Ім’я: Олексій Макаров

Дата народження: 15 лютого 1972 р. (44 роки)

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Щур

Місце народження: р. Омськ

Діяльність: актор театру і кіно

Вага: 88 кг

Зріст: 191 см

Біографія Олексія Макарова

Олексій Макаров – це відомий російський актор, який відзначився у багатьох цікавих фільмах і театральний постановках. Його люблять глядачі і цінують режисери. А тому вже сьогодні можна впевнено заявити, що біографія популярного актора з часом буде тільки приростати новими яскравими і запам’ятовуються ролями.

В людському плані Олексій Макаров – це відмінний приклад стійкості та цілеспрямованості. Довгий час його ім’я асоціювалося виключно з ім’ям його матері – Любові Поліщук. Однак з плином часу Олексій успішно довів, що може бути цікавий глядачам сам по собі. І подібний факт заслуговує поваги.

Дитинство і юність Олексія Макарова

Майбутній російський актор народився в провінційному Омську взимку 1972-го року. Його родина складалася виключно з представників творчих професій. Батько Олексія — Валерій Макаров – був відомим радянським артистом Омської філармонії. Крім того, у певний період батько нашого сьогоднішнього героя став успішно реалізовувати себе на ниві поезії.

Олексій Макаров став відомий не тільки завдяки матері, актриси Любові Поліщук

Мама Олексія Макарова – Любов Поліщук – актриса, яка не потребує представлення. Її життєвий шлях був сповнений безліччю яскравих ролей. Зараз вона добре відома як талановита і неординарна актриса. Однак для маленького Олексія вона була, насамперед, улюбленою матір’ю.

Саме тому після розлучення батьків хлопець, не роздумуючи, залишився з нею. Слідуючи за мамою-актрисою, Макаров в ранньому віці переїхав до Москви. Згодом вся його життя і доля була пов’язана саме з цим містом.

Дитинство актора пройшло у школі-інтернаті, куди його визначила мама. Зайнята відразу в декількох постановках московського мюзик-холу, вона не могла приділяти належної уваги вихованню сина, а тому воліла за краще довірити цю непросту місію професіоналам. Тут майбутній актор почав брати участь у своїх перших театральних постановках, а також відвідував численні гуртки самодіяльності.

У старших класах він почав плекати мрію про професію актора. Він часто дивився фільми з участю зоряної матері, а також був одним з постійних глядачів на її спектаклях. Залишивши школу-інтернат, Олексій Макаров зробив спробу вступити в Російську академію театрального мистецтва, проте бажана висота підкорилася молодому акторові тільки з другого разу.

Вельми примітно, що Любов Поліщук була завжди проти того, щоб син йшов по її стопах. Подібну думку вона аргументувала тим, що Олексій занадто запальний і незалежний, а тому навряд чи зможе сліпо підкорятися велінням режисерів.

Гість Олексій Макаров. Смак Однак наш сьогоднішній герой не послухав ради зоряної матері і, напевно, не прогадав. З другої спроби він вступив до ГІТІС на курс Павла Хомського і вже незабаром почав отримувати свої перші серйозні ролі.

Творча кар’єра актора Олексія Макарова

У 1994-му році, після закінчення академії театрального мистецтва, Олексій Макаров почав виступати на сцені театру імені Моссовета. На перших порах йому довіряли переважно невеликі ролі. Однак незабаром у його послужному списку почали з’являтися й більше серйозні акторські роботи. Так, зокрема, актор виконав роль Царя Ірода в гучній постановці «Ісус Христос – Суперзірка», а також деякі інші ролі.

У 1995-му році Олексій Макаров зіграв свою першу роль у кіно. Дебютною картиною актора стала стрічка «На розі, біля Патріарших». Після цього були фільми «Ворошиловський стрілок», «Чек», «У серпні 44-го…», а також телесеріали «Марш Турецького», «Ростов-Тато», «Далекобійники». В цей період за Олексієм початок закріплюватися амплуа «серіального» актора. І пропоновані йому ролі в театрі знову стали дрібніти.

Олексій Макаров зараз

Не задоволений станом справ в 29-ть років актор покинув театр Моссовета і став працювати виключно з кінорежисерами. Перший час все йшло не так гладко, як припускав Олексій. На телебаченні йому пропонували переважно невеликі і епізодичні ролі. Однак Макаров продовжував гнути свою лінію. І вже незабаром це принесло свої плоди. У 2004-му році актор отримав одну з головних ролей у фільмі «Особистий номер», який став для нього справжнім проривом. Виконавши роль офіцера російських військ, потрапив у чеченський полон, Олексій отримав свою заслужену порцію популярності і слави.

Вечірній Ургант. В гостях у Івана — Леонід Барац і Олексій Макаров З цього моменту в кар’єрі Макарова намітився різкий підйом. Режисери стали пропонувати йому більш серйозні ролі. У цей період головним творчим вектором зйомок для актора стали військові бойовики. Однак персонажі з більш «м’яким» характером також непогано вдавалися Олексію. В період з 2004 по 2012 російський актор знявся більш ніж у тридцяти різних фільмах. Найбільш яскравими кінематографічними та телевізійними роботами Олексія Макарова стали фільми «Чудеса в Решетове», «Потрібна няня», «Офіцери», «Цар», «Про що ще говорять чоловіки», «Три мушкетери» (в якому він виконав роль Портоса), «Уланського балада» та деякі інші.

Зараз актор працює над новими теле — і кінопроектами. Найбільш яскравою стрічкою за участю Олексія Макарова обіцяє стати четвертий сезон популярного серіалу «Далекобійники».

Особисте життя Олексія Макарова

Першою дружиною актора стала російська журналістка Марія Сперанська. Вона була старша актора на десять років. Як зізнається сам, Олексій їхнє спільне життя було сповнене суперечностей, а тому цей союз проіснував недовго.

Наступного обраницею актора стала відома в деяких колах танцівниця Ольга Силаенкова. Згодом у пресі з’являлися повідомлення про романи Олексія Макарова з іншими представницями творчих професій актрисою Анастасією Макєєвої і ведучою Катериною Семенової.

Олексій Макаров з дружиною Марією Миронової

Довгим і тривалим виявився роман актора з колегою по цеху актрисою Вікторією Богатирьової. Довгий час пара жила в цивільному шлюбі. В цьому союзі народилася дочка Макарова – Варвара.

Даний шлюб (нехай навіть і цивільний) розладнався з-за нового роману актора. Цього разу його обраницею стала актриса Марія Миронова. У листопаді 2011-го пара узаконила свої стосунки і зв’язала себе узами шлюбу.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: