Ім’я: Олексій Навальний

Дата народження: 4 червня 1976 р. (40 років)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: р. Бутынь, Московська обл.

Діяльність: юрист, громадський діяч

Вага: 80 кг

Зріст: 189 см

Біографія Олексія Навального

Олексій з’явився на світ у військовому містечку. У 1994 році він випустився з Алабинской школи в селищі Калининец Підмосков’я. І тут же вступив в Російський університет дружби народів на юридичний факультет. У 1999 році він вже став студентом Фінансової академії при Російському уряді, він навчався на факультеті фінансів та кредиту. Диплом за спеціальністю «Цінні папери і біржова справа» отримав у 2001 році. На цьому навчання Навальний не закинув. У 2010 році він пройшов піврічне навчання за програмою «Yale World Fellows» в Єльському університеті.

Політична діяльність

У 2004 році Навальний заснував і став на чолі «Комітету захисту москвичів». Це загальноміське рух противників порушення прав громадян і корупції при здійсненні будівництва в Москві. Роком пізніше, разом з однодумцями Олексій встав біля витоків нового молодіжного руху під назвою «ТАК!». Так само він став координувати проект «Міліція з народом».

Політик-активіст

З 2006 року Навальний координує проект «Політичні дебати» і виступає шеф-редактором телеверсії «Бійцівський клуб» на ТВЦ. У 2007 році він вже став співзасновником руху «Народ», а ще через рік він заснував організацію «Союз міноритарних акціонерів». Вона захищає права приватних інвесторів. У 2009 році Навальний став радником губернатора Кіровської області Микити Білих.

Партія «Яблуко»

В 2000 році Олексій Навальний набрав демократичну партію «Яблуко», навіть був членом Федерального політичної ради партії. Через два роки його обрали в регіональний рада столичного відділення «Яблуко». З 2004 року по 2007 Навальний керував апаратом Московського регіонального відділення партії. У 2007 році Навального виключили з «Яблуко» «за нанесення політичного збитку партії, зокрема, за націоналістичну діяльність». Як стверджує сам Навальний, реальна причина його виключення, це вимоги відставки Григорія Явлінського.

Рух «Народ»

У 2007 році Олексій Навальний виступив співзасновником руху «Народ». Воно дотримується націонал-демократичних поглядів. Планувалося, що рух пізніше приєднається до коаліції «Інша Росія», але цього не сталося.

Навальний став брати участь у націоналістичних ходах «Російський марш». У 2008 році він навіть став свідком того, як жорстоко ОМОН затримав лідера «Слов’янського союзу» Дмитра Дьомушкіна, і був готовий захищати його в суді.

З дружиною і дітьми

В 2008 році з’явилася інформація про створення «Російського національного руху», туди увійшли «Велика Росія», «Народ», ДПНІ. Навальний заявив, що рух планує брати участь у виборах в Держдуму. Але в 2011 році рух припинило свою активну діяльність.

Оцінка роботи «Єдиної Росії»

«Партія шахраїв і злодіїв» — автором інтернет-мема є Олексій Навальний. Вона з’явилася 2 лютого 2011 року в ефірі «Фінам FM». Незабаром з’явилася інформація, що рядові члени партії образилися на таку заяву і планують подавати до суду. У відповідь на це Навальний відкрив опитування в своєму блозі, з пропозицію відповісти на питання, чи є ЄР такою партією. 96,6% відповіли «так». В опитуванні взяли участь 40 тисяч осіб.

Вибори в Держдуму 2011, арешт

5 грудня 2011 року, тобто на наступний день після виборів, Олексій Навальний виступив на санкціонованому мітингу в Москві на Чистопрудному бульварі. Мета його – прояв незгоди з результатами виборів, звинувачення у фальсифікаціях. Після цієї акції, Навальний з однодумцями пішов на несанкціоновану ходу до Центрвиборчкому Росії. Там його затримала поліція. На наступний день Навального визнали винним у наданні опору правоохоронцям. Призначили 15 діб адміністративного арешту. Випустили 21 грудня.

9 травня 2012 року Навального знову засудили до арешту на 15 діб. І в цей раз за участь в незаконному публічному заході.

Громадська діяльність

У травні 2008 року Навальний оголосив, що разом з однодумцями має намір з’ясувати, чому ж нафта великих російських держкомпаній трейдер продає Gunvor. За словами Олексія, він звертався до керівників «Роснефти», «Сургутнафтогазу» і «Газпром нафти», але не отримав роз’яснення. До речі, Навальний є міноритарним акціонером великих компаній, таких як «Сургутнефтегаз», «Роснефть», «Газпромнефть», «ВТБ». Він через судові позови до керівництва домагається розгорнутих відповідей на питання, від яких залежать доходи акціонерів.

Проекти

В кінці 2010 року Навальний заявив про створення проекту «РосПил», який буде боротися зі зловживаннями у сфері державних закупівель. За даними на травень 2011 року, проект заявляє про махінації на суму в 1,6 мільярдів рублів, зупинені махінації на 337 мільйонів рублів. Проект отримав нагороду The BOBs, як найбільш корисний для суспільства ресурс.

Олексій Навальний на відео В середині 2011 року Олексій Навальний запустив проект «РосЯма». Це інтернет-проект, який повинен спонукати російські влади поліпшити стан доріг в країні. На сторінках проекту користувачі розмішали знімки пошкоджених доріг, а система генерує скаргу в ГИБДД. У разі відсутності відповіді у встановлені терміни, систему відправляє лист в прокуратуру.

На початку 2012 року був запущений проект «Росвибори». Вона покликана спостерігати за президентськими виборами 2012 року. У підсумку, у проекті взяли участь до 17 тисяч спостерігачів.

Трохи пізніше Навальний зареєстрував так званий «Фонд боротьби з корупцією».

На мітингу Тоді ж Олексія запросили до ради директорів «Аерофлоту». Він планував займатися корпоративним управлінням і антикорупційною діяльністю.

Судові переслідування

У травні 2011 року з’явилася інформація, що стосовно Навального порушено кримінальну справу, стаття 165 КК Росії. Справа стосується ГУП «Кіровліс». Нібито, Навальний ввів в оману директора підприємства, щоб той уклав невигідний контракт. Після розглядів справу припинено в квітні 2012 року. Причина – відсутність складу злочину. Пізніше було відновлено за розпорядженням керівників СКР.

Особисте життя

Олексій Навальний одружений. Виховує двох дітей. Його батьки володіють Кобяковской фабрикою в Одинцовському районі, яка спеціалізується на лозоплетінні. Навальний – засновник.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: