Ім’я: Олена Панова

Дата народження: 9 червня 1977 р. (39 років)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: Архангельськ р.

Діяльність: актриса

Вага: 58 кг

Зріст: 173 см

Біографія Олени Панової

Олена Панова – це акторка, що зуміла зробити прекрасну кар’єру як у світі кіно, так і в світі телебачення. У її фільмографії є чимало прекрасних робіт, а тому творчість нашої сьогоднішньої героїні завжди знаходиться в центрі уваги публіки. Сьогодні поговорити про нього вирішили й ми, підготувавши спеціально для вас біографічний нарис, присвячений цій чудовій актрисі.

Дитинство і родина Олени Панової

Олена Панова з’явилася на світ 9 червня 1977 року в провінційному російському місті Архангельськ. Її родина була тісно пов’язана зі світом мистецтва, а тому тонка атмосфера творчості була чудово знайома актрисі вже з дитячих років. Її мама – викладач гри на фортепіано – прищепила Олені любов до музики. А батько – художній керівник обласного молодіжного театру Архангельська – вперше познайомив дівчинку з драматичним мистецтвом.

Олена Панова - зірка серіалу Тайговий роман

Однак, як це часто буває, довгий час Олена навіть не думала про професійну кар’єру в світі музики або театру. Вона завжди була творчою дитиною, але в житті намагалася вибрати свою власну унікальну стезю. Вже з дитячих років дівчинка захоплювалася балетом. Вона виступала в будинках культури, архангельських театрах, а також часто їздила на гастролі. Саме тому, як зізнається сама актриса, вже дуже скоро відчула себе справжньою зіркою. Але, як це часто буває, за першим успіхом прийшли образливі поразки.

Шлях Олени Панової в акторство: переїзди

У підсумку балетну секцію Олені довелося залишити. Таким чином, вже в кінці школи наша сьогоднішня героїня опинилася без якої-небудь виразної мети в житті. Опинившись на роздоріжжі, дівчина вирішила піти второваним шляхом і подала документи в Школу-студію МХАТ. З особливостями театру вона була знайома з самого дитинства, а тому довгий час наївно вважала, що вступити в театральний ВУЗ зможе без будь-яких складнощів. Однак саме це у підсумку й підвело починаючу актрису. Іспити у Москві вона «успішно» завалила, а тому була змушена повернутися назад в Архангельськ.

Подібне прикра поразка змусила дівчину здригнутися. Вона стала планомірно працювати над собою, а тому в наступному році все-таки зуміла взяти заповітну висоту. Олена Панова надійшла у МХАТ, і з цього моменту її життя і саме ставлення до акторської кар’єри кардинальним чином змінилися.

Зоряний шлях актриси Олени Панової, фільмографія і театр

У Москві талановита уродженка Архангельська стала займатися в студії Олега Єфремова. Саме цей педагог згодом зробив найбільший вплив на кар’єру і творчий стиль нашої сьогоднішньої героїні. Її рівень акторської майстерності ставав все більш професійним.

Олена Панова та Сергій Котов У результаті вже до кінця навчання Олена Панова стала однією з найяскравіших учениць у своїй групі. Закінчивши ВУЗ в 1999-му році, починаюча актриса поступила на роботу в МХТ імені

Чехова. В цьому місці вона стала регулярно брати участь у різних постановках і незабаром стала однією з провідних актрис місцевої сцени. Серед її кращих робіт варто виділити постановки «Дівчата бітлів», «Біг», «У далекій країні», «Легкий присмак зради», «Бабине царство» і деякі ін.

Що стосується кінематографічних ролей, то їх також в кар’єрі актриси завжди було чимало. Свою першу роль дівчина зіграла ще в студентські роки, з’явившись разом з Леонідом Куравльовим у фільмі «Новорічна історія». Після цього були проекти «Чехов і Ко» і «Березина». В останньому з названих фільмів актриса вперше у своїй кар’єрі зіграла головну роль. Дана кінокартина принесла їй успіх, а також дозволила отримати безцінний досвід роботи з режисерами Австрії та Німеччини.

Нові фільми з Оленою Панової

Саме з цього моменту кар’єра нашої сьогоднішньої героїні стала плавно набирати висоту. У 1999-му році у фільмографії молодої актриси з’явився ще один фільм – лірична комедія «Мама», а буквально слідом за ним – популярний міні-серіал «Межа. Тайговий роман». Остання з названих стрічок принесла актрисі нову популярність. Зіграна нею героїня моментально придбала безліч шанувальників, а тому в наступних картинах дівчина знімалася вже як сформованої зірки.

Олена Панова «Ділянка», «Червоне небо. Чорний сніг», «МУР є МУР», «Таємна варта» — все це лише мала дещиця робіт, зіграних нашої сьогоднішньої героїнею. Нові серіали і фільми з’являлися у фільмографії Олени Панової одна за одною. А тому сидіти без діла дівчині не доводилося.

У 2005-му році в списку екранних ролей актриси з’явився ще один справжній блокбастер. Таким стала драматична спортивна стрічка «Бій з тінню», яка відразу після виходу стала справжнім хітом не тільки в Росії, але також і в Білорусії, Латвії, Естонії та деяких інших країнах. Виконавці головних ролей Денис Нікіфоров, Олена Панова придбали неймовірний успіх. Даний момент наша сьогоднішня героїня досі вважає одним з найяскравіших у своїй творчій кар’єрі.

Актриса Олена Панова заміжня, у неї є дочка

Згодом талановита архангельська актриса знялася ще в безлічі цікавих картин. Серед її робіт були комедії, мелодрами, бойовики і навіть фільми-катастрофи. Саме завдяки їм, дівчина заслужила славу яскравою характерною актриси, здатної чудово впоратися з будь-якої запропонованої їй роллю.

Кращі фільми з Оленою Панової

Найбільш відомими з останніх робіт Олени Панової стали фільми «Темний світ», «Метро», «Мама напрокат», а також деякі інші. Велику популярність придбали також серіали «Доктор Тирса», «Лютий», «Зачарована дільниця» та деякі інші. Дані проекти наочно довели, що з плином часу талант актриси лише набирає обертів.

Олена Панова сьогодні

Чимало яскравих робіт, напевно, буде в кар’єрі Олени Панової і в майбутньому. Хоча в даний момент відомо лише про одну такої ролі. У 2014-му році наша сьогоднішня героїня зніметься в картині «Захоплення», де її партнерами по зйомок стануть Дмитро Марьянов і Володимир Епіфанцев.

Особисте життя Олени Панової

Як зізнається сама актриса, в її житті був довгий період самотності. Протягом кількох років вона жила однією лише роботою, але згодом все-таки змогла зустріти гідного чоловіка. Сьогодні Олена Панова заміжня. Однак імені свого чоловіка вона не розголошує. Достеменно відомо лише те, що у актриси і її обранця є дочка (2012 р.).

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: