Ім’я: Олена Перова

Дата народження: 24 червня 1976 р. (40 років)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: р. Москва

Діяльність: співачка, актриса

Вага: 50 кг

Зріст: 157 см

Біографія Олени Перової

Дитинство Олени Перової

Олена народилася в Москві. Вона завжди була самостійною. Будучи першокласницею, дівчинка сама вставала вранці, збиралася і снідала без сторонньої допомоги і одна їхала в школу. Так як батьки працювали в театрі Сатири музикантами, вона часто пропадала там, в основному за сценою.

Школяркою, Олена брала участь у зйомках «Гості з майбутнього», де головну роль грала Наталія Гусєва. Режисер фільму – Павло Арсенов. Перової зіграна там одна з ролей в епізоді про Космопорт.

Крім школи, дівчинка відвідувала музичну школу. Батьки відвели дочку до Валентину Овсянникову в групу «Дитячий світ», де Олену разом з іншими підлітками вчили співати. Пізніше група Овсяннікова стала дитячим театром-студією, де займалися постановкою дитячих музичних вистав. Через час серед всіх виділили трьох найбільш обдарованих дівчаток і вирішили створити групу «Ліцей».

Початок кар’єри співачки Олени Перової, група «Ліцей»

Групу «Ліцей» країна побачила вперше, коли вона дебютувала в «Ранковій зірці». Дівчата виконали пісню групи «АВВА». Початок був вдалим, і скоро про них заговорили. Лише рік знадобився для того, щоб випустити перший альбом. Він називався «Домашній арешт». Три дівчини в білих сорочках і синіх джинсах, граючи на гітарах під шлягерные мелодії, співали. Їх виступ завжди відрізняв хороший і сильний жіночий вокал.

Олена Перова в реаліті «Останній герой-3» У 1994-му, коли всі учасниці колективу закінчили школу, «Ліцей» почав багато гастролювати. В той же час вийшов наступний альбом – «Подруга ніч».

Сольні виступи Перової

Олена була відсторонена від виступів у складі «Ліцею» в 1997-му році. Причиною стало порушення Оленою умов контракту. Деякий час після звільнення Перова виступала з колективом «А-мега». Це співробітництво тривало не довго. Вже на початку тисячоліття вона вирішила виступати сольно.

Колишня ліцеїстка випустила свій альбом «Лети за сонцем». Через кілька років вийшов другий альбом. Слова і музику Олена писала сама. Її як творчу натуру завжди цікавив процес створення пісні. Пісні Перової можна віднести до напрямку поп-рок.

Олена Перова в кіно

Після першого досвіду зйомок у кіно в шкільні роки, Олена взяла участь у зйомках другий раз вже в 2002-му році. Це була картина «В русі», знята Філіпом Янковським. Героїню Перової звали Ліза Колесова.

За твердженням Олени, вона полюбила Лізу і світ, який її оточував. Час від часу Перова переглядає фільм, і їй завжди шкода свою Лізу. Після цих зйомок вона сподівалася, що їй ще випаде можливість зіграти в якомусь фільмі. Так і сталося. Вже в 2008-му вона почала зніматися в одній з головних ролей в серіалі «Маргоша». Лена взяла участь у трьох сезонах.

Татуювання Олени Перової

Перова в шоу «Останній герой»

Олені хотілося якихось пригод, тому отримавши пропозицію про участь в «Останньому герої», вона відразу погодилася. Так співпало, що в цей період у Перової був репетиційний період в Москві, і вона цілком могла відійти на час проекту.

Як згадує співачка, з дитинства у неї була мрія сходити в похід, де всі їли б біля багаття із загального котла. Про приз за перемогу в шоу вона й не думала, це не було метою її участі. Хотілося дійти до кінця не заради перемоги, а заради того, щоб довести собі, що можеш багато чого подолати.

Олена згадує, що найважче було те, що у них відсутня інформація про події у світі, вони не мали поняття, котра година, як вони виглядають і так далі. Весь час хотілося спати, так як ночами частенько йшов проливний тропічний дощ.

Олена пероа в групі Ліцей — «Осінь» (HD) 1996 рік Живучи на острові, згідно з умовами проекту, учасники не раз відчували напади клаустрофобії, не дивлячись на те, що їх оточувало море, світило сонце, а над головами було небо.

З-за того, що їжі учасникам «Останнього героя» завжди бракувало, здавалося, що при поверненні до Москви Олена з’їсть всього і багато. Але виявилося, що організм за час життя на острові звик до невеликої кількості їжі, шлунок стянулся, і минуло багато часу, перш ніж він розтягнувся до колишніх розмірів. «Жор» почався тільки через місяць після повернення.

В цьому шоу також брали участь Володимир Пресняков,Лариса Вербицька, Віра Глаголєва, Олена Проклова і інші знаменитості.

Робота Перової на телебаченні

Співачку і актрису запросили стати співведучою на шоу «Життя прекрасне». Вона працювала разом з Михайлом Швидким. Її можна було бачити на каналі СТС. В рамках передачі вона спілкувалася з драматичними акторами і музикантами. У 2011-му Олена на СТС з’явилася в програмі «Битва інтер’єрів», а на Перший канал її запросили в «Олів’є шоу», де вона працювала з 2010-го по 2011-ий рік.

Олена Перова почала кар'єру в групі Ліцей

У Олени був досвід роботи на каналі MTV, де вона вела цілий цикл передач під назвою «Правильний вибір». Передачі освячували проблеми молоді.

Олена Перова сьогодні

Робота Олени на СТС в ток-шоу з життєствердною назвою «Життя прекрасне» вже закінчилася. Телеведуча сподівається на нові проекти. У 2013-му Перова з’явилася у другому сезоні фільму «Ангел і демон», де зіграла Тетяну Углову.

Особисте життя Олени Перової

Навесні 2013-го року Олена потрапила в ДТП. Все обійшлося, дівчина здорова. Зараз у телеведучої та співачки спостерігається деякий простий у роботі, у зв’язку з цим батьки і родичі підтримують її.

Своє особисте життя Перова ніколи не обговорює з журналістами і, даючи інтерв’ю, намагається обходити питання на цю тему.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: