Ім’я: Олена Ханга

Дата народження: 1 травня 1962 р. (54 роки)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: р. Москва

Діяльність: телеведуча, журналіст

Вага: 58 кг

Зріст: 170 см

Біографія Олени Ханги

Дитинство і родина Олени Ханги

Олена з’явилася на світ у Москві. Її батько зробив матері пропозицію, перед тим, як повинен був стати прем’єр-міністром Занзібару. Для цього він спеціально приїхав зі своєї країни. Мама Олени народилася в місті Ташкенті. Її мама була польською єврейкою, а тато афроамериканцем. Яка національність у Ханги, однозначно відповісти не зможе навіть вона.

Вона народилась 1 травня, причому можна сказати, на Червоній Площі. Батька запросили на трибуну під час святкового параду, а він взяв з собою маму. Вона так перехвилювалася стоячи там, що у неї почалися перейми.

Олена Ханга про дієти Сім’я жила в Москві, хоча батько дуже часто виїжджав до Танзанії. Як-то раз виїхавши, він вже не повернувся. Як пізніше з’ясувалося з газет, стався переворот, в результаті якого батько Олени потрапив у в’язницю, де потім загинув. Дівчинку виховала мама і бабуся. Перша завжди була дуже активною, такою виховала і Олену.

Бабуся, яка емігрувала з США в СРСР в тридцятих роках, досконало знала англійську мову. Вона говорила з маленькою Оленою англійською мовою, щоб внучка швидше його освоїла. Коли вона підросла, почала займатись музикою. Пізніше бабуся возила її в Лужники, де проходили тренування з фігурного катання.

Ханга в шкільні роки серйозно займалася тенісом, виступала за ЦСКА. Її тренувала Ганна Дмитрієва. Олена закінчила спецшколу, де поглиблено вивчала англійську мову, а після вступила до МГУ і стала журналісткою.

Початок кар’єри журналістки Олени Ханги

Першим місцем роботи Ханги стала газета «Московські новини». Саме Олена стала журналістом, що потрапили з обміну на три місяці в газету «Christian Science Monitor» в Бостоні по обміну.

Ведуча Олена Ханга зробила блискучу програму на телебаченні

У 1989-му році Ханга отримала запрошення від Фонду Рокфеллера для того, щоб вивчати благодійність. Олена об’їздила всю Америку і не тільки.

Часто під час зустрічей незвичайна журналістка розповідала про життя в СРСР і про всіх своїх рідних, що проживають у багатьох країнах світу. Саме в ті роки у неї виникла ідея написати книгу, де детально було б розказано про її коріння, досліджено її генеалогічне древо. Щоб простежити історичні корені родини, вона засіла в архівах, літала в Африку і в Англію. Книга була опублікована в США в 1992-му році. В Америці вона відразу стала бестселером.

Робота Олени Ханги на телебаченні

Незабаром Олена була запрошена Владиславом Лістьєвим на телебачення. Незважаючи на те, що попадання було епізодичним, воно виявилося помітним, так як з’явилася Ханга в телепердаче «Погляд», популярної серед населення. Там вона познайомилася з Леонідом Парфьоновим. Незабаром Олена стала працювати разом з так званої «трійцею мушкетерів», як вона сама висловилася. Це були Листя, Любимов і Захаров. Роки співпраці з ними Ханга вважає дуже щасливими. Працювати було по-справжньому цікаво. Виходячи в прямий ефір, вони могли володіти умами глядачів. Тоді здавалося, що передача ламала підвалини, хоча сьогодні Олена каже, що нічого крамольного насправді ними не було сказано.

Олена Ханга — Зірки і містика — Зіркове життя В 1993-му році Олену канал НТВ запросив зробити ряд коротких спортивних репортажів про Олімпіаду, яка проходила в Атланті. Там же вона знову зустрілася зі своїм улюбленим тренером з тенісу Ганною Дмитрієвої. Цю роботу журналіст з успіхом виконала.

Олена Ханга і програма «Про це»

У 1997-му році Ханга була запрошена Леонідом Парфьоновим стати ведучою передачі «Про це», яку до 2000-го року транслював канал НТВ. У той час, коли їй запропонували бути ведучою, Ханга вже вчилася в Університеті міста Нью-Йорка за спеціальністю психотерапевт. Працюючи на НТВ, Олена продовжувала жити в Америці, прилітаючи тільки на запис передач.

Разом з Парфьоновим як співведучою Олена провела три пілотних випуску телегри з назвою «Росіяни в Форт Боярд».

Телеведуча Олена Ханга з донькою та її бабусею

У 2001-му році журналіст і телеведуча видала другу книгу. Вона назвала її «Про все і Про це». Авторка присвятила її мамі і Геннадію Герасимову, якого вважає своїм наставником з тих пір, як працювала під його керівництвом в «Московських новинах». У книзі багато міркувань про теми, які зачіпала передача «Про це», а також міркування про неї і її сім’ї.

Олена Ханга і програма «Принцип доміно»

Наприкінці 2001-го року Ханге знову запропонували стати ведучою телепередачі, на цей раз вона називалася «Принцип доміно». Передбачалося, що повинно бути двоє співведучих. Спочатку Олена показувалася перед глядачами разом з Оленою Іщеєвої, другий співведучою стала Олена Старостіна, а потім і Дана Борисова. Тематика передачі була про життя і про все, що в житті нас оточує.

Олена Ханга сьогодні

З 2009-го року Олена стала ведучою «Cross Talk». Це ток-шоу, яке виходить щонеділі на англомовному телеканалі Russia Today. Ханга співпрацює з Радіо «Комсомольская правда». Вона є ведучою програми «У пошуках істини». З 2011-го року вона також веде телепередачу «З пультом по життю», яку транслює канал КП-ТБ.

Особисте життя Олени Ханги

Олена вийшла заміж у 2001-му році. Її чоловіком став чоловік, з яким вона тривалий час була знайома – це Ігор Мінтусов. Весілля відбулося в січні 2001-го року в Лос-Анджелесі, де живе більшість близьких родичів телеведучої. У жовтні того ж року в родині з’явилася донька. Їй дали подвійне ім’я Єлизавета-Анна.

Олена Ханга про новому телепроекті «модуль crosstalk» Чоловік Олени любить подорожувати, проте жити десь, крім Росії не хоче. З-за цього сім’я постійно проживає в Москві. У вихованні доньки велику допомогу надавала мама Ігоря, особливо коли дівчинка була зовсім маленькою. Завдяки допомозі свекрухи став можливий вихід Ханги на роботу вже в кінці 2001-го року.

Спробувала себе Ханга і в якості актриси. Перші кроки були зроблені ще в дитинстві. У 1970-му році вона знялася в масовці в картині «Чорне сонце», в 1981-му році Олена з’явилася у фільмі «Людина-невидимка». Через два роки вийшов кінофільм «Нові казки Шахерезади». Вже в 2005-му Олена зіграла невелику роль в серіалі «Бальзаківський вік», так само вона знімалася ще в одному телесеріалі в 2006-му році.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: