Ім’я: Олена Кондулайнен

Дата народження: 9 квітня 1958 р. (58 років)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: д. Токсово, Ленінградська обл.

Діяльність: актриса

Вага: 60 кг

Зріст: 168 см

Біографія Олени Кондулайнен

Олена Кондулайнен – це яскрава жінка, ім’я якої, напевно, прекрасно відомо всім чоловікам, які виросли в Радянському союзі. За свою неординарну кар’єру вона зіграла у багатьох цікавих фільмах, проте найбільшу популярність набула лише в 1990-му році, коли стала першою з російських актрис, які наважилися з’явитися на екрані в оголеному вигляді.

Той яскравий вчинок викликав у суспільстві величезний резонанс, однак приніс нашої сьогоднішньої героїні всесоюзну славу. Досі багато дослідників називають її першим секс-символом в історії СРСР. Але що ще цікавого можна розповісти про цю білявої красуні? З’ясувати це ми постараємося сьогодні.

Ранні роки, дитинство і родина Олени Кондулайнен

Майбутня знаменитість народилася в невеличкому селищі Токсово недалеко від Ленінграда. У цьому невеликому поселенні ще з давніх пір жили вихідці з Фінляндії, Німеччини, Швеції, Англії. Багато з них проживали тут ще до Другої Світової і вже по праву вважали себе радянськими громадянами. Однак суспільство в СРСР далеко не завжди приймало їх однозначно. Саме тому після війни багато з них вирішили змінити прізвище на більш схожі з російськими. Подібний крок робився з міркувань безпеки. Але з будь-якого правила є винятки.

Олена Кондулайнен у фільмі 100 днів до наказу

У нашому випадку таким винятком став батько Олени Кондулайнен. Будучи за національністю фіном ингерманландцем, він навідріз відмовився відхрещуватися від своїх коренів та свого походження. І за це його складно не поважати. Але подібний вчинок мав і зворотний бік. Постійно відчуваючи себе не такою, як всі, наша сьогоднішня героїня нерідко страждала від різних проявів ксенофобії з боку радянських людей. З цієї причини раннє дитинство було не самим райдужним часом у житті майбутньої актриси.

Велику частину часу вона проводила в рідному селі – пасла овець, корів, стежила за курками і кроликами. В школу доводилося добиратися через ліс. Друзів серед однолітків у Кондулайнен майже не було.

У ранньому віці головним захопленням нашої сьогоднішньої героїні була музика. Дівчинка робила непогані успіхи в музичній школі, а тому після закінчення стандартної радянської «десятирічки» її батьки вирішили відправити дочку в Ленінград, де вона могла б продовжити займатися улюбленою справою. Так наша сьогоднішня героїня опинилася в Ленінградському державному інституті театру, музики і кінематографії. Тут вона почала навчатися на диригентсько-хоровому відділенні, однак незабаром у її житті стався крутий поворот.

Олена Кондулайнен — Оголені зірки — Зіркове життя В рамках одного з інститутських вистав дівчина виконала роль Марлен Дітріх в музично-театральній постановці. Цей спектакль мав величезний успіх, а тому дуже скоро наша сьогоднішня героїня отримала пропозицію перевестися на акторське відділення Вузу. Після деяких роздумів Олена вирішила прийняти пропозицію і послухатися поради педагогів.

Кар’єра актриси Олени Кондулайнен, фільмографія

Після закінчення Лгитмік Олена Кондулайнен почала виступати в Ленінградському театрі Ленінського комсомолу, а потім – в Театрі комедії ім. Акімова. Паралельно з цим вона часто грала в кіно. В перші роки її ролі були переважно невеликими, однак, через деякий час, становище почало змінюватися. Після виходу на екрани фільмів «Капітан Фракасс», «Русь споконвічна», «Чоловік собаки Баскервілів» та деяких інших наша сьогоднішня героїня стала добре відома радянської публіці. Однак справжнім успіх прийшов до Олени трохи пізніше.

Олена Кондулайнен vs Blood and Chocolate — Самотня вовчиця В 1990-му році білява красуня знялася у фільмі «Сто днів до наказу», в одному з епізодів якого з’явилася на екрані повністю голою. У той період це був справжній прорив. Вчинок актриси широко обговорювався в пресі, але весь ажіотаж навколо імені Кондулайнен лише підігрівало інтерес до дівчини з боку публіки.

Таким чином, вже на початку дев’яностих дівчина стала справжньою зіркою. Її називали секс-символом СРСР часів перебудови. Нові ж пропозиції про зйомки надходили їй одне за іншим. За наступні чотири роки актриси знялася ще в дванадцяти повнометражних стрічках, серед яких виділяються фільми «Номер «люкс» для генерала з дівчинкою», «Болотна street, або Засіб проти сексу», «Дафніс і Хлоя». Багато з ролей актриси мали помітний наліт еротизму. Вона не соромилася демонструвати на екрані своє тіло, а тому завжди мала успіх серед глядачів.

Інтерес до дівчини з боку публіки почав стрімко падати після того, як оголене жіноче тіло на екрані вже перестало бути винятком. Поступившись місцем більш молодим і привабливим актрисам, Олена Кондулайнен пішла в тінь і в другій половині дев’яностих практично не знімалася. В цей період її постійним місцем роботи став Театр Місяця. В цьому місці вона виконала безліч цікавих ролей, проте в кінцевому підсумку була змушена залишити і сцену.

Олена Кондулайнен зараз знімається дуже рідко

Деякий час вона займалася всім по чуть-чуть. Олена писала книги, записувала пісні і навіть утворила свою власну партію вільної любові, але в кінцевому підсумку знову повернулася в кінематограф.

У 2001-му році наша сьогоднішня героїня виконала роль в комедії «Даун Хаус» Івана Охлобистіна. У цьому проекті також знімалися Федір Бондарчук, Барбара Брильська, Артемій Троїцький, Олександр Баширов та ін.. Пізніше вона зіграла в популярному українському серіалі «За все тобі дякую», а також його продовження.

Олена Кондулайнен в даний час

Яскравою подією в житті актриси стала також участь у проекті «Останній герой-3», який повинен був повернути їй колишню популярність.

За свій внесок у розвиток російського кінематографа наша сьогоднішня героїня була нагороджена званням Заслуженої артистки Російської Федерації.

В даний час популярна в минулому актриса знімається рідко, граючи переважно епізодичні ролі.

Особисте життя Олени Кондулайнен

У житті Олени Кондулайнен було чотири шлюбу. Від першого шлюбу з ленінградським педагогом у актриси є син Олександр. Згодом наша сьогоднішня героїня виходила заміж виключно за бізнесменів. Від другого шлюбу з московським підприємцем на ім’я Сергій у жінки народився молодший син – Михайло. В даний час популярна в минулому актриса одружена з молодим 27-річним бізнесменом на ім’я Дмитро.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: