Ім’я: Олена Максимова

Дата народження: 9 серпня 1979 р. (37 років)

Знак Зодіаку: Лев

Східний гороскоп: Коза

Місце народження: р. Севастополь, Україна

Діяльність: співачка

Вага: 53 кг

Зріст: 165 см

Біографія Олени Максимової

Дитинство Олени Максимової

Олена народилася в Севастополі. Вона почала співати з раннього дитинства. Мама працювала в дитячому садку, в тому ж, куди ходила дочка. Олена співала і виступала майже без зупинки. В маминому дитячому садку вона була практично беззмінною Червоною Шапочкою та Снігуронькою. Її коронним номером у той час була пісня дресирувальниці слона. Накрившись сірим розписним покривалом, вихователька зображала слона, а юна артистка співала.

В одинадцять вона вже виступала в ансамблі «Мульти-Макс», який об’їздив багато міст країни, брав участь у різних конкурсах, не раз здобував перемоги. Ансамбль працював на професійній базі. Мами Олени навіть довелося звільнитися, щоб возити доньку за конкурсами. Дівчинка закінчила музичну школу.

Після школи вона вступила до університету і закінчила його з червоним дипломом. Треба сказати, що Олена з дитинства мріяла бути артисткою, але батьки наполягли на тому, щоб вона спочатку отримала освіту. Так як зі школи їй добре давалися мови, вона подала документи на факультет іноземних мов. На бюджетне відділення Олена недобрала балів, тому довелося вчитися платно.

Олена Максимова - колишня солістка групи «Рефлекс»

Батькам було складно, вони заробляли скрізь, де тільки могли. Дівчина вирішила теж працювати і почала виступати в клубах і кафе, а влітку — в будинках відпочинку і санаторіях. Вона розуміла, що все-таки хоче стати саме співачкою. Максимова поступила в ГИТИС (чорноморське відділення). Її курс знаходиться у театрі «Матроський клуб», що належав Чорноморському флоту Росії. З цього моменту вона стала солісткою оркестру штабу Чорноморського флоту.

Це був хороший досвід для неї, як для майбутньої співачки. Вони виступали на фестивалі військових оркестрів, який проходив у Каннах, і представляли там Росію. Максимова виконувала композиції Патриції Каас. Це був 1998 рік. У цьому ж році Олена здобула перемогу на фестивалі, назва якого «Ялта-Москва-Транзит». Максимова працювала не тільки в оркестрі, вона виступала в мюзик-холі, у санаторіях Криму, на святах.

Початок кар’єри співачки Олени Максимової

Незважаючи на закінчений з червоним дипломом інститут, дівчина ніколи не працювала за спеціальністю, проте не можна сказати, що знання іноземних мов не допомогло їй у подальшому житті.

У 2004-му вона вдало пройшла кастинг на участь у мюзиклі «We will rock you», була відібрана з 1000 претендентів і потрапила в основний склад. Брайан Мей став її музичним консультантом. Виявилося, що учасник групи «Queen» вже давно стежив за успіхами починаючої співачки, він відзначив її відмінне вимова і дивовижний тембр. Шість місяців спектакль йшов щодня без вихідних.

Голос 2 — Олена Максимова, Наргіз Закірова, Інна Желанная — `Іван` Продюсер В’ячеслав Тюрин в 2006-му запросив Олену в новий проект. Це була робота в групі «Non Stop», яка стала для молодої співачки хорошою сходинкою в її кар’єрі, так як саме з цією групою вона стала учасницею музичного фестивалю «П’ять зірок».

У 2008-му Максимова взяла участь в конкурсі «Нова хвиля» і дійшла до фіналу. У фіналі вона виконала пісню «Крила ангела», яка вразила глядачів і довго була однією з найбільш часто викачуваних композицій в інтернеті. Цей конкурс зробив дівчину впізнаваною. Вона відразу приступила до запису альбому. У серпні 2009-го він вийшов. Разом з нею над цим альбомом працювали: композитор Павло Кашин, група «Этносфера», автор Ольга Шаміс. Пісні Олена виконала англійською мовою. Їй черговий раз допомогло ідеальне знання мови та її освіту.

У Москві, в концертному залі «Мир» композитор Кашин представив новий проект «Декаданс». Максимова стала голосом цієї групи. У цьому ж році вона опинилася серед солісток групи «Рефлекс», де пропрацювала майже два роки. Коли вона почала співати в групі, та була не дуже популярна, проте співачка отримала безцінний гастрольний досвід. Навесні 2011-го, вона покинула групу, щоб спробувати себе у сольних виступах.

Максимова почала готувати свою концертну програму, яка до літа вже була нею представлена. Новий музичний напрям, в якому вона працює, співачка називає інтелектуальної попсою. Влітку того ж року Олена з’явилася в журналі «Playboy», де були надруковані її відверті фотографії.

2013 рік приніс співачці можливість розкритися по-новому, ставши учасницею шоу «Голос 2». Вона виступила на сліпому прослуховуванні з композицією «Run to You». Виконання було настільки гідним, що всі чотири члени журі проголосували за Олену. Ідеально чистий вокал створив враження присутності на концерті відбулася співачки. Наставником Максимової на проекті став Леонід Агутін. Співачка вважає, що найсильніша команда підібралася саме у її наставника.

Голос 2 — Олена Максимова — «Back in USSR» Олена дійшла до півфіналу шоу. Вона виступила з кавер-версією відомої пісні «Back in USSR», яка виконувалася в свій час групою «The Beatles». Їх пісні часто виконувалися співачкою ще з її групою, і в душі вона почувається «рокером».

Свій голос наставник віддав не за Олену, а за Наргіз – іншу учасницю групи Агутіна. Максимова вважає, що він вчинив вірно, так як Наргіз найсильніша серед них. Сама вона теж планує у фіналі вболівати саме за неї.

Розмірковуючи про свою участь у проекті, Максимова сказала, що для неї є великою удачею і особистою перемогою те, що вона дійшла до півфіналу. Їй попалися гідні і сильні суперники, яким не прикро програти. Хоча, як амбітна та професійна співачка, Олена дуже хотіла потрапити у фінал.

Олена Максимова сьогодні

Зараз Максимова заявляє, що озираючись назад, згадуючи свої виступи і гастролі з різними групами, можна з упевненістю сказати, що шоу «Голос» вона чекала все своє життя. Завдяки такому наставнику як Агутін, який розкрив її як музикант і режисер, вона опинилася на певному рівні успіху.

Проект багато дав Олені, вона стала відома і хоче використовувати це в подальшому творчості і кар’єрі. Поки люди хочуть слухати її пісні, вона буде співати. Відпочивати після проекту Максимова не збирається, вважаючи, що рівень успіху необхідно підтримувати. Єдине, що вона зробить – виспиться, а потім почне обдумувати подальші плани. Їй належить велика робота.

Особисте життя

Олена вийшла заміж одразу після закінчення Університету. З чоловіком вона поїхала в Москву. Там народилася їх дочка Діана. Через деякий час дівчина повернулася в Севастополь, але тільки з донькою. Їй довелося стати годувальницею сім’ї. Так як всі старі зв’язки були втрачені, довелося почати з нуля.

Учасниця шоу «Голос» Олена Максимова з донькою Діаною

Максимова забрала маму і дочку в Москву, де вони живуть на знімній квартирі. Під час шоу дочка підтримувала маму. Олена каже, що вона часто їздить з нею на гастролі, їй дуже подобається концертна діяльність, і можливо, дочка стане режисером або менеджером.

Співачці багато чого в житті довелося пережити, зносячи удари. Її душа, як каже Максимова, покрита непробивним панциром, однак на проекті більшість виконаних нею пісень були ліричними. Виходячи на сцену, їй кожен раз доводилося показувати емоції, а для цього треба було зняти шкаралупу і черствість.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: