Ім’я: Олексій Піманов

Дата народження: 9 лютого 1962 р. (54 роки)

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: р. Москва

Діяльність: телеведучий, продюсер, режисер

Вага: 70 кг

Зріст: 174 см

Біографія Олексія Пиманова

Дитинство і родина Олексія Пиманова

Олексій народився в Москві. В дитинстві хлопчик багато часу присвячував спорту, займаючись хокеєм і футболом. Він навіть деякий час пробував себе в столичному «Локомотиві», ставши кандидатом у майстри спорту. Піманов згадує, що часто повертався з тренувань, стукаючи і цокаючи ковзанами по сходах, і в буквальному сенсі падав від утоми.

В юнацькому віці він любив грати на гітарі. У сім’ї, як і у багатьох сім’ях у той час, відзначалися всі свята за накритим столом, чи то 8 березня, 1 травня або Новий рік.

Після школи Олексій вступив в технічний університет зв’язку та у 1989 році отримав диплом. У 1992-му він закінчив навчання в МДУ, отримавши професію – журналіст.

Початок кар’єри Олексія Пиманова на телецентрі: від техніка в журналістику

На телебаченні Піманов з 1986-го. Перша його посада була – відеоінженер, потім на Телецентрі він працював оператором, а з 1989-го почав працювати в редакції суспільно-політичних програм ЦТ, почавши з ведучого програми «Сходинки».

З 1990-го Олексій Вікторович рік працював спецкором ТК «ВиД». Далі, протягом двох років, він був провідним і режисером власної програми «За Кремлівською стіною».

Олексій Піманов - ведучий програми «Людина і закон»

З 1993-го Піманов рік очолював студію «Резонанс», Держтелерадіо. А з 1995-го почав пробувати себе в якості продюсера таких програм, як «Новини спорту», «Футбольное обозрение», «Людина і закон» і «Сім днів спорту».

У 1996-му Олексій Піманов очолив ТК «Останкіно», ставши генеральним директором, і став постійним ведучим програми «Людина і закон».

Олексій Вікторович виступив в якості сценариста і режисера близько ста документальних фільмів.

З 2004-го Піманов почав продюсувати багатосерійні фільми, де сценаристом і режисером був він же: «Олександрівський сад», «Зоя», «Полювання на Берію», «Циганки», «Жуків» і ін. Є серед його фільмів і повнометражні картини: «Чоловік у моїй голові» і «Три дні в Одесі». Насамперед, Піманов вважає себе журналістом. Завдяки основній професії, він мав можливість пробувати сили і в політиці, і в режисурі. Нічого не давалося легко.

На початку кар’єри при відсутності корисних знайомств і потрібних зв’язків йому доводилося не раз стикатися з системою один на один. Зараз він, як журналіст, може заявити, що з розпростертими обіймами людей його професії ніде не чекають. Своє право існувати в журналістиці йому довелося доводити щодня. Виникають у роботі та житті складності Пиманова тільки злять, змушуючи рухатися далі.

Особисте життя Олексія Пиманова

Олексій Вікторович одружений. Його дружина – співачка і режисер Валентина Пиманова. У них є доросла дочка Даша. Вона теж творча людина, пішла по батьківських стопах, ставши журналістом, сценаристом і режисером.

Сім’я десять років прожила в одному під’їзді з батьками Валентини. Тепер, коли вони переїхали в інший район Москви, кожне свято, як і раніше, проводять всі разом.

Програма «13». Гість — Олексій Піманов У родині Олексія Вікторовича багато традицій. Одна з них – святкувати Новий рік виключно сім’єю, зібравшись у себе на дачі, яка знаходиться в Істрінському районі, де вони співають караоке і обов’язково влаштовують справжні піротехнічні шоу.

Ще одна традиція, вірніше правило, завжди телефонувати один одному і повідомити, хто і де знаходиться. Притому що багатьох людей це дратує, Пимановы воліють це робити, так їм спокійніше. Так як все в родині працюють приблизно в одній сфері, важливо щоб ніхто один одному не заважав під час роботи. Дочка дуже рано почала жити самостійно, але навіть коли вона була маленькою, її особистий простір завжди належало тільки їй.

Зараз же вся квартира спланована так, немов вона поділена на дві частини. Олексій Піманов працює у себе в кабінеті, і в цей час його ніколи ніхто не турбує. Його дружина воліє працювати в їдальні. Так подружжя не заважають один одному. У їх роботі трапляються такі явища, як нервова напруга, часті конфлікти, буває і таке, що можуть вкрасти тему або підставити. У подібних ситуаціях вони завжди підтримують один одного. Якби подружжя постійно перебували поруч, вони зійшли б з розуму. Зате за негласним правилом, на відпочинок Чоловік і дружина завжди відправляються разом.

Піманов про Навального і «ВКПБ» Батько, мати і дочка раз на тиждень обов’язково влаштовують спільна вечеря, незважаючи на те, що живуть не разом і майже цілодобово працюють. Частіше такий вечеря відбувається вночі. Вони зустрічаються в дві години ночі і можуть просидіти до чотирьох. Це відбувається в ресторанах або кафе, які працюють цілодобово. Всі вони працюють в одній сфері, але перед вечерею домовляються, що тема роботи підніматися не має.

Природно, що з цього нічого не виходить, і сімейна вечеря перетворюється на виробнича нарада. Олексій Піманов воліє грузинську кухню, а його дружина і донька – японську. Сім’я часто підбудовується під смаки Олексія Вікторовича.

Телеведучий Олексій Піманов з дружиною Валентиною

Жінок у родині Пимановых прийнято балувати. Їм часто дарують оберемки квітів: дружині троянди, а доньці нарциси. В будинку Пиманова багато тварин. Це девяностокилограммовая бернська пастуша собака – справжня «гора хутра і любові», як висловилася дочка телеведучого. Крім того, у них є маленька чихуахуа Нафаня і пухнастий кіт Веремій. Всіх тварин час від часу необхідно водити до ветеринара і в салони. Всі ці турботи лежать на Дарині.

Захоплення телеведучого

Піманов по можливості продовжує грати в хокей і футбол. Він знайомий з багатьма відомими спортсменами. Так, у хокей він часто ганяє з Сергієм Макаровим, В’ячеславом Фетисовим та Олексієм Касатоновым, що дивує самого Олексія Вікторовича.

Сьогодні проект «Кумири» Валентини Пимановой – найрейтинговіший на ОРТ. Цим вона довела, що є не тільки дружиною відомого журналіста і продюсера, вона — професіонал.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: