Ім’я: Олена Чернявська

Дата народження: 1 червня 1986 р. (30 років)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актриса, модель

Вага: 47 кг

Зріст: 170 см

Біографія Олени Чернявської

Олена Чернявська – це прекрасна актриса і модель, що вражає глядачів не тільки своєю променистою красою, але і своїм величезним талантом. Дивлячись на неї, здається, що саме так і має виглядати справжня актриса – дівчина, що живе по той бік голубого екрану.

Але що ще можна розповісти про нашу сьогоднішню героїню? З чого почався і як розвивалася її шлях у світі російського шоу-бізнесу? Які моменти варто особливо виділити в її долі? Про все це ми спробуємо розповісти вам в рамках нашого біографічного оповідання.

Ранні роки, дитинство і родина Олени Чернявської

Олена Чернявська з’явилася на світ у перший день літа 1986-го року. Її рідним містом стала російська столиця – Москва. А тому саме з цим місцем згодом були пов’язані всі найбільш значущі професійні та особисті успіхи молодої красуні.

Олена Чернявська - зірка серіалу Кухня багато знімалася в рекламі

Наша сьогоднішня героїня росла у звичайній родині, однак пересічною і тривіальною її життя ніколи не було. Вже з ранніх років Олена Чернявська вирішила для себе, що в майбутньому обов’язково стане відомою і популярною моделлю. А тому згодом впевнено і планомірно йшла до наміченої мети. Ще в старшій школі майбутня знаменитість стала займатися в одній з московських модельних студій. Її хвалили всі педагоги, неодмінно ставлячи дівчину в приклад іншим ученицям.

Кар’єра моделі Олени Чернявської

У підсумку яскраві успіхи на подіумі модельної школи дозволили Олені пробитися у світ російського шоу-бізнесу. Спочатку дівчина стала зніматися в рекламних роликах, а потім також брати участь у показах одягу в якості манекенниці. Серед найбільш відомих кар’єрних досягнень нашої сьогоднішньої героїні значиться участь рекламної кампанії косметики «Faberlic», зимової колекції хутряного одягу «SAGITTA», а також деяких інших відомих брендів. Трохи пізніше розкішні золотисті локони Олени Чернявської, а також її відкрита усмішка, яка буквально вбиває наповал, зробили талановиту москвичку особою популярної марки взуття «Еконіка». Таким чином, вже в першій половині 2000-х років наша сьогоднішня героїня стала широко відома у якості моделі.

ДухLess, кращий трейлер фільму з Оленою Демченко Олена була дуже рада подібного течією своєї кар’єри, однак, незважаючи на всі модельні успіхи, завжди чітко розуміла, що зірки світу Fashion гаснуть дуже швидко. Саме тому після закінчення загальноосвітньої школи дівчина вступила на факультет економіки та управління Національного інституту бізнесу. У цьому місці дівчина стала вчитися на економіста, а паралельно з цим брати участь у показах нових і рекламних акціях.

Кар’єра Олени Чернявської в кіно

У світ акторського мистецтва нашу сьогоднішню героїню знову-таки привело її захоплення модельним бізнесом. Свої перші ролі Олена Чернявська зіграла в рекламних роликах знаменитого кави «JACOBS», йогурту «БІО Баланс», шоколаду «Alpen Gold», а також деяких інших прославлених брендів. Подібні успіхи заставили московську красуню всерйоз задуматися про кар’єру в світі драматичного мистецтва. Намагаючись розвинути свій вроджений акторський талант, дівчина поступила в Школу драми Германа Седакова, де згодом стала методично і планомірно працювати над собою.

Трейлер серіалу «Кухня» з Оленою Демченко В підсумку результати кропіткої роботи стали помітні вже незабаром. Акторська гра Олени Чернявської стала помітно більш професійною, а вона сама стала отримувати свої перші пропозиції про зйомки в кіно. Дебютною екранної роботою для молодої актриси стала роль адміністратора групи «Нещасний випадок» у знаменитій комедії «Про що ще говорять чоловіки». Співпраця з «Квартетом» (Леонід Барац, Олександр Демидов, Каміль Ларін, Ростислав Хаїт) виявилося досить вдалим, однак довірена Олені роль була все-таки зовсім невеликий. Як, втім, і її робота в наступному фільмі – екранізації відомого роману Сергія Мінаєва «ДухLess».

На тлі інших робіт Олени Чернявської третя за рахунком роль актриси стала справжнім проривом. Отримавши постійну роль в серіалі «Кухня», дівчина постала перед глядачами в образі чарівної хостес по імені Ангеліна. Дана робота стала справжнім проривом у кар’єрі молодої знаменитості. Її стали часто запрошувати в різні телепередачі, ток-шоу та інші проекти. Таким чином, вже в 26 років наша сьогоднішня героїня змогла відчути себе ситуації звездою.

Олена Чернявська знімалася для журналу Максим

Олена Чернявська в даний час

В даний час Олена Чернявська продовжує працювати над новими серіями комедійного серіалу «Кухня». Про нових акторських роботах молодої російської актриси поки нічого не відомо. Тому нам залишається тільки чекати. Чекати і милуватися новими фотографіями знаменитостей, які з’являються в мережі після тих чи інших фотосесій актриси.

Особисте життя Олени Чернявської

У звичайному житті Олена Чернявська є затятою прихильницею подорожей і хорошого шопінгу. Весь вільний від роботи час вона присвячує спілкуванню зі своїми друзями. А от хлопця у Олени поки немає. Хоча можливо, подібні повідомлення ЗМІ, є лише ще одним способом підігріти цікавість до знаменитості. Адже така красуня навряд чи може бути самотня.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: