Ім’я: Олексій Поліщук

Місце народження: Київ р., Україна

Діяльність: фігурист-акробат

Вага: 68 кг

Зріст: 170 см

Біографія Олексія Поліщука

Олексій Поліщук – дуже загадкова особистість для російського шоу-бізнесу. Інформація про його життя, як таємниця за сімома замками. З особистих біографічних даних відомо лише, що він родом з України.

Кар’єра Олексія Поліщука

У Олексія Поліщука досить незвичайна професія – він акробат на льоду. Він легко виконує неймовірно складні акробатичні трюки в поєднанні з піруетами на льоду і неймовірним музичним оформленням буквально зводять глядачів з розуму.

Дует льодових акробатів Олексія Поліщука і Володимира Бесєдіна

До того, як прийти в льодову акробатику, Олексій Поліщук досить вдало виступав як гімнаст на паркеті. Слід зазначити, що гімнастика не була простим захопленням для Олексія. Йому вдалося завоювати кілька серйозних трофеїв у цьому виді спорту, проте лід манив молодого спортсмена, і він не міг чинити опір.

Дует Олексія Поліщука і Володимира Бесєдіна

Олексій Поліщук та Володимир Бесєдін зовні не схожі зовсім: Володимир – із зростанням 188 см і вагою 95 кг і Олексій – з параметрами 170 см і 68 кг. На перший погляд може здатися, що їм категорично заборонено з’являтися на льоду в тандемі, однак, на щастя, це лише на перший погляд. Легкість і гнучкість Олексія і потужність Володимира дозволили фігуристам створити практично досконалий дует. Спортивна пара вже тричі ставала володарем титулу чемпіонів світу в льодовій акробатики.

Цікаво, що обидва спортсмени починали свою кар’єру як акробати «традиційні», що працюють в повітрі, і на ковзани хлопці стали вже дорослими. Початківцям фігуристам доводилося несолодко: звичайно, не обходилося без болючих падінь, а, отже, і травм, проте час йшов, і обидва акробата стали почувати себе на льоду більш впевнено. І вже більше двадцяти років вони радують шанувальників своїми успішними виступами.

Життя в спорті і поза його

Володимир Бесєдін та Олексій Поліщук завоювали не тільки глядацькі серця, але й солідну кількість нагород. Вони донині не залишають улюблену справу і періодично беруть участь у змаганнях або у спеціально організованих льодових шоу, в яких виступають фігуристи з світовим ім’ям.

Володимир Бесєдін Олексій Поліщук 2010 льодові акробати Найчастіше дует можна зустріти в Америці, але і в Росії вони не забувають заїжджати з гастролями. Обидва спортсмени відзначають, що брати участь у змаганнях на європейському континенті куди більш цікаво, ніж на інших. За свою професійну кар’єру Володимиру і Олексію вдалося стати абсолютними чемпіонами світу з льодової акробатики. Один з таких турнірів «EXTREME ICE 2006» пройшов в Санкт-Петербурзі.

Дружба Поліщука з Євгеном Плющенком

Олексій Поліщук добре відомий в колі фігуристів. Серед спортсменів-аматорів він навіть завів кілька товаришів. Одним з кращих друзів є олімпійський чемпіон у чоловічому одиночному катанні Євген Плющенко. Олексію навіть вдалося побувати шафером на першому весіллі знаменитого російського спортсмена, яка відбулася 18 червня 2005 року.

Шоу Льодовиковий період Володимир Бесєдін, Олексій Поліщук Спочатку передбачалося, що роль свідка відійде нападаючого пітерського «Зеніту» Олександру Кержакову. Однак зайнятість останнього завадила виконати борг і обов’язки довіреної особи з боку нареченого перейшла на Олексія Поліщука. Спортсмени знають один одного вже багато років. Під час тривалого турне їм навіть довелося жити в одному готельному номері.

Захоплення Олексія Поліщука

Одного разу в своєму інтерв’ю Олексій Поліщук зазначав, що Санкт-Петербург став для нього другим домом. В силу своєї зайнятості і необхідність більшість часу проводити в США, йому не вистачає цього красивого міста на Неві. Найбільше в Пітері талановитому спортсмену подобається гуляти по Невському проспекту і кататися на катері по каналах.

Особисте життя Олексія Поліщука

Раніше про особисте життя фігуриста-акробата Олексія Поліщука було відомо не багато. Це продовжувалося до тих пір, поки його не звела доля з відомою російською співачкою і актрисою Світланою Святковий. Познайомилися майбутні закохані не випадково: обох запросив брати участь у своїх льодових шоу легендарний російський фігурист, заслужений майстер спорту Росії Ілля Авербух.

У акробата Олексія Поліщука і співачки Світлани Святковий народився син Мілан

Буквально з перших хвилин знайомства між ними пробігла іскра. Це сміливо можна назвати коханням з першого погляду. Молоді люди вже кілька років живуть разом у цивільному шлюбі. 12 жовтня 2013 року у пар сталося поповнення – в одному зі столичних пологових будинків на світ з’явився син, якого назвали Мілан.

Наскільки відомо, для новоявлених батьків це перший малюк. Які плани у пари на майбутнє і як вони збираються вирішувати питання «життя на двох континентах» поки не відомо.

Олексій Поліщук сьогодні

До і після пологів Світлана Свєтікова на час взяла творчу відпустку, а молодий батько працює не покладаючи рук. Олексій Поліщук все так само багато часу проводить в Сполучених Штатах Америки, де він продовжує презентувати свої незабутні шоу разом з незмінним партнером Володимиром Беседіним. Зовсім нещодавно, під час проведення зимових Олімпійських Ігор-2014 в Сочі, хлопці радували гостей спортивного свята своїми виступами на гала-концерті під назвою «Ми –Чемпіони!». Тоді триразові чемпіони світу з акробатики на льоду виступили в підтримку Параолімпійського руху.

Акробатика на льоду – це по-справжньому цікавий, захоплюючий і неймовірно складний вид спорту, в якому беруть участь визнані сміливці. Одним з таких і є Олексій Поліщук.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: