Ім’я: Олексій Зімін

Дата народження: 31 липня 1995 р. (21 рік)

Знак Зодіаку: Лев

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: Ульяновськ, Росія

Діяльність: художник-живописець

Зріст: 181 см

Біографія Олексія Зіміна

Талановиту людину видно відразу, його неможливо не помітити в натовпі і пройти повз, кинувши на нього байдужий і швидкоплинний погляд. Всебічно обдарованої та активної людини видають його щирі очі, що світяться неабияким ентузіазмом, а також спокій і доброзичливість, які проявляються в кожному його русі і вчинок.

Таким безпосереднім, дуже яскравим і обдарованою людиною є Олексій Зимін — висхідна зірка на небосхилі сучасного образотворчого мистецтва і портретної фотографії. Він талановитий і амбітний, оскільки звик добиватися поставлених цілей з самого малого віку.

Молодий художник Олексій Зімін

Художник Олексій Зімін сприйнятливий до почуття прекрасного і красі буденних явищ і звичних речей. Він передає у своїх роботах ті межі звичного, про яких ми вкрай рідко замислюємося у вирі повсякденної рутини і виконання обов’язків.

«Володимир Володимирович після відпочинку в Криму»; полотно, олія

Кожна з картин, написаних молодим і амбітним художником відрізняється унікальним рішенням, своєрідністю і витонченим, добре розвиненим художнім смаком: «Туманність» «Заселена планета» «Крізь хмари» «Володимир Путін» «Трикутник, коло і квадрат». Творчість художника набирає популярність серед представників соціальних верств населення, які є цінителями всього прекрасного і тяжіють до самовираження, що виконується всіма художніми засобами образотворчого мистецтва.

Дитинство Олексія Зіміна. Рання творчість

Малювати Олексій полюбив з раннього дитинства. Тоді, на уроках З, початківець художник старанно і ретельно малював перші начерки і замальовки, які здавалися справжнім витвором мистецтва його трохи менш обдарованим і цілеспрямованим однокласникам.

Саме тоді юнакові були закладені зачатки його професійної творчості, щеплено прагнення доводити будь-яку справу до логічного завершення, повністю вклавшись в нього і з моральної, і з фізичної точки зору.

Перша виставка з самобутніми картинами Олексія Зіміна була проведена, коли художник вчився в 10-му класі гімназії. Його полотна були виставлені у бібліотеці імені Аксакова, що знаходиться в Ульяновську. Виставка справила справжній фурор серед ульяновців всіх віків і життєвих пріоритетів. Люди приходили з великим задоволенням, щоб подивитися на запам’ятовуються картини, написані в цікавій манері і зі знанням психологічних і соціальних особливостей цільової аудиторії.

Художник Олексій Зімін за роботою

На стилістичне оформлення і манеру написання перших картин Олексія Зіміна безпосередньо вплинуло його давнє захоплення. Його по праву можна назвати і частиною повсякденного способу життя. Це захоплення модельним спортом. Зрозуміло, що багато хлопці захоплюються конструюванням, створенням і організацією запуску і пілотування різних транспортних засобів. Деякі з їх числа переносять любов до моделювання в інші аспекти життя.

Художник Олексій Зимін: перші успіхи

Перші картини Олексія Зіміна були написані під впливом двох важливих аспектів: його давньою прихильності до моделювання та свідомого залучення до громадської діяльності і, зокрема, до волонтерського руху. Це полотна космічної тематики («Туманність», «Крізь хмари» і «Заселена планета») і картини, одночасно поєднують в собі елементи абстрактного експресіонізму.

Одна з Картин Олексія Зіміна – «Крізь хмари»

Примітна робота «Трикутник, коло і квадрат», яка виглядає свіжо, цікаво і привабливо і викликає масу асоціацій і всіляких інтерпретацій. Картина являє собою фрагментарний відрізок, ніби виділений із загального контексту всеосяжної композиції. У ній виявляються різні деталі та окремі клапті. Незважаючи на притаманні їм геометричні відмінності і стилістичне оформлення, вони незмінно утворюють всього три фігури при уважному і докладному розгляді.

Олексій Зимін, «Трикутник, коло і квадрат», 2015 рік

Трикутник, коло і квадрат — саме так названа картина, і невипадково. Ця картина як би демонструє циклічність всіх протікають життєвих процесів, що спостерігається незалежно від зовнішніх факторів і передбачається не відразу.

Олексій Зимін зараз

Олексій Зимін невпинно вдосконалює свої художні навички і пробує нові стилі та напрямки у живопису. Кожні 2-4 місяці художник організовує виставки своїх полотен. Подивитися на них збираються не тільки шанувальники його самобутнього таланту, але і багато цікавляться люди, які не бажають залишатися осторонь.

«Життя»

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: