Ім’я: Олена Бабенко

Дата народження: 31 березня 1972 р. (44 роки)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Щур

Місце народження: р. Кемерово

Діяльність: актриса

Вага: 52 кг

Зріст: 164 см

Біографія Олени Бабенко

Альона Олегівна Бабенко (дівоче прізвище Баранова) народилася в родині інженера та викладача фортепіано. Не дивно, сама дівчина паралельно з уроками у загальноосвітній школі відвідувала музичну школу. І встигала показувати скрізь свій талант у різних гуртках і студіях. Олена Бабенко була досить зайнятим дитиною, крім усього іншого займалася в хорі, грала у вокально-інструментальних ансамблях, а так само брала участь у всіх святах і звітних виступах. Головним кумиром маленької Бабенко була Едіт Піаф. А ще, як більшість дітей 70-х років, мріяла бути балериною.

У 1988 році, після школи, Альона стала студенткою факультету прикладної математики та кібернетики Томського Державного університету.

«Спочатку математика здавалася мені сухий, але в якийсь момент все структурировалось, і я побачила її зв’язок з усім, що відбувається навколо. Пам’ятаю, так захопилася, що йшла по вулиці, дивився на птахів, а уявляла собі інтегральне рівняння і подумала: «Все. Приїхали. Здається, я божеволію», — згадує зараз Олена з посмішкою.

Втім, технічна освіта не заглушило потяг до прекрасного. Вже на першому курсі майбутня знаменитість прийшла за оголошенням у «Студентський театр мініатюр». Клуб самодіяльності захопив, причому настільки, що там дівчина проводила весь вільний від навчання час. Після першого курсу Олену відвідала думка – спробувати свої сили і поступити в школу-студію МХАТ на курс до Олега Павловича Табакова. В цей час там навчалися Володимир Машков, Євген Миронов. Однак, переконати екзаменаційну комісію у своєму таланті їй не вдалося.

Популярна і затребувана актриса

На п’ятому курсі Олена Бабенко випадково познайомилася з інтелігентним москвичем і, за сумісництвом, відомим режисером Віталієм Бабенко. Він і відкрив провінційної дівчини зовсім інший світ, новий, незвичайний. Олена кинула інститут, вийшла заміж за Віталія і переїхала в Москву. Трохи пізніше в їхній сім’ї з’явився син Микита.

Випадкові невипадковості

Олена стверджує, що більшість важливих поворотів в її долі відбуваються абсолютно випадково. Дівчина ніколи не прагнула до Москви і не намагалася вирватися з маленького містечка.

«Москва в мене асоціюється з татовими нескінченними відрядженнями і з привозимо звідти великої кількості смачних цукерок, починаючи з шоколадних, закінчуючи «Мрією» — круглими шайбочками в рожевій оберточке, які миттєво з’їдалися», — говорить актриса.

У столиці Олена Бабенко була домогосподаркою. Вона прибирала, готувала для чоловіка і ростила сина. Але все це було до тих пір, поки друг сім’ї і відомий актор Анатолій Ромашин не порекомендував їй спробувати вступити до ВДІКУ. Іспити були пройдені успішно і Олена пройшла на курс, яким керував якраз Ромашин. Диплом Вдіку Олена отримала в 2000 році.

Історія однієї зірки

Практично одночасно з закінченням Вдіку Олена Бабенко дебютувала на телеекрані. Спочатку вона з’явилася в декількох невеликих епізодах в популярному серіалі «Каменська». А пізніше були невеликі ролі в «Мамуке» і «Острів без любові», а так само мелодрамі «Срібне весілля» та інших.

Фатальна красуня

А ось на всю країну Олена Бабенко прославилася після виходу картини «Водій для Віри. На зйомки її запросив асистент режисера Григорія Чухрая. Дівчина на кастинг прийшла зовсім без косметики. Її затвердили, хоча сказали, що вона виглядає зовсім як хлопчик і в її образ просто необхідно внести зміни.

Олені дісталася досить не проста роль. Вона зіграла горбату і кульгаву дівчину, у якої складний внутрішній світ. До речі, своєрідною ході актрису ніхто не вчив. Вона сама придивлялася до людей на вулиці і випадково перед зйомками побачила дівчину з «кульгавий» ходою. Тут же вона була перенесена на екран. Сама Олена зізнається, що в ній живе третина Віри.

Картина «Водій для Віри» спричинила фурор на фестивалі «Кінотавр». Всі тільки й говорили, що про майбутню зірку. А Олена в цей час знімалася в картині Олександра Мітти «Лебединий рай». Тому захоплень вона не застала.

Достаток ролей

Перша слава анітрохи не расхолодила Олену, вона лише з подвоєною силою почала працювати, при цьому пробуючи найрізноманітніші ролі. Вона була шкільною вчителькою в «Лебединому рай», секретаркою в «Зеленому теляті», перекладачкою у фільмі «На Верхній Масловці». Оригінальною стала її робота в комедії «Люби мене» Віри Сторожевої. Олені дісталася головна роль — стервозною начальниці. Враження про роботу в Альони залишилися тільки позитивні. Актриса згадує комфортні взаємини з режисером і партнерами Михайлом Єфремовим і Павлом Дерев’янко.

Вразила глядачів і робота Олени Бабенко в картині «Жесть» з Нейманда в 2006 році. Актрисі дісталася роль журналістки жовтої преси, яка шукає теми для скандальних репортажів.

Олена з сином Микитою

Одного разу її стаття стає причиною смерті людини. Героїня Олени впадає в депресію. Бабенко в картині здійснювала досить складні трюки, які непідготовленій людині виконати досить важко: наприклад, стрибати в брудну бензинову калюжу, стрибати з палаючого будинку або тікати від мотоцикла. Чому Олена навчалася буквально на ходу.

А ось картині «Інді», яка вийшла в тому ж 2006 році, за настроєм відрізнялася від попередньої роботи. Олена перевтілилася в пристрасно люблячу жінку. Її героїня – дружина бізнесмена і мама трирічного хлопчика. Вона раптово закохується в пітерського архітектора, у якого теж є сім’я. Зіграла Олена Бабенко і з самим Ельдаром Рязановим. Метр вітчизняного кінематографа довірив дівчині головну роль у фільмі «Андерсен. Життя без любові». Актриса зіграла доньку адмірала Генрієту Вульф. У її героїні був відмітний ознака – горб. Після цієї картини постало резонне питання: чому актрису так часто спотворюють для кадру. Виявилося, що Олену це абсолютно не бентежить: «Ну і що! Нехай спотворюють. По-перше, я люблю ризикувати і експериментувати. А по-друге, вибираю те, що мені дійсно цікаво, не піклуючись про те, як я виглядаю на екрані з естетичної точки зору. Адже саме такі персонажі захоплююче грати, де можна досліджувати характер людини».

Особисте життя Олени Бабенко: чоловік і діти

З режисером і першим чоловіком Олена Бабенко розлучилася. Зараз дівчина у вільний час їздить разом з сином по країнам Європи. До речі, Микита вже побував на сцені. Він разом з мамою з’явився в одному із студентських вистав. Правда, хлопчику довірили лише маленький епізод. Сам малюк стає актором не бажає. Та й Олена не наполягає.

Олена Бабенко на відео Варто зазначити, що Олена не займається фітнесом і не сидить на дієтах. Дівчина стверджує, щоб виглядати на «відмінно», зовсім не обов’язково виснажувати себе фізичними вправами і обмежувати в їжі. Крім цього, Олена воліє уникати світські заходи. З журналістами ж тримається без пафосу. І поки мріє «облетіти Землю в прозорій кулі, керованому словом».

До речі, не обійшла стороною Олена Бабенко і різноманітні телешоу. Восени 2008 року актриса разом з Романом Костомаровим каталася на проекті «Льодовиковий період-2» Іллі Авербуха. Навесні 2009 року пішов телепроект «Льодовиковий період: Глобальне потепління», а восени того ж року Олена знову стала на ковзани у парі з Олексієм Тихоновим у шоу «Льодовиковий період-3». Пара, до речі, посіла третє місце.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: