Ім’я: Олексій Міллер

Дата народження: 31 січня 1962 р. (54 роки)

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: Ленінград р.

Діяльність: підприємець, управлінець

Вага: 80 кг

Зріст: 180 см

Біографія Олексія Міллера

Дитинство, юність і сім’я Олексія Міллера

Нині успішний топ-менеджер, голова правління найбільшої російської енергетичної компанії народився в Ленінграді в сім’ї працівників закритого військового підприємства. Навчався Міллер в гімназії №330, з ранніх років демонструючи відмінні успіхи у навчанні. Після школи він без праці поступив в Ленінградський фінансово-економічний інститут ім. Н. А. Вознесенського, який успішно закінчив у 1984 році, отримавши спеціальність інженер-економіст.

Кілька років після отримання диплома Міллер пропрацював за фахом у «ЛенНИИпроекте», однак, будучи здібним студентом, у 1986 році майбутній газпромівець вирішив продовжити навчання в аспірантурі. У 1989 Міллер став кандидатом економічних наук.

Олексій Міллер і Володимир Путін

У 1990 році він продовжує свою роботу в ЛенНИИпроекте, де тепер займає посаду молодшого наукового співробітника. Частина 1990 і початок 1991 року – Міллер працює в Комітеті з економічної реформи Виконкому Ленсовета.

Кар’єрний зліт Олексія Міллера: від пітерської мерії до Газпрому

У 1991 році відбулося доленосне для Олексія Борисовича знайомство. У цей рік він почав свою роботу в Комітеті із зовнішніх зв’язків мерії Санкт-Петербурга, де посаду його начальника займав нині діючий президент РФ Ст. Ст. Путін. У Комітеті Міллер працював протягом п’яти років. За цей час організації вдалося налагодити контакти з найбільшими західними банками.

Олексій Міллер (ВАТ Газпром) на зустрічній. А593МР 97 Зміна влади змусила Олексія Міллера покинути насиджене місце. Високо піднявшись по кар’єрних сходах в Комітеті із зовнішніх зв’язків, Міллер став бажаним кандидатом на керівні посади в найбільших російських компаніях. Його новим місцем роботи стала компанія ВАТ «Морський порт Санкт-Петербург», де Олексій Міллер працював протягом трьох років.

З 1999 року успішний топ-менеджер зайняв місце генерального директора ВАТ «Балтійська трубопровідна система».

За результатами вибір в Росії в 2000 році президентське крісло займає Володимир Путін. Слідом за колишнім начальником в столицю перебирається і колишній підлеглий Олексій Міллер. Він призначений на посаду заступника міністра енергетики РФ, однак на посаді пробув лише рік.

У 2001 році Міллер стає головою правління «Газпрому». Зміщення з посади Рема Вяхірєва, який пропрацював на посаді голови майже десять років, обіцяє найбільшої енергетичної організації швидкі реформи, які й не змусили себе чекати. З цього моменту «Газпром» стає повністю підконтрольною державі, починається робота по поверненню активів, утрачених при правлінні Вяхірєва.

Олексій Міллер: хохли мутять з російським газом У 2002 році Олексій Міллер стає заступником голови Ради директорів ВАТ «Газпром». До цього часу організація зазнала серйозні кадрові перестановки. Будучи далекий від енергетики, Міллер потребував людей, для кого ця сфера не чужа. Ряд керівних посад дістався людям, з ким новому голові правління вже доводилося працювати, інші призначення прийшли з Кремля, деяким членам команди Вяхірєва вдалося зберегти свої посади.

Проте, незважаючи на проведені реформи, злі язики віщували швидку відставку Міллера. Початок його роботи не було достатньо активним, і, на думку деяких експертів, почалися кадрові перестановки повинні були закінчитися відставкою нового керівника. Які б чутки не ходили, і про що б не шепотілися в кулуарах, Олексій Міллер міцно укріпив свої позиції. До 2004 року формування оновленого керівного апарату підійшло до кінця. У 2006 році робочий контракт Міллера був продовжений ще на п’ять років.

Глава «Газпрому» Олексій Міллер вболіває за пітерський «Зеніт»

Яким би спірним і сумнівним здавався старт, на посаді голови правління Олексій Міллер домігся непоганих результатів. У 2010 році американський журнал Harvard BusinessReview поставив Міллера на третє місце в рейтингу найбільш ефективних світових топ-менеджерів. У 2013 році голова правління ВАТ «Газпром» зайняв третє місце в списку Forbes, і був названий одним з найдорожчих російських менеджерів.

Особисте життя Олексія Міллера

Олексій Міллер – зайнята людина, тому часу на спілкування з журналістами у нього не залишається, тому нечисленні інтерв’ю керівника «Газпрому» присвячені, переважно, роботи компанії, її перспективам і розвитку. Про особисте життя Міллер вважає за краще не розповсюджуватися, проте відомо, що він вже багато років перебуває у шлюбі.

З дружиною Іриною вони виховують сина. Вільний час топ-менеджер воліє проводити в колі сім’ї. Не чужі йому спортивні захоплення, такі як велосипед і гірські лижі. Також Міллер захоплюється кінним спортом.

Йому належать кілька чистокровних жеребців. Однак, як і у всякого ділової людини, у Міллера хобі вилилося в активну трудову діяльність. У 2012 році він вступив на посаду голови ради директорів ВАТ «Російські іподроми». Згідно з президентським указом, перед Олексієм Міллером стоїть відповідальна і непроста задача вдихнути життя у вітчизняний кінний спорт та сприяти відродженню індустрії.

У 2016 році підприємець зізнався, що в дитинстві пристрасно бажав потрапити на концерт улюблених Deep Purple. Тоді це було неможливим, тому тепер він при будь-якій можливості відвідує кожен виступ кумирів юності.

Олексій Міллер сьогодні

У 2016 році Олексій Міллер вперше очолив рейтинг найбільш високооплачуваних топ-менеджерів, представлений виданням Forbes. Його річне винагороду оцінили в $17,7 мільйонів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: