Ім’я: Олексій Пивоваров

Дата народження: 12 червня 1974 р. (42 роки)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: Москва

Діяльність: журналіст, телеведучий

Вага: 68 кг

Зріст: 173 см

Біографія Олексія Пивоварова

Дитинство Олексія Пивоварова

Літнім спекотним днем 12 червня 1974 року в Москві в самій звичайній сім’ї на світ з’явився хлопчик Олексій, який в подальшому стане надією вітчизняної журналістики – Олексієм Пивоваровим. Ще зі старших класів школи, а навчався він у школі № 20 міста Москви, Олексій пробував себе в якості позаштатного кореспондента, а потім і ведучого радіопрограми «Піонерська зорька». Саме робота в молодіжній редакції підштовхнула хлопця до вибору своєї майбутньої професії.

Олексій Пивоваров народився в Москві

Після школи у нього навіть не виникло і тіні сумніву, шлях був чітко позначений – факультет журналістики МДУ, навчання на якому він здійснював на вечірньому відділенні. Це була необхідна міра, оскільки вдень він працював ведучим радіо «Максимум».

Олексій Пивоваров з дитинства мріяв стати журналістом

З 1993 року радіо його вже не приваблювало – Олексій бачив величезні перспективи нового телебачення, нової країни. У цьому році він починає активно пробувати себе в якості тележурналіста в проект Леоніда Парфьонова «Намедни», який як раз тільки почав виходити на телеканалі НТВ. У роботі над проектом Олексій зарекомендував себе з найкращого боку, довівши свою відданість професії і слова, і вже з 1996 року, за рік до закінчення університету Олексій Пивоваров стає штатним співробітником телеканалу НТВ і працює кореспондентом інформаційної служби новин.

Нове амплуа Олексія Пивоварова

До 2002 року у Пивоварова в основному була робота за кадром, а в жовтні він почав з’являтися на екрані в якості ведучого екстрених випуском програми «Сьогодні», які були повністю присвячені терористичного захоплення глядачів мюзиклу «Норд-Ост». Це були по-справжньому професійні включення і виважена, продумана реакція і поведінка Олексія в кадрі.

Олексій Пивоваров почав кар'єру на ТБ ще під час навчання у вузі

Вже в 2003 році він став вести разом з Асет Вацуевой інформаційну програму «Країна і світ», яка стала альтернативою вечірнього випуску програми «Сьогодні», яка згодом була реорганізована у «Сьогодні в 22.00» в 2005 році. Рівно через рік Олексій вже не бачив для себе подальшої перспективи перебувати в кріслі ведучого програми новин і стає ведучим програми «Авіатори». Але в 2007 році Пивоварів знову приходить у студію «Сьогодні» і є ведучим інформаційної програми до сьогоднішнього дня.

Авторська та продюсерська діяльність Пивоварова

Крім роботи на телебачення в якості телеведучого, Олексій Пивоваров є автором низки документальних фільмів, які відзначені нагородами різних конкурсів і фестивалів. Його робота «Ржев. Невідома битва Георгія Жукова» вийшла в ефір у 2009 році і була відзначена спеціальним призом кіноакадемії «Ніка», потім були роботи «Москва. Осінь. 41-й», «Брест. Кріпосні герої», «Друга Ударна. Зраджена армія Власова» і «22 червня. Фатальні рішення». Олексій активно займається продюсерською діяльністю. Серед його робіт в цьому напрямку художніх фільмів «Мій гріх», «Єльцин. Три дні в серпні», програм «темна Справа», «Капитал.ги», «Центр допомоги „Настасія»», а також автор проекту «СРСР. Крах імперії».

Визнання

Першою престижною нагородою Олексія Пивоварова є «Золотий орел» конкурсу ТЕФІ за репортаж «Кров з молоком» для програми «Намедни» в 2004 році. Через два роки – у 2006, Пивоваров був нагороджений медаллю «За заслуги перед Вітчизною» другого ступеня, яка була вручена йому за вагомий внесок у розвиток журналістики та багаторічну плідну роботу в ній. У 2010 році Олексій Пивоваров став призером конкурсу «Людина року» журналу «GQ» в номінації «Обличчя з телевізор», а в 2011 році Олексій став переможцем Х Всеросійського конкурсу «Патріот Росії-2011» завдяки фільму «Брест. Фортеця героїв».

Олексій Пивоваров не любить говорити про особисте життя

Життя поза журналістики

Про своє особисте життя Олексій Пивоваров воліє не поширюватися в засобах масової інформації, знаючи життя медійників зсередини. Достеменно відомо, що дружина Олексія теж журналістка – Ганна Шнайдер, разом вони виховують сина Івана.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: