Ім’я: Олена Борщова

Дата народження: 11 квітня 1981 р. (35 років)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: р. Нальчик, Кабардино-Балкарія

Діяльність: актриса комедійного жанру

Вага: 60 кг

Зріст: 180 см

Біографія Олени Борщовий

Олена Борщова (Юшкевич) – це яскрава і цікава особистість, яка стала відомою і популярною завдяки величезній безлічі комедійних образів, які актриса втілила на сцені КВН і Comedy Woman». Смішна і неординарна, мила і безмежно талановита – такою ми знаємо Олену Борщеву. Сьогодні її кар’єра неухильно рухається вгору. Але яким був початок цього запаморочливого творчого шляху? Довідатися всю правду про життя і кар’єрному шляху однією з найталановитіших представниць проекту «Comedy Woman» ми вирішили сьогодні, підготувавши невеликий біографічний розповідь про основні етапи в долю улюбленої артистки.

Дитинство і родина Олени Борщовий

Батьки Олени познайомилися в Москві, коли обидва проходили практику. Мама тоді закінчувала Тимирязевскую академію, батько – РУДН. Повне ім’я батька — Хуліо Санта Марія Герра, він панамец.

Батько хотів, щоб після отримання дипломів вони поїхали жити на його батьківщину – в Панаму. Мама ж їхати не захотіла, і молоді люди посварилися. Батько все-таки поїхав, а мама повернулася в Нальчик, де і народилася Олена. З цієї причини Олена довгий час нічого не знала про свого батька.

Справжнє прізвище Олени Хульевна Санта-Марія Герра - Юшкевич

Багато років потому, вже будучи популярною і відомою артисткою, Олена Борщова зверталася в консульство Панами, намагаючись розшукати батька. І незабаром дізналася, що він теж розшукує її. Довгоочікувана зустріч відбулася в Нідерландах, де сьогодні Хуліо Санта Марія Герра проживає разом зі своєю новою сім’єю і займає посаду доктора наук в галузі сільського господарства. По лінії батька у Олени є три зведених брата.

Варто відзначити, що тяга до своїх коренів завжди була властива молодій артистці. Ще в юності вона стала активно захоплюватися іспанської філологією. А тому, закінчивши школу, не замислюючись, вступила на факультет іспанської мови при п’ятигорськом Державному лінгвістичному університеті.

Тут вона знайшла багато нових друзів, знайомство з якими і визначило всю подальшу долю Олени Борщовий. Як, напевно, відомо всім читачам цієї статті, життя і кар’єра «Олени Хульевны Санта Марії Герри» надалі була пов’язана зовсім не з іспанської філологією, а з гумором і комедійними телепроектами.

Кар’єра Олени Борщовий у КВК

У 2000-му році на запрошення майбутнього партнера по команді Давида Мелека-Гусейнова Олена Борщова почала виступати на сцені КВН. Вельми примітно, що з самого початку дівчина досить скептично була налаштована з приводу цієї затії і ставилася до неї не інакше як до жарту. Однак захоплення дуже скоро стало чимось більшим.

Вже через кілька місяців після свого дебюту дівчина стала одним з найяскравіших персонажів у «Збірної П’ятигорська», в якій виступала в той період. Увагу глядачів приковувало її незвичайне сценічне амплуа, своєрідна манера подачі матеріалу, а також примітна зовнішність.

Варто відзначити, що любили Олену Борщеву не тільки глядачі, але і інші учасники команди. Всього за кілька місяців дівчина заробила у команді величезний авторитет і стала виступати не тільки в якості артистки, але і в якості автора і постановника сценічних мініатюр.

Олена Борщова - зірка КВК

Таким чином, ведена Оленою Борщовий і Семеном Слепаковым команда КВН «Збірна П’ятигорська» дуже швидко стала дертися до вершин популярності. У 2000-му році цей колектив став переможцем Центральної Слобожанської ліги КВН, а двома роками пізньої фіналістом Української Ліги.

На київській сцені талановитих КВН-щиків помітили продюсери Вищої ліги, які незабаром запросили молодих артистів взяти участь в Юрмальському фестивалі «Голосящий Ківін», а потім і в іграх самої Вищої ліги КВН.

Олена Борщова — КВК На московській сцені до команди прийшов перший серйозний успіх. Вже в дебютному для себе сезоні-2003 команда дійшла до фіналу і стала віце-чемпіоном клубу. Позбутися від образливої приставки «віце» «Збірної П’ятигорська» вдалося вже в наступному році. Команда вдруге дісталася до фіналу і в цей раз впевнено взяла бажану висоту.

Таким чином, у 2004-му році Олена Борщова і її товариші по команді завоювали титул чемпіонів Вищої ліги Клубу Веселих і Кмітливих. Однак цей титул аж ніяк не став для талановитого колективу останнім.

У загальній скарбничці нагород «Збірної П’ятигорська» значаться два Ківіна в золотому, один Ківін в світлому, Літній кубок 2006-го року, а також безліч інших нагород різного ґатунку.

Закінчивши виступати на сцені Клубу Веселих і Кмітливих, команда відправилася у «вільне плавання» і довгий час гастролювала по Росії, Україні, Казахстану і Білорусі з комедійними концертами. Однак через деякий час лідери «Збірної П’ятигорська» стали активно працювати над іншими проектами. І команда фактично припинила своє існування.

Кар’єра Олени Борщовий в «Comedy Woman»

У 2007-му році за особистим запрошенням Наталії Андріївни Eprikân Олена Борщова стала виступати в новому комедійному шоу каналу ТНТ — «Comedy Woman». В якійсь мірі цей проект став логічним продовженням КВН-івської кар’єри артистки.

В рамках «жіночого» «Comedy» дівчина найчастіше з’являлася в тому ж образі, що і раніше на сцені Клубу Веселих і Кмітливих. Її героїня — Олена Хульевна Санта-Марія Герра – яскравий і неординарний персонаж, безглузда і бездушна скромна дівчина-спортсменка. Сама Олена Борщова називає її «втіленням анти-сексуальної безглуздості».

Олена Хульевна Санта-Марія Герра — Танець живота найвдалішим у шоу Юшкевич вважає спільний виступ з Марією Кравченко з номером «Охоронець» і номер з Наташею Медведєвої, де вони зображували артистів в мексиканських сомбреро.

Після перших виступів на каналі ТНТ популярність артистки стала рости подвоєними темпами. Її любили глядачі, цінували колеги по сцені, однак у 2012-му році артистка раптом відмовилася продовжувати контракт з каналом ТНТ і заговорила про своєрідному сольному проекті.

Про те, чому Олена пішла, багато писали, версії були самими різними, в тому числі й така, що нібито Борщева пішла зі скандалом.

Олена давно мріяла займатися своїм проектом і вірила, що коли-то в її житті так і буде. У 2012 році вона стояла перед вибором – продовжувати їй працювати в жіночому комедійному шоу або зайнятися сольним проектом. Актриса вибрала другий шлях, про що поки що не шкодує. Учасниці шоу говорили, що для них догляд Олени не було несподіванкою, так як Юшкевич йшла давно до цього рішення.

Олена знімалася і в таких популярних передачах, як «Хороші жарти», «Це моя дитина?!», «Їж і худни», «Таксі» та ін. Юшкевич організувала майстер-класи, які сама і веде – «Як розвинути в собі почуття гумору». Вона в 2012-му була однією з учасниць шоу «Форт Боярд», який транслювався на Першому каналі.

Олена Борщова з чоловіком Валерієм Юшкевичем і дітьми

Особисте життя Олени Борщовий

У 2004 році на одному з виступів Олени в якості учасниці команди КВК, до неї зі словами захоплення підійшов молодий чоловік. Як згадує Олена, навіть поцілував її в щоку. Вони обмінялися телефонами, на наступний день Валерій, так звали шанувальника, запросив починаючу актрису на побачення.

Вони пішли грати в боулінг, а потім виявилося, що на виході їх чекає білий лімузин. Олена і Валерій каталися по московських вулицях і говорили на різні теми. Вони майже відразу зрозуміли, що погляди на багато речей у них повністю збігаються. З’ясувалося, що обидва мріють про сім’ю та дітей.

Штамп у паспорті, на думку пари, підтверджує серйозність їхніх відносин. У червні 2005-го року комедійна артистка офіційно пов’язала своє життя з фітнес-тренером і майстром спорту з важкої атлетики Валерієм Юшкевичем. Весільні урочистості пройшли відразу в двох країнах – Росії та Білорусі, звідки родом чоловік нашої сьогоднішньої героїні. Олена взяла прізвище чоловіка.

У 2007 році в родині народилася дівчинка. Валерій дуже хотів дитину, і коли Олена завагітніла, став працювати ще більше, кажучи, що коли народиться дитина, гроші зайвими не будуть. Він працює тренером з пауер-ліфтінгу та легкої атлетики.

Дівчинка народилася в березні, і батько дитини вирішив, що цікаво було б назвати її Мартою, хоча Олена зупинилася на імені Поліна. Тим не менш дівчинку назвали так, як захотів Валерій. Спочатку Олена подовгу розглядала дочку, хотіла знайти в ній щось схоже на себе, але нічого не бачила.

Під час зйомок «Comedy Woman», молода мама майже не бачила доньку, так як цілими днями пропадала на знімальному майданчику. Вона могла обійняти її вночі і тільки сплячої. Однак коли вдавалося провести з нею цілий місяць, обидві були дуже щасливі. Сьогодні подружжя планують другу дитину.

У вільний час Олена любить готувати і в’язати, крім того, вона пише вірші і всю себе намагається присвятити дочки.

Олена Юшкевич сьогодні

Олена згадує роботу в шоу «Comedy Woman» з теплотою. Не дивлячись на те, що колектив шоу практично повністю жіночий, дівчата намагалися ладнати між собою, розуміючи, що роблять спільну справу. Як говорить Юшкевич, дружні, близькі стосунки склалися, звичайно, не з усіма. У цьому проекті Олені вдалося попрацювати разом з такими артистами, як Наталія Андріївна, Катерина Скулкина та іншими.

Юшкевич олена з чоловіком і донькою

Юшкевич олена їздила в Панаму, щоб познайомитися з батьком і його сім’єю. Своєю там вона себе не відчула, так як в цій країні живуть зовсім інші люди, з іншим менталітетом. Олена відчуває себе руським.

Лена каже, що її часто впізнають на вулиці або в кафе, тому запросто вона нікуди піти не може, без того, щоб її не розглядали, хихотіли, задавали питання або не просили автограф. Актриса намагається ставитися до цього з гумором, хоча, як вона зізналася, виходить це не завжди. Але популярність іноді й допомагає. Як-то актрису пропустили на виставку робіт Пікассо без черги через чорний хід лише тому, що дізналися.

Юшкевич олена мріє побувати в Іспанії. Вона бувала в багатьох іспаномовних країнах, вивчала цю мову в Університеті, навіть викладала на курсах іспанську мову, але от в Іспанії побувати так і не довелося.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: