Ім’я: Олена Дудіна

Дата народження: 26 жовтня 1986 р. (30 років)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: р. Комсомольськ-на-Амурі

Діяльність: актриса

Вага: 61 кг

Зріст: 176 см

Біографія Олени Дудіної

Олена Дудіна – молода перспективна актриса, яка в останні роки все частіше стала з’являтися в російських серіалах і конофильмах. Вона відома за ролями в таких картинах, як «Завтра війна закінчилася», «Людмила», «Сила серця». Дудіна – дружина актора Анатолія Руденка.

Дитинство і родина Олени Дудіної

Рідне місто Олени Дудіної – Комсомольськ-на-Амурі. Вона ще в дитинстві проявляла себе як талановитий і неабиякий дитина, пробувала сили в багатьох сферах, але перевагу віддавала спорту. В одинадцятирічному віці дівчинка здобула перемогу на змаганнях з плавання, ставши чемпіонкою Хабаровського краю.

Олена Дудіна і Станіслав Говорухін

Майбутня актриса вчилася в бакалаврической школі. На неї звернула увагу Ірина Подкопаєва – актриса і викладач. Дівчинка почала заняття в її класі. Саме Подкопаєва розгледіла в Олені талант артистки і переконала пов’язати своє життя зі сценою. Дудіна після закінчення середньої школи відправилася в столицю і з першого разу надійшла в школу-студію МХАТ. Їй пощастило потрапити на курс Костянтина Райкіна.

Ще в студентські роки Олена почала грати у виставах. Її дипломними постановками стали: «Гамлет», де вона зіграла Гертруду, «Валенсианские божевільні», де вона створила образ Федри і постановка «Стравінський. Ігри».

Перші ролі Олени Дудіної

У 2009 році дипломована актриса після закінчення школи-студії поступила на роботу в театр імені Маяковського. Протягом двох років вона зіграла кілька великих і маленьких ролей в таких постановках, як «Карамазови», «Золотий ключик», «Мертві душі», «Рубіж».

У кіно актриса вперше знялася в 2008 році. Це був серіал «Закон і порядок». Через два роки її запросив Артем Мазунов у свою мелодраму «Шлях до себе». Далі пішла робота Дудіної в серіалі «Земський доктор». У цій стрічці актриса грала на одному майданчику з Дмитром Певцовым, Олександром Лазарєвим молодшим та Ольги Будіної. Її героїня в цьому серіалі – військовослужбовець Неллі. Велику роль зіграла Олена в кінострічці «Вчора закінчилася війна». Її героїня – Галя Конюхова. Саме ця роль зробила актрису відомою. Вона також зіграла в короткометражному фільмі «Квіти», була зайнята на зйомках кінострічок «Шлях до себе» і «Біла ворона».

Цікаві ролі Олени Дудіної в кіно

У 2011 році молода актриса прийняла запрошення зіграти в серіалі «Наш Космос» Ігоря Холодкова. У ньому розповідалося про різних етапах освоєння космосу, розповідалося про таких особистостей, як Юрій Гагарін, Валентина Терешкова, Сергій Корольов, Олексій Леонов. Приблизно в той же період часу Олена паралельно знімалася у шостому сезоні серіалу «Каменська». Пізніше Дудіна зіграла Лару в картині «Дубровський» і Катерину в драмі «Зроблено в СРСР».

Актриса Олена Дудіна зараз багато знімається

Рік потому Дудіна була затверджена на роль у військовому серіалі «Смерть шпигунам. Прихований ворог». Актриса отримала роль молодшого сержанта Мар’яни Ефимовой.

У Ігоря Штернберга Олена зіграла головну героїню в серіалі «Сила серця». Її героїня Марія, яка приїхала в Москву, була змушена вийти заміж без любові з тим, щоб мати можливість оплачувати лікування брата. Наступна зіграна Дудіної роль теж була головною. Її запросили в серіал про офіцерів берегової охорони, де вона зіграла Ольгу Левитинову.

Найбільш цікава й значуща роль зіграна Дудіної в багатосерійній біографічній драмі Олександра Павловського – це фільм «Людмила». Картина оповідає про різні періоди життя і творчості Людмили Зикіної. Олена зіграла легендарну співачку в роки молодості.

Акторська кар’єра Олени знаходиться на підйомі. Попереду у неї багато нових ролей. Вона сповнена ідей і творчих планів.

Особисте життя Олени Дудіної

У 2010 році на кінофестивалі в Києві актриса з’явилася з відомим режисером Станіславом Говорухіним. Це породило чимало чуток, Олена не стала їх спростовувати. Актриса в інтерв’ю сказала, що В’ячеслав Говорухін – прекрасний талановитий режисер, який вміє галантно доглядати, він справжній чоловік і джентльмен. Відомо, що у Говорухіна Дудіна зіграла лише в епізоді, який пізніше був вирізаний з фільму. За словами актриси, талановитий кінорежисер запросив її знятися в свій новий проект.

Олена Дудіна і Анатолій Руденко зіграли весілля і народили дочку

У 2011 році Олена стала дружиною актора Анатолія Руденка. Вони познайомилися під час роботи над серіалом «Вчора закінчилася війна». У них зав’язалися дружні стосунки, які згодом переросли в романтичні. Весілля двох акторів була скромною. Вони не хотіли афішувати цю подію. Весілля пара відзначила в середньовічному замку на узбережжі італійського озера Гарда. Медовий місяць вони провели на Мальдівах. Дивно, що актори цілком могли зустрітися раніше. Виявилося, що вони перед надходженням займалися у одного і того ж викладача, причому жили близько один від одного. Зустріч цих акторів можна назвати доленосною, адже на виконані ними ролі в картині «Завтра війна закінчилася» спочатку були запрошені зовсім інші актори.

Відомо, що Анатолій Руденко жив у цивільному шлюбі з Тетяною Арнтгольц. Молодий чоловік був готовий до серйозних стосунків і шлюбу, проте постійна зайнятість Тетяни та Анатолія на зйомках зробили їх чужими людьми. Пізніше у Анатолія зав’язалися стосунки з Дариною Повереннова, яка набагато старше Руденко.

Зараз Олена і Анатолій щасливі у шлюбі. Через рік після весілля в родині з’явилася маленька донька. Їй дали ім’я Мілена.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: