Ім’я: Олена Лядова

Дата народження: 25 грудня 1980 р. (36 років)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: р. Моршанск

Діяльність: актриса

Вага: 57 кг

Зріст: 170 см

Біографія Олени Лядовою

Олена Лядова – це унікальна актриса, яка відрізняється не тільки своєю зовнішністю, що запам’ятовується, але і рідкісним в наші дні умінням вкладати в свої роботи частинку душі. Можливо, причиною тому – театр юного глядача, в якому наша сьогоднішня героїня відпрацювала багато років.

Вона була справжньою зіркою місцевої сцени, однак згодом зуміла довести всім, що може реалізувати свій потенціал також і у світі кінематографа.

Ранні роки, дитинство і родина Олени Лядовою

Майбутня актриса народилася в далекому і загадковому місті Моршанске 25 грудня 1980 року. В цьому місці вона росла і міцніла. Тут же Олена почала вперше мріяти про акторську професію. Як і багато інші актори, вона стала марити театром вже в ранньому дитинстві.

З чого почалося подібне захоплення – зараз відомо лише Олені. Адже епізоди юності вже багато років залишаються для актриси таємницею за сімома печатками. Вона не любить давати інтерв’ю, а тому розповісти щось більш докладне про її життя в Моршанске досить складно.

Щось конкретніше розповісти про життя актриси можна лише з того моменту як вона переїхала в Москву. Достеменно відомо, що в російській столиці дівчина виявилася відразу після закінчення школи. Там вона підшукала для себе тимчасове житло і стала напористо штурмувати всі провідні театральні Вузи Москви.

Біографія актриси Олени Лядовою почалася в Моршанске

Незважаючи на той факт, що яких-небудь зв’язків у світі шоу-бізнесу у молодої актриси не було, вступити у Вище театральне училище імені Щепкіна нашої сьогоднішньої героїні вдалося з першої спроби. На вступних іспитах її акторська гра справила сприятливе враження на членів вступної комісії, а тому зовсім скоро Олена Лядова отримала омріяний студентський квиток.

Щоб отримати стабільне джерело заробітку, вже в студентські роки провінційна актриса влаштувалася на роботу в Театр юного глядача. Спочатку вона сприймала подібний етап у своїй кар’єрі як щось тимчасове. Однак згодом настільки перейнялася енергетикою дитячого театру, що буквально закохалася в московський ТЮГ.

Зоряний шлях актриси Олени Лядовою: театр і фільмографія

Закінчивши «Щепкинское» театральне училище, наша сьогоднішня героїня стала постійним членом трупи дитячого театру. У цьому місці всього за кілька років вона зуміла не тільки закріпитися в якості однієї з провідних актрис, але і стати справжньою зіркою місцевої сцени. У різні роки вона виконала ролі в таких постановках, як «Золотий півник», «Щасливий принц», «Олов’яні перстені», «Роберто Зукко». Одного разу вона навіть зіграла у виставі «Трамвай Бажання» (режисер – Генрієтта Яновська), який був тепло сприйнятий глядачами і визнаними критиками.

Переходячи до теми кінематографічних ролей, зазначимо, що до подібних робіт наша сьогоднішня героїня завжди підходила дуже уважно. Вона знімалася порівняно рідко, проте завжди намагалася вибирати тільки по-справжньому цікаві і яскраві ролі.

Актриса Олена Лядова за лаштунками зйомки вересневого VOGUE «Космос як передчуття», «Солдатський декамерон», «Собака Павлова» — кожна з цих робіт є справжнім шедевром російського кінематографа. Остання з названих робіт принесла актрисі приз фестивалю «Амурська осінь». Картина «Космос як передчуття» отримала головний приз Московського міжнародного кінофестивалю, а також була відзначена преміями «Золотий орел» і «Ніка».

Згодом актриса продовжувала залишатися вірною собі і кіномистецтва. У другій половині 2000-х років вона виконала ролі в серіалах «Брати Карамазови», «Заповіт Леніна», а також зіграла головні ролі у фільмах «Зниклі», «Любов на сіні», «Любка», а також у драмі «Бубон, барабан». Остання з названих стрічок знову зібрала багатий урожай різних премій і номінацій, отримавши нагороди фестивалів в Коттбусі, Локарно і Сочі.

Зайнявши своє місце в світі російського кіно, Олена Лядова, нарешті, зважилася залишити театр і з головою поринула у нові кінематографічні проекти. З цього моменту вона стала частіше зніматися. У період з 2010-го по 2013-й рік наша сьогоднішня героїня постала перед

Дві троянди — Сергій Горобченко Олена Лядова Вікторія Ісакова Романс — Наталія Муравйова Karamazov глядачами відразу в тринадцяти нових фільмах. Серед таких виділяються стрічки «Коли цвіте багно», міні-серіали «Заметіль» і «Відрив», а також глибока і прониклива картина «Олена». В останній з названих кінострічок Олена Лядова зіграла разом з Андрієм Смирновим і Надією Маркіної. Цей творчий тандем у підсумку приніс фільму безліч хвалебних відгуків, а також премії фестивалів у Дурбані, Москві та американському Парк-сіті (фестиваль «Санденс»).

Особисто Олена Лядова отримала нагороди «Ніка» і «Золотий орел». Крім того, її ім’я значилося в списку кандидатів на премію European Film Awards, однак у підсумку росіянка все ж поступилася цей приз Тільді Суїнтон.

Олена Лядова зараз

Серед останніх робіт актриси виділяється також роль дівчини Наді у фільмі Олександра Велединського «Географ глобус пропив».

Крім того, в даний час на телеекранах Росії і Володимир Машков, Євген Миронов, Чулпан Хаматова, Сергій Гармаш та інші.

Олена Лядова зараз знімається в серіалі «Попіл»

Майбутнє актриси виглядає безхмарним. Вже відомо, що в 2014-му році наша сьогоднішня героїня зіграє ще в декількох примітних фільмах. Серед них відзначимо драматичну стрічку «Левіафан», яка повинна бути представлена Росії вже найближчим часом.

Особисте життя Олени Лядовою

Як зазначалося вище, давати інтерв’ю актриса дуже не любить. За її словами, розповідати одне і те ж по сотні разів – неймовірно складно. Тому від журналістів Олена Лядова завжди намагається триматися подалі. Однак, незважаючи на це, дещо про її особисте життя все ж відомо.

Так, з 2005-го року фактичним чоловіком актриси є її колега – актор Олександр Яценко. Офіційно реєструвати свій союз закохані поки не планують. Хоча плани знаменитостей, звичайно, можуть змінитися в будь-яку хвилину.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: