Ім’я: Олексій Нілов

Дата народження: 31 січня 1964 р. (52 роки)

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: Ленінград р.

Діяльність: актор театру і кіно

Вага: 90 кг

Зріст: 190 см

Біографія Олексія Нілова

Олексій Нілов – це чудовий російської актор, який придбав найбільшу популярність після виходу на екрани серіалу «Вулиці розбитих ліхтарів». У команді кіношних оперативників він завжди виділявся своєю стриманістю, інтелігентністю і якимось тонким внутрішнім шармом. Саме тому його персонаж – Андрій Ларін – так швидко полюбився всім телеглядачам.

Але якою людиною є наш сьогоднішній герой межами знімального майданчика? Наскільки він схожий на свого екранного персонажа? І які цікаві факти можна відшукати у його творчій долі? Знайти відповіді на кожне з цих запитань ви зможете, прочитавши підготовлений нами розповідь про життя та долю кіноактора.

Ранні роки, дитинство і родина Олексія Нілова

Олексій Нілов з’явився на світ 31-го січня 1964 року в місті Ленінграді (нині – Санкт-Петербург) у сім’ї, життя якої була нерозривно пов’язана з мистецтвом. Його батько – Геннадій Нілов – був відомим в СРСР актором. Широкій аудиторії він чудово відомий по одній з головних ролей у фільмі «Три плюс два».

Мама майбутнього актора – Галина – працювала інженером-хіміком, однак, так само як і її чоловік, була просто без розуму від театрального мистецтва. Вона регулярно відвідувала вистави найбільших ленінградських театрів, а тому завжди раділа, помічаючи в маленькому Олексія невгамовну тягу до мистецтва.

Олексій Нілов популярний завдяки серіалам про міліцію та поліцію

Однак проти подібного перебігу подій завжди виступав батько нашого сьогоднішнього героя – Нілов-старший. Знаючи зсередини всі тонкощі світу кінематографа, він завжди говорив Олексію, що вибір акторської професії буде для нього не найкращим рішенням у житті. У якийсь момент слова Геннадія Петровича принесли результат. Олексій почав ретельно вибирати для себе більш «мирську» професію. Однак довгі роздуми не приводили абсолютно ні до чого.

Якийсь час наш сьогоднішній герой ходив на підготовчі курси інституту легкої промисловості, а також пробував себе в деяких інших спеціальностях. Але зробити остаточний вибір і зупинитися, нарешті, на чомусь одному Олексію все ніяк не вдавалося.

Бачачи муки сина, мама майбутнього актора порадила йому спробувати свої сили на іспитах Ленінградського державного інституту театру, музики і кінематографії. Недовго думаючи, наш сьогоднішній герой так і вчинив. Вивчивши кілька улюблених уривків з популярних театральних творів, він відправився на іспити і вже зовсім скоро з подивом дізнався, що вступна комісія прийняла рішення про його зарахування.

Так наш сьогоднішній герой виявився в одному з найкращих театральних Вузів СРСР. Диплом про закінчення Лгитмік актор отримав у 1985-му році, проте відразу після цього був покликаний в армію. Там він успішно освоїв спеціальність мінера-підривника, а згодом навіть встиг взяти участь у нейтралізації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Акторський шлях Олексія Нілова, фільмографія

Після демобілізації наш сьогоднішній герой знову повернувся до акторської професії. Наприкінці вісімдесятих років він поступив на роботу в Ленінградську театр-студію, а паралельно з цим почав ще підробляти на будівництві, щоб прогодувати себе і свою сім’ю. Вельми примітно, що деякий час Олексій Нілов навіть встиг попрацювати двірником. Однак, кілька років потому Нілова надійшла пропозиція з Мінського драматичного театру і він, недовго думаючи, вирушив у Білорусь.

Тверезий спосіб життя (док.фільм, 2009) ч. 2-Нілов, Бондаренко В цьому місці він пропрацював близько трьох років, встигнувши за цей час піднабратися досвіду і завести важливі знайомства. У 1991-му році вже в якості сформованого актора наш сьогоднішній герой повернувся в Санкт-Петербург, де йому запропонували виконати одну з головних ролей в картині «Мічені». Дана акторська робота стала першою великою роллю у фільмографії нашого сьогоднішнього героя.

Проте за першим серйозним успіхом послідував новий спад. У дев’яності роки кінематографічна галузь в Росії перебувала в занепаді, а тому довгий час Олексій Нілов грав лише невеликі ролі в маловідомих стрічках. Паралельно з цим наш сьогоднішній герой працював менеджером в одному з петербурзьких видавництв.

Крутий поворот в акторській долі настав лише в 1997-му році, після того як Олексій Нілов виконав роль чесного міліціонера Андрія Ларіна в популярному телесеріалі «Вулиці розбиті ліхтарів». Дана робота вмить зробила його відомим і популярним. У якийсь момент серіал про життя оперативного відділу міліції став одним з найрейтинговіших на російському телебаченні. Навколо виконавців головних ролей почалася справжня істерія. Вони стали справжніми народними улюбленцями, однак в якийсь момент непомітно для самих себе опинилися в полоні звичних образів.

Олексій Нілов-Пісня про новий час. У загальній складності наш сьогоднішній герой грав роль чесного міліціонера без малого шістнадцять років! Аж до 2003-го року Олексій був постійним актором серіалу «Вулиці розбитих ліхтарів», після цього в ролі того ж Андрія Ларіна з’явився в телепроектах «Забійна сила» і «Опера. Хроніки забійного відділу». Починаючи з 2008-го року, Олексій Нілов «розслідує» справи державної важливості в серіалі «Ливарний, 4», в рамках якого знову зібралися разом багато колишні актори серіалу «Вулиці розбитих ліхтарів». Олексій Нілов працював на одному знімальному майданчику з такими акторами як Оскар Кучера, Юрій Кузнєцов, Анастасія Мельникова, Євген Дятлов та інші.

Серед інших ролей актора виділяються фільми «Моя мама – наречена», «Я бажаю тобі себе», «Бумеранг» і деякі інші картини, зняті в жанрі ліричної комедії.

Особисте життя Олексія Нілова

Як говорить сам актор, в його житті було п’ять дружин і ще двадцять вісім інших жінок. Повірити цим словам досить просто, адже в різні роки Олексій Нілов відзначився багатьма яскравими романами.

Актор Олексій Нілов був одружений кілька разів

Першою дружиною актора була жінка на ім’я Анна Замотаєва. У шлюбі з нею на світ з’явилася старша дочка нашого сьогоднішнього героя – актриса Єлизавета Нілова. Згодом Олексій перебувала в романтичних стосунках з музичним режисером Сусанною Цирюк, а також співачкою Іриною Климової. Результатом цих відносин стала поява на світ синів актора – Дмитра і Микити.

Крім того, в різні роки наш сьогоднішній герой перебував у шлюбі з Оленою Ниловой, а також зустрічався з актрисою Юлією Каманиной.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: