Ім’я: Олексій Ягудін

Дата народження: 18 березня 1980 р. (36 років)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: Ленінград р.

Діяльність: фігурист

Вага: 70 кг

Зріст: 180 см

Біографія Олексія Ягудіна

Олексій Ягудін – це прославлений російський фігурист, про кар’єру якого сьогодні відомо дуже багато. У його спортивній біографії було безліч самих різних перемог, а тому сьогодні його ім’я міцно асоціюється з фігурним катанням і російським спортом в цілому. Однак після завершення своєї професійної кар’єри наш сьогоднішній герой успішно довів, що може непогано проявити себе і в деяких інших галузях.

Саме тому в нашій статті ми постараємося більше розповісти про кар’єру фігуриста поза спорту. Адже саме ця тема, традиційно, залишається загадкою для простих читачів.

Ранні роки, дитинство і родина Олексія Ягудіна

Олексій Ягудін з’явився на світ 18 березня 1980 року в Санкт-Петербурзі. Його батько рано пішов з сім’ї, а тому вихованням дитини завжди займалася мама. Саме вона привела майбутнього чемпіона на льодовий каток. Причина тому була досить банальна – спорт був кращим способом поправити крихке здоров’я дитини і загартувати його імунітет.

Можливо, саме з цієї причини наш сьогоднішній герой довгий час ставився до спорту несерйозно. Він регулярно відвідував заняття, проте в душі плекав мрію про професії…шофера. В дитинстві Олексій мріяв водити вантажівку або, на худий кінець, рейсовий автобус. Проте доля розпорядилася інакше. І навряд чи Ягудіну коли-небудь доводилося шкодувати про це.

Олексій Ягудін - багаторазовий олімпійський чемпіон з фігурного катання

У дванадцятирічному віці наш сьогоднішній герой потрапив в групу на відомому педагогу Олексія Мішина. Займаючись з ним, молодий хлопець зумів вперше добитися серйозних успіхів у спорті, а також потрапити в число кращих спортсменів Росії.

Вже тринадцять років Ягудін став четвертим на юніорському чемпіонаті світу. Після цього два роки потому молодий росіянин і зовсім зумів виграти дане першість. Паралельно з цим він домігся гарних результатів і на інших змаганнях. У тому ж сезоні 1995/1996 наш сьогоднішній герой зумів стати бронзовим призером чемпіонату Росії, а рік потому – піднятися по п’єдесталу ще на одну сходинку вгору. З цього моменту про Олексія Ягудине заговорили як про головною надією збірної РФ з фігурного катання.

Спортивна кар’єра фігуриста Олексія Ягудіна

Всього за кілька років професійної спортивної кар’єри Олексій Ягудін зумів висунутися на лідируючі позиції не тільки в російській збірній, але і у всьому світі фігурного катання. Його яскраві програми катання з великою кількістю сполучних елементів і фірмової експресивністю принесли йому безліч престижних нагород на різних етапах світового Гран-прі, а також на багатьох інших змаганнях.

Так, зокрема, в різні роки Олексій Ягудін зумів стати триразовим чемпіоном Європи, чотириразовим чемпіоном світу і дворазовим переможцем фіналів світової серії Гран-прі з фігурного катання.

Наодинці з усіма. Олексій Ягудін Всі ці видатні досягнення принесли нашому сьогоднішньому герою звання Заслуженого майстра спорту Росії, а також державний Орден за заслуги перед вітчизною (четвертий ступінь). Яскраві виступи Олексія Ягудіна привернули до нього увагу публіки. Він став улюбленцем трибун, а також придбав безліч персональних шанувальників серед зірок світового шоу-бізнесу. Показовим у цьому плані є випадок, що мав місце у 2001-му році. В той день прямо перед черговим виступом в гримерку спортсмена принесли фотографію Рассела Кроу з його особистим автографом.

У кар’єрі зоряного російського спортсмена було все – перемоги і поразки, образливі травми і тріумфальні повернення на лід. Саме тому момент завершення кар’єри Олексія Ягудіна багато сприймали як справжню втрату.

Однак, залишивши професійний спорт, наш сьогоднішній герой все ж не зник з телевізійних екранів.

Кар’єра Олексія Ягудіна сьогодні

Після завершення кар’єри Олексій Ягудін брав участь у безлічі різних шоу-програм та показових виступів. З-за старих травм він часто відчував болю, а тому в один прекрасний момент зважився лягти на операцію. Медичне втручання дало свій результат, однак, незважаючи на це, у великий спорт Олексій так і не повернувся.

Олексій Ягудін «Людина в залізній масці» Починаючи з 2006-го року фігурист виступав на проектах російського Першого каналу – «Зірки на льоду», «Льодовиковий період», «Лід і полум’я». У різні роки його партнерками по льоду ставали Оксана Пушкіна, Валерія Ланська, Марія Кожевнікова, Вікторія Дайнеко. З останньою з названих знаменитостей наш сьогоднішній герой також записав кілька спільних музичних композицій, проявивши себе в незнайомому для себе якості.

Олексій Ягудін з дружиною Тетяною Тотьмяніної

У 2008-му році Олексій Ягудін дебютував також на театральній сцені, зігравши у виставі «Канікули президента». Після цього колишній спортсмен ще часто з’являвся в антрепризних виставах, а також в «льодових» спектаклях.

Кілька разів наш сьогоднішній герой також знімався в кіно. Найбільш відомою стала його роль в серіалі «Жаркий лід». В певний період часу Олексій Ягудін став працювати також і в якості ведучого. У цій якості він деякий час працював у програмі «Кубок професіоналів», а потім став також з’являтися в пізнавальній передачі «Хочу знати», для якої записував невеликі сюжети.

В якості актора і телеведучого спортсмен працює і сьогодні.

Особисте життя Олексія Ягудіна

Ось вже багато років наш сьогоднішній герой полягає в любовних відносинах з іншою відомою фігуристкою Тетяною Тотьмяніної. Знаменитості познайомилися ще в юності, проте серйозний роман між ними зав’язався тільки значно пізніше. Сьогодні у колишніх спортсменів вже є спільна дочка Єлизавета (2009 р.). Незважаючи на наявність загальних дитини, подружжя досі не узаконили свої стосунки.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: