєрєва.

Олена Скороходова «Скажи» Мелодрама «Велика різниця» став фільмом, який був знятий за її сценарієм, Олена зіграла в ньому головну роль. За сюжетом бізнес-леді прізвища Олена Ломоносова – успішна в кар’єрі і справах, але самотня жінка, в житті якої немає коханої людини. У 2007-му за сценарієм Олени був знятий фільм «Жіноча дружба». Актриса знялася в більш ніж сорока фільмах.

Олена почала писати п’єси. Так «Не кидайте попіл на підлогу» поставлений у чотирьох театрах, у тому числі в Канаді і в Києві. П’єса зачіпає тему пияцтва. Це якийсь роздум про причини виникнення цієї згубної звички і про методи боротьби.

Особисте життя Олени Скороходової

Олена вийшла заміж за Андрія Ташкова. Разом вони працювали в театрі. Як вона говорить у своїх інтерв’ю, вони вирішили одружитися не від того, що любили один одного, а із-за загальних інтересів і цілей. Ці почуття вони прийняли за любов. Олена взяла прізвище чоловіка. Вони вінчалися в церкві. У Скороходової це був другий шлюб, у Ташкова – третій. В шлюбі народився син Іван.

Актриса Олена Скороходова сьогодні дуже релігійна

За словами Олени, вона як глибоко віруюча людина, хотіла допомогти Ташкову позбутися він пристрасті до алкоголю, допомогти йому прийти до віри. Спочатку все виходило, чоловік перестав пити, чому Олена була дуже рада. Однак незабаром він все-таки повернувся до старої компанії, а Олена залишилася одна з дитиною.

Сина вона виховувала в строгості і в розумінні віри. Заміж Скороходова вирішила більше не виходити, вона веде аскетичний спосіб життя. Скороходова шкодує, що у неї один син, так як, на її думку, складно правильно виховати дитину, коли він єдиний, так як він неодмінно виросте егоїстом. Батько завжди цікавився сином, допомагав Олені його виховувати. Треба зазначити, що Іван – його єдиний син. Вони проводять разом час.

До віри Олена прийшла дуже рано. Будучи емоційним і захопленою людиною, вона справила спроби воцерквления всіх знайомих і родичів, що було прийнято ними трохи в багнети, так як вона робила це агресивно і з натиском. Пізніше вона трохи заспокоїлася і зараз воліє жити, не втручаючись в чуже життя.

Скороходова – письменниця і драматург. У своїх творах вона завжди намагається виставити акценти так, щоб стало зрозуміло, що погано, а що добре. У творчі пошуки Олена присвячує свого духівника отця Миколая.

Щорічно скороходова їздить на море. Вона вважає, що без занурення в морську воду і милування лінією горизонту хоча б раз у році вона не зможе жити. Зазвичай Олена відпочиває в Сочі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: