Ім’я: Олена Подкамінська

Дата народження: 10 квітня 1979 р. (37 років)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Коза

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актриса, модель

Вага: 52 кг

Зріст: 170 см

Біографія Олени Подкаминской

Олена Подкамінська – це акторка, що зіграла у багатьох російських проектах – як в театрі, так і в кіно. Її фільмографія досить велика, проте справжня популярність прийшла до нашої сьогоднішньої героїні порівняно недавно – після виходу на екрани серіалу «Кухня».

Даний телепроект каналу СТС приніс актрисі заслужену славу, а тому сьогодні її творчими успіхами цікавиться безліч людей. Покопатися в біографії актриси сьогодні вирішили й ми. Адже що може бути цікавіше чужих таємниць?

Ранні роки, дитинство і родина Олени Подкаминской

Олена Іллівна Подкамінська з’явилася на світ 10 квітня 1979 року в російській столиці – Москві. Її батьки були представниками світу мистецтва. Особливо примітною особистістю в цьому плані залишається її батько – засновник і керівник музичної студії «Веселка». Крім того, батько нашої сьогоднішньої героїні є лауреатом кількох престижних премій (у тому числі і гранту президента РФ), а також творцем коледжу мистецтв в підмосковній Щербинці.

Вельми примітно, що саме цей навчальний заклад і закінчила Олена Подкамінська. Тут вона отримала початкову акторську освіту. А також стала однією з кращих учениць на своєму потоці.

Зірки серіалу «Кухня» Олена Подкамінська і Марк Богатирьов

Після цього майбутня знаменитість відправилася вчитися у Вище театральне училище імені Щукіна. Вступити молодій актрисі вдалося вже з першого разу. Більш того, помітивши талант молодої актриси, багато відомі педагоги стали один за іншим запрошувати її в свої групи. Вибираючи серед багатьох варіантів, Олена зупинила свій погляд на студії Олександра Ширвіндта. Саме він згодом став її вчителем і наставником.

Вельми примітно, що шкодувати про запрошення талановитої молодої актриси визнаному метру так і не довелося. Довгий час вони плідно співпрацювали в рамках студентських постановок «Щукінського» училища. Після закінчення курсу Олександр Ширвіндт і Олена Подкамінська стали також разом працювати в Московському академічному театрі Сатири. Виступати на місцевій сцені наша сьогоднішня героїня стала в 2001-му році – відразу після закінчення театрального Вузу.

Зоряний шлях актриси Олени Подкаминской, фільмографія

На сцені театру Сатири Олена Подкамінська виконала ролі в спектаклях «Таланти і шанувальники», «Засоби від спадщини», «Занадто одружений таксист», а також багатьох інших. Однією з найбільш відомих театральних робіт актриси стала постановка «Гомо Еректус» (режисер Юрій Поляков). За яскраве виконання ролі в цій виставі наша сьогоднішня героїня отримала приз журналу «Московський комсомолець» (номінація – «Краща жіноча роль»).

Олена Подкамінська та Андрій Карпов (випуск 8 — Самба): ТАНЦІ З ЗІРКАМИ-2013 Паралельно з підкоренням театральних вершин йшла робота над першими кінематографічними ролями. У 2002-му році актриса виконала ролі в музичній комедії «Джокеръ», а також зіграла покоївку у фільмі «Невдача Пуаро». Обидві даних стрічки складно назвати сверхудачными. Однак свій маленький внесок у кар’єру актриси вони все-таки додали. Олена Подкамінська отримала необхідний досвід. А тому згодом вона стала зніматися в кіно з завидною регулярністю.

У період з 2004-го по 2008-й російська актриса знялася в серіалах «Ад’ютанти любові», «Захист проти», «Петрівка, 38. Команда Семенова», «Я вернусь», «Найясніший посол», а також в деяких інших телевізійних проектах. Серед її кінематографічних робіт виділяються картини «Андерсен. Життя без кохання», мелодрама «Кілька простих бажань», комедія «Нічні сестри». Остання з названих стрічок, головну роль в якій виконав Олексій Макаров, стала досить популярна. Проте в більшості своїй картини, в яких знімалася Олена Подкамінська складно назвати «блокбастерами».

Вельми примітно, що в більш масштабних і касових проектах актрисі, як правило, діставалися зовсім невеликі ролі. Вона зіграла секретарку у фільмі Федора Бондарчука «Залюднений острів», відзначилася в ролі дружини одного з головних героїв в комедіях «Про що говорять чоловіки» і «Про що ще говорять чоловіки».

Дівчина з обкладинки журналу MAXIM. Актриса Олена Подкамінська (Серіал «Кухня») Зовсім інша справа – менш рейтингові фільми. Наша сьогоднішня героїня зіграла головні ролі у військових картинах «У бік від війни», «Буду пам’ятати», а також у телевізійних мелодрамах «Зворотний квиток» і «Тільки про любов».

Олена Подкамінська сьогодні

Можливо, ім’я Олени Подкаминской зараз було б відомо лише невеликій групі її особистих шанувальників, якби не зйомки в популярному комедійному серіалі «Кухня». Зніматися в даному проекті наша сьогоднішня героїня початку 2012-го року, таким чином, справжня популярність прийшла до неї досить пізно. Її почали впізнавати на вулицях, журналісти стали частіше просити її про інтерв’ю.

Крім того, у 2013-му році Олена Подкамінська вирішила спробувати себе в якості моделі, знявшись оголеною в журналі «Maxim». Якість знімків було високо оцінено професіоналами і простими читачами. Таким чином, актриса продемонструвала всім і вся, що знаходиться в прекрасній фізичній формі.

Олена Подкамінська знімалася у відвертих фотосесіях для журналу «Maxim»

Ще одним доказом тому стала перемога дівчини на проекті «Танці з зірками». В рамках цього шоу вона виступала разом з Андрієм Карповим. Повертаючись до екранним робіт, відзначимо, що в даний час Олена Подкамінська не тільки продовжує плідно працювати над новими епізодами серіалу «Кухня», але й знімається в декількох нових проектах.

У 2014-му році на екрани має вийти два нових фільми з її участю – «Доля по імені Фарман» і драма «Умільці». В останній з названих кінокартин партнером по знімальному майданчику для Олени Подкаминской стане Сергій Маковецький.

Особисте життя Олени Подкаминской

Про особисте життя актриси відомо небагато. Точно можна сказати лише те, що Олена заміжня і в неї є дочка. Все інше – чутки і домисли. Так, зокрема, російська жовта преса часто пише про нібито має місце романі між Подкаминской і її екранним партнером Марком Богатирьовим. Самі актори подібні повідомлення не коментують. А тому говорити про їх стосунки більш-менш конкретно досить важко.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: