Ім’я: Олексій Осипов

Дата народження: 18 лютого 1975 р.

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: Ленінград р.

Дата смерті: 13 лютого 2013 р. (38 років)

Діяльність: актор

Біографія Олексія Осипова

Дитинство і родина з Олексія Осипова

Рідне місто Олексія – Санкт-Петербург. Коли він народився, місто називався Ленінград. Його батьки були вченими, він виховувався серед книг. Після школи, щоб не порушувати традицію, вибрав для себе біолого-грунтовий факультет.

Те, що наука – це не його, молодий чоловік зрозумів дуже швидко. Прозаймався не занадто довго, він кинув навчання. Далі слідувала низка професій. Йому доводилося бути і вантажником, і моделлю, і таксистом, і тренером.

Початок кар’єри Олексія Осипова в кіно

Зовсім випадково життя зіштовхнула Олексія з кіно. Це сталося завдяки запрошення Тимура Бекмамбетова, який запропонував молодій людині роль у своїй кінокартині «Гладиатрикс».

Актор Олексій Осипов багато знімався в серіалах про бандитів

Після того, як відбулася зустріч Осипова зі світом кіно, він прийняв рішення поступити в театральний вуз. Так, в 2002-му році молодий чоловік вступив в ГАТІ в рідному Санкт-Петербурзі і вчився в майстерні Льва Додіна.

Навчання майбутній актор з самого початку поєднував зі зйомками. Так у 2002-му році він взяв участь у зйомках кінокартини «Російський спецназ», в якому зіграв капітана Дроздова. Через рік Олексій з’явився в декількох серіях телесеріалу «Бандитський Петербург». Там він зіграв одного з охоронців «Антибіотика» по імені Ігор, який згідно зі сценарієм був отруєний.

У тому ж 2003-го вийшло ще три фільми, де глядачі могли бачити роботу кіноактора, це — «Не сваріться, дівчатка!», «Бідна Настя» і «Таємниці слідства-3».

Кращі фільми з Олексієм Осиповим

Притому що у фільмографії Олексія до моменту виходу «Бідної Насті» вже було кілька кінокартин, популярним він став тільки після того, як на екранах з’явився серіал «Бідна Настя». Ім’я його героя – Микита Хворостів. Олексій створив образ брутального хлопця, який служив конюхом у барона Корфа. За сюжетом Хворостів був закоханий в головну героїню фільму – Ганну. Це і послужило причиною того, що телеглядачі по-особливому подивилися на початківця актора і відзначили його талант і привабливість. У цьому серіалі він працював разом з Оленою Корікової, Данилом Страховим, Петром Красиловим та іншими зірками.

Актор Олексій Осипов знайдений мертвим (24 липня 2013 року) Далі слідувала роль за роллю. Олексія запрошували то в один проект, то в інший, і скрізь він грав мужніх і сміливих. Найчастіше фільми і серіали були кримінальної спрямованості, гостросюжетного характеру. Йому доводилося грати і міліціонерів, і бандитів.

Один з найбільш відомих персонажів актора – Іван Волков. Він зіграв його в телесеріалі «Двоє зі скриньки». Глядачі добре прийняли телефільм «Ніколи не говори ніколи», де Олексієм був створений образ гонщика Олега Руденцова.

Осипов знявся в серіалі «Морські дияволи-3». Його герой – капітан Олександр Бурлак. Негативного героя бандита Льоліка актор чудово зіграв в кінокартині «Дубля не буде». Він був задіяний у фільмі «Комуналка», кримінальній стрічці «Очкарик», серіалі «Товариші поліцейські». Олексій Осипов встиг знятися більш ніж у тридцяти п’яти картинах.

Олексій Осипов. Кадри з серіалу «Морські дияволи 3» Останніми фільмами, в яких грав Олексій стали «Братство десанту», «Маша і Ведмідь», «Кремінь», «Моє улюблене чудовисько» та ін.

Особисте життя Олексія Осипова

Про особисте життя актора взагалі нічого не відомо. Він ніколи не говорив про це у своїх інтерв’ю або навмисно уникав таких розпитів. Точно відомо, що він не був одружений. Близькі йому люди згадували, що актор любив дітей і мріяв про те, що коли-то у нього буде велика сім’я. Однак свою єдину він так і не зустрів.

Все життя Олексій багато часу приділяв спорту і був у чудовій фізичній формі. На професійному рівні він займався легкою атлетикою і плаванням, крім цього, відвідував тренажерний зал. Йому завжди було важливо, що він їв, тому під час зйомок актор відмовлявся від так званої «кіношної» їжі, вважаючи за краще замовляти індивідуальне меню, частіше це були овочі та морепродукти.

Будучи прихильником здорового способу життя, Олексій ніколи не курив, в його житті не було алкоголю. Відомо, що він володів кількома іноземними мовами і вмів чудово готувати.

Зникнення і смерть Олексія Осипова

В лютому 2013-го року Олексій зі своєю подругою відправився подихати повітрям на узбережжі Фінської затоки. Вони прогулювалися по березі, незабаром дівчина замерзла. Вона пішла в машину, а Осипов залишився на березі. За її словами, він хотів ще трохи побути один. Але незабаром вона отримала СМС з його телефону, в ньому говорилося, щоб вона його не чекала. Дівчина передзвонила, але телефон вже був не на зв’язку. Не знайшовши Олексія в тому числі і вдома, вона ініціювала пошуки.

Олексій Осипов перед смертю часто бував у поганому настрої

Актор серед знайомих і друзів вважали диваком, тому перший час після його несподіваного зникнення ніхто всерйоз не затурбувався. Всі вважали, що він цілком міг чкурнути куди-небудь, не повідомивши нікому. Такий був у актора характер. Вони знали, що свого часу він на велосипеді проїхав пів Європи, був життєлюбом і авантюристом. Ніхто не міг припустити, що сталася трагедія. Сподівалися, що мине два-три тижні, і він з’явиться, як ні в чому не бувало. Але час минав, а Осипов так і не з’явився.

Дівчина актора повідомила в інтерв’ю, що останнім часом він був у пригніченому стані. Так само вона розповіла про те, що він думав про еміграцію.

У липні 2013-го року тіло актора знайшли в районі дамби біля міста Ломоносов. Родичі впізнали тіло.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: