Ім’я: Олена Малишева

Дата народження: 13 березня 1961 р. (55 років)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: р. Кемерово

Діяльність: телеведуча

Вага: 63 кг

Зріст: 168 см

Біографія Олени Малишевої

Олена Малишева — головний телеврач Росії, ведуча програм «Здоров’я» і «Жити здорово!». У своїх передачах вона не боїться піднімати слизькі теми, за рахунок чого підігріває інтерес до своєї персони і викликає суспільний резонанс. Вона досить часто стає для жартів і прикладом для пародій. Але її передача «Жити здорово!» виходить вдень по буднях з 2010 року, а Методики схуднення з Оленою Малишевої користуються величезної популярності.

Доктор медичних наук, професор Олена Малишева

Дитинство Олени Малишевої

Олена Малишева (Шабуніна) закінчила середню школу № 19 у місті Кемерово, причому з золотою медаллю. Після цього пішла вчитися на лікувальний факультет в Кемеровський медичний інститут. ВНЗ майбутня телеведуча закінчила у 1983 році з червоним дипломом.

Олена Малишева і її родина

Через рік Олена Шабуніна поступила в аспірантуру московської академії медичних наук. Через три роки вже захистила кандидатську дисертацію за темою «Попередження і усунення порушень ритму серця за допомогою адаптації до стрессорным впливів і активації гама-аміномасляної кислоти».

Далі Малишева пішла працювати лікарем-терапевтом, але приймала пацієнтів не довго, а проміняла кабінет лікаря на кабінет Другого медінституту в Москві. Там вона стала асистентом кафедри внутрішніх хвороб. Зараз Олена Василівна працює професором Московського державного медико-стоматологічного університету.

Кар’єра ведучої Олени Малишевої

Випускати медичні програми Олена Малишева почала ще в 1992 році. Перша передача під назвою «Рецепт» вийшла на кемеровському телеканалі «Кузбас». Через рік новоспечена ведуча очолила програму «Лазарет», яка виходила в ефір П’ятого каналу і Телеканалу «Північна корона».

«Здоровье» з Оленою Малишевої

А ось вже в 1994 році Олена Малишева стала автором і ведучою щоденної програми «Лікаря викликали?». Це була рубрика каналу «Ділова Росія» на РТР. А паралельно з роботою на телебаченні ведуча проходила в США курс навчання Європейського центру здоров’я і навколишнього середовища. Туди запросили лише найбільш видатних журналістів, які займаються тематикою здоров’я.

У 1997 році на каналі ОРТ відродили програму «Здоров’я». І Олена Малишева стала провідною її, керівником і автором.

Через десятиліття Олена Василівна написала і захистила дисертацію. Але на цей раз вже на здобуття ступеня доктора медичних наук. Тема її роботи: «Репрограммирование клітинних відповідей макрофагів: нова стратегія управління запальним процесом». У цьому ж році Олена Малишева стала членом Академії російського телебачення.

Пісня про яєчка в програмі Олени Малишевої З серпня 2010 року Малишева веде передачу «Жити здорово!». Вона виходить щодня по буднях в ранковий прайм-тайм на Першому каналі.

Варто відзначити, що на телебачення Олена Малишева потрапила абсолютно випадково. Коли молодшому синові провідною було всього десять місяців, він тяжко захворів. В країні було не легке час, на прилавках магазинів було порожньо, навколо були розгубленість і хаос. Хлопчика прооперували в Москві, але потім сім’я повернулася в Кемерово. У рідному місті простіше було проходити реабілітаційний період, батьки Малишевої були лікарями. А після того, як син пішов на поправку, Олена Василівна зателефонувала до прес-служби адміністрації кемеровської поскаржилася на відсутність в ефірі добрих і життєстверджуючих програм.

Олена Малишева і Герман Гандельман

Шкільний друг умовив Малишеву піти на телебачення і познайомив з випусковим редактором зі словами «Це Олена Малишева. Вона буде вести добру передачу про здоров’я». Дівчина відразу почала вести прямі ефіри. До речі, вона стверджує, що перед камерами їй було зовсім не страшно і програми вела природно. А через півроку після початку телекар’єру Малишева разом з сім’єю повернулася до Москви. Тут вона вже знала, що треба влаштовуватися на телебачення.

Особисте життя і сім’я Олени Малишевої

Олена Малишева заміжня. Її чоловіком став учений, професор, доктор медичних наук і молекулярний біолог Ігор Малишев. Сім’я виховує двох хлопчиків: Юрія та Василя.

Олена Малишева і її чоловік і діти

До речі, Олена Василівна зазначає, що її чоловік дуже врівноважений і спокійний, витриманий і серйозний, на професійному ґрунті конфліктів з ним не буває. Він дуже рідко дивиться передачі дружини. Втім, якщо який-небудь ефір все-таки побачить і зробить зауваження, то Олена Василівна погоджується. Розбіжності в родині бувають рідко і лише щодо виховання синів.

Олена Малишева і програма «Жити здорово!»

День Олени Малишевої розписаний буквально по хвилинах. Телеведуча встає о шостій ранку і починає будити все сімейство. Потім всіх годує сніданком і збирає дітей в школу. В половині восьмого сини відправляються в школу, а чоловік везе Олену Василівну на роботу в Останкіно. На телецентрі ведуча вже в половині десятого з головою йде в роботу.

Олена Малишева про ягоди Годжі Насамперед вона залазить в Інтернет, тому як багато телеглядачі, задають питання саме через всесвітню павутину. Після разом з секретарем Малишева знайомиться з важливими записами: кому потрібно допомогти з ліками. А потім починається рутина з програмою: зйомки, інтерв’ю, озвучення, монтаж. До речі, кожен понеділок на планерці обговорюється характер і сюжети наступної програми. Будній день провідною закінчується в п’ять вечора, після чого Малишева на попутці добирається до будинку, перевіряє уроки у дітей і лягає спати.

Олена Малишева зараз

До речі, кілька років тому Олена Малишева стала членом опікунської ради Національного Призу в області професійної косметології «Діва». Іншими словами, провідна «курирує» тепер і здоров’я, і красу.

Олена Малишева з синами

За свою кар’єру Олена Малишева стала автором понад п’ятдесяти наукових публікацій в галузі медицини. А за внесок у розвиток вітчизняного телерадіомовлення в 2006 році її нагородили державною нагородою «Орден Дружби» і двома урядовими нагородами: медаллю «За заслуги перед вітчизняним охороною здоров’я» та нагрудним знаком «Відміннику охорони здоров’я».

З 2012 року активно займається просуванням комерційного проекту — Дієта Олени Малишевої.

Здоровий спосіб життя Олени Малишевої

До свого здоров’я та здоров’я своєї родини Олена Малишева ставиться з усією відповідальністю. Ведуча не п’є і не курить. І впевнена, що кожен просто зобов’язаний стежити за собою: багато спати і їсти лише корисні продукти. До речі, зі свого раціону Олена Василівна практично викинула м’ясо, воліє їсти овочі та зелень. А вранці вся родина їсть вівсяну кашу. І Малишева радить всім починати з неї день, оскільки вона виводить холестерин з організму.

Худнемо з Оленою Малишевої: продукти дієти

Втім, від зарядки вранці Малишева утримується, правда разом з усією родиною ходить в басейн, тренажерні зали та спортивні клуби. До постійної зайнятості і досить важкого ритму життя вона вже звикла. Дотримується принципу, чим важче життя, тим важче зійти з розуму.

В одному зі своїх інтерв’ю Олена Малишева зауважила: «Знаєте, американська статистика свідчить: від важкого життя практично неможливо зійти з розуму. Менше випадків самогубств, менше неврозів та іншого. Тому моя порада: втомлюйтеся – і ви не зійде з розуму»

Цікаві факти про Олени Малишевої

27 січня 2011 року в своїй програмі «Жити здорово!» Олена Малишева показала, як чоловікові роблять обрізання і для чого це потрібно. Причому, імітувала процес обрізання крайньої плоті на жінці, відрізавши комір її водолазки. Цей ефір викликав великий суспільний резонанс. В одному з випусків телешоу «Прожекторперісхілтон» ведучий Іван Ургант разом з побратимами розіграв пародію на процес обрізання.

Олена Малишева і обрізання В одній з програм Олена Малишева прямо в ефірі разделывала щура заради експерименту. Цей факт викликав величезне здивування у глядачів Першого каналу. А захисники тварин написали скаргу.

На Олену Малишеву подали скаргу і фанати поп-короля Майкла Джексона. Все тому, що ведуча в одному з ефірів програми «Хвилина слави» публічно образила артиста.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: