Ім’я: Олексій Маклаков

Дата народження: 6 січня 1961 р. (56 років)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актор

Вага: 75 кг

Зріст: 175 см

Біографія Олексія Маклакова

Олексій Костянтинович Маклаков є одним з найяскравіших артистів сучасності, який однаково відомий як по ролям у кіно, так і на великій театральній сцені. Довгі роки він грав виключно в театрі і не був відомий як кіноактор. Всеросійську славу і любов глядачів він отримав після випуску серіалу «Солдати».

Дитинство і родина Олексія Маклакова

Олексій народився в Москві. Будучи зовсім маленьким, він разом з матір’ю переїхав у північний Новосибірськ, де й пройшло все його дитинство і юність. Про цьому етапі в житті актора практично нічого не відомо. Відкритими залишаються питання: чому хлопчикові з мамою довелося виїхати з Москви? З якої родини він походить? Що сталося з батьком Олексія?

Олексій Маклаков у фільмі Нічний Дозор

Мати майбутньої кінозірки працювала бібліотекарем і на свою досить скромну зарплату містила себе і єдиного сина. Завдяки інтелектуальної професії мами, Маклаков з раннього віку пристрастився до читання книг і в шістнадцять років володів значним багажем знань, отриманих в бібліотеці. Вже в цьому віці він відчував величезну тягу до акторської діяльності, беручи участь у виступах шкільного гуртка.

Перші ролі Олексія Маклакова

Після школи юнак вступив в Новосибірське театральне державне училище, після чого був зарахований до складу місцевого театру «Червоний факел». Також Олексій деякий час працював на радіо «Юнітон».

Серйозна артистична робота почалася в 1996 році, коли він влаштувався на роботу в театр імені В. Маяковського, де відразу був зарахований в основну трупу. Саме там починаючий артист зіграв у таких популярних спектаклях, як «Синтезатор любові», «Діти Ванюшина», «Чума на обидва ваші будинки», «Як вам це сподобається» і деяких інших.

Фільмографія Олексія Маклакова

Цілком ймовірно, що Маклаков так і залишився б актором одного з найвідоміших театрів, граючи одні і тих же персонажів, та зрідка вів би ефіри на радіостанції, якби не щаслива випадковість. Йому знадобилася лише одна маленька епізодична роль у фільмі «Привіт, малюк!», вийшов на екрани в 2001 році. Цього було досить, щоб Олексія помітив такий масштабний режисер, як Тимур Бекмамбетов, який якраз набирав акторський склад для своєї нової кінострічки «Нічний дозор», яка обіцяла стати популярною. Він запропонував акторові роль магічного водія Насіння.

Пізніше Маклаков розповідав, що коли прочитав сценарій, був дуже розгублений і збентежений. Він не мав ні найменшого уявлення, як потрібно виконувати цю складну роль. В той момент йому дуже допоміг колега з радіо «Юнітон» Борис Комарів, який пояснив, як потрібно грати водія і підштовхнув до прийняття рішення погодитися брати участь у фільмі.

Олексій Маклаков (Шматко) Заспівав і дуже добре. 543345000d 543345000d Вся робоча група «Нічного дозору» відзначала безсумнівний професіоналізм, працьовитість і прагнення досягти ідеалу в своїй роботі у Олексія. Він з усмішкою згадує про деякі найбільш пам’ятних епізодів фільму. Наприклад, про те, як йому довелося разом з досвідченим каскадером здійснювати розворот на 360 градусів, сидячи в кабіні автомобіля, встановленої на обертовій центрифузі. Для отримання вдалих кадрів відзняли вісім дублів, які важко далися акторові, що володіє слабким вестибулярним апаратом.

Олексій Маклаков в серіалі Солдати

Одночасно зі зйомками в «Дозорі» Маклаков вже почав роботу в іншому масштабному проекті — серіалі «Солдати». За задумом творців, серіал повинен був показати глядачам армійське життя у всій її красі. Використовувалося багато жартів, але сценаристи постаралися уникнути сарказму, завдяки чому кожна серія наповнена добрим гумором і щирою симпатією до військовослужбовців. Саме це, як вважають кінокритики, стало запорукою успіху серіалу у самих різних верств населення, і, що важливо, у тих, хто служив у Збройних Силах.

Олексій Маклаков Зламана гілка Центральною фігурою серіалу «Солдати» по праву визнаний прапорщик Шматко. Вся країна спостерігала за хитруватим, але завжди привабливим і веселим прапорщиком, впізнаючи в ньому риси своїх знайомих і колег. Ця роль стала для Маклакова хорошою школою акторської майстерності, адже його персонаж не був однозначно негативним або позитивним. У ньому, як і, напевно, в будь-якій людині, поєднувалися і хороші, і погані риси. Шматко став настільки популярний, що акторові, який зіграв цю роль, довелося навіть обзавестися особистим охоронцем.

Пізніше були зняті і «Солдати-2», «Солдати-3», акторський склад яких істотно змінювався, незмінним залишався лише прапорщик Шматко. Феномен його успіху у глядачів до кінця не зрозумілий і для самого Маклакова, адже він відслужив в армії всього півроку, не випробувавши суворих реалій служби. У цьому проекті актор працював разом з колегами, такими як Борис Щербаков, Оскар Кучера, Роман Мадянов, Іван Моховиков та іншими.

Крім найбільш відомих ролей водія Насіння і прапорщика Шматко, Олексій Маклаков виконав і безліч інших різнопланових ролей у фільмах. Якісь з них були популярні, наприклад, «Після життя», «Громови», «Час збирати каміння» та інші. Інші кінострічки не так відомі серед широкого кола глядачів, але отримали високу оцінку критиків («Платина», «Крок за кроком», «Милосердний»).

Особисте життя прапорщика Шматко

Олексій Маклаков з дружиною і донькою

52-х річний артист одружений вже в третій раз. У першому шлюбі Олексій складався з Ольгою Белокобыльской, яка в 1987 році народила йому сина Іллю. Другий раз Маклаков одружився на Марії Кархоткиной. У 1999 році у пари народилася дочка Ніколь. На зйомках серіалу «Солдати» Олексій познайомився з Ганною Романцевой, яка і стала його третьою дружиною. Вони виховують двох спільних доньок — Ірину (2009 р.) і Софію (2012 р.).

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: