Ім’я: Олексій Лисенков

Дата народження: 26 січня 1965 р. (51 рік)

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: Київ р.

Діяльність: телеведучий, актор

Вага: 75 кг

Зріст: 174 см

Біографія Олексія Лисенкова

Дитинство і родина Олексія Лисенкова

Олексій народився в Києві. Його мама викладала російську мову і літературу, тато працював завідувачем відділенням в київському інституті автоматики. Він був дуже рідкісним фахівцем. Коли Олексію виповнилося 7 років, його батька відправили працювати в Румунію, де будувався металургійний завод. Тому в школу хлопчик пішов у Бухаресті. Через рік сім’я повернулася в Київ.

Творчістю хлопчик захопився ще під час навчання. Він не просто грав у шкільних виставах, але і писав для них сценарії, сам був режисером. За одну з постановок Льошу нагородили безкоштовною путівкою до дитячого табору «Орлятко». Але поїхати не зміг. Сім’я Лысенковых була забезпеченою, а в радянські роки людям з хорошим достатком було непристойно приймати безкоштовні путівки. Пізніше в інтерв’ю Олексій зізнався, що досі шкодує про невдалу поїздку.

Олексій Лисенков у програмі «Спеціальний кореспондент» Незважаючи на захоплення театром, Олексій поступив у політехнічний інститут, як того хотів батько, і навіть героїчно провчився там два курсу. Один з іспитів перездавав більше 15 разів. Потім не витримав і заявив батькам, що їде в Москву, в театральний. В Щукінське училище Олексій вступив з першого разу, потрапив на курс народної артистки РРФСР Алли Казанської.

Олексій був талановитим студентом. На 4 курсі Олексій сам став викладачем акторської майстерності.

Телеведучий Олексій Лисенков

На телебачення Олексій потрапив у студентські роки. У 1985 році його запросили в програму «Веселі хлопці». На радянському телебаченні це було одне з найпопулярніших гумористичних шоу. У програмі брали участь Олександр Масляков, Михайло Жванецький, Жанна Агузарова, Андрій Вознесенський та багато інших. Олексій Лисенков брав участь у пародіях і гумористичних постановках.

Телеведучий Олексій Лисенков в дитинстві

У 1988 році Олексій знявся в телеспектаклі «Гра в детектива». На початку 90-их років створив гумористичний видеожурнал «Ніс». За свою кар’єру Олексій Лисенков вів понад 20 програм. Серед них «Добрий ранок, Росія», «Гонки на виживання», «Діалоги про рибалку», «Істина десь поруч». Зараз Олексій продовжує роботу на телебаченні.

Олексій Лисенков у програмі «Сам собі режисер»

«Сам собі режисер» — це перша асоціація з прізвищем Лисенков у більшості росіян. На початку 90-их років на полицях магазинів почала з’являтися дивовижна для колишніх радянських громадян техніка, в тому числі і відеокамери. «Хоум відео» швидко увійшло в моду. Олексій Лисенков надав росіянам можливість демонструвати свої зйомки на всю країну.

Наш ранок та Олексій Лисенков У самому задумі «Сам собі режисера» не було нічого оригінального. Це калька з американської програми «найсмішніше відео». Заслуга Олексія Лисенкова в тому, що він потрапив в потрібний час у потрібну аудиторію.

Аматорські кадри, надіслані глядачами, демонструвалися по телевізору під веселу музику з гумористичними коментарями. У різні роки ролики озвучували Олександр Гуревич, Федір Добронравов, Едуард Радзюкевич, так само до цієї роботи Олексій залучив своїх студентів з Щукінського училища. Програма надавала можливість кожному росіянину продемонструвати свої таланти. Рубрика «Слабо» була своєрідною «Хвилиною слави» того часу. Заради участі в програмі люди готові були голитися налисо, ходити по цвяхах, голими виходити на мороз. Переможцям шоу діставався фірмовий торт. Пізніше в якості призів стали дарувати побутову техніку.

Телеведучий Олексій Лисенков з сином

Перший випуски програми виходили на каналі «Двічі два», потім на каналі «РТР» (зараз «Росія 1»). «Сам собі режисер» — одне з найбільш тривалий шоу в країні. У 1994 році програма визнана гідною премії «Золотий Остап», 1998 – «ТЕФІ».

Олексій Лисенков – незмінний ведучий і керівник програми. Його порівнюють з Олександром Масляковим в КВН.

Фільми та ролі Олексія Лисенкова

Олексій Лисенков – багатогранна творча особистість. Одним телебаченням він не обмежився. Під час навчання у «Щуці» грав у театрі імені Рубена Симонова. В той же час працював у дитячому центрі музичного і драматичного мистецтва. Там він ставив спектаклі і сам брав участь в постановках, їздив з гастролями.

Олексій Лисенков — пародія «Екіпаж сім’я» В кіно Олексій Лисенков близько 10 ролей. Режисери стали запрошувати його на тлі успіху програми «Сам собі режисер». Кілька разів йому довелося грати роль телеведучого Олексія Лисенкова. Актор знімався у популярних телесеріалах «Каменська 3», «Бальзаківський вік, або всі мужики сво..», «З новим щастям», «Рубльовка LIVE», «Хто в домі господар», «Моя прекрасна няня», «Кодекс честі» та інших. Всі інтереси Олексія Лисенкова складно обмежити якимись рамками. Крім театру, кіно і телебачення він займається концертною діяльністю, працює на радіо, пише книги, присвячені аматорської відеозйомки. Раніше викладав у вузі ділової та дипломатичний етикет, знімався в рекламних роликах.

Особисте життя. Олексій Лисенков та його дружини

Перший раз Олексій одружився в 20 років. Дружину він знайшов не у професійному середовищі. З Надією вони прожили разом більше 10 років, у них є дочка Анастасія. Вдруге Олексій Лисенков одружився на співачці, переможниці програми «Ранкова зірка» Сабіне Мурадян. Він був старший за дружину на 11 років. У шлюбі у них народився син Микола. Разом вони прожили 5 років. Розлучення був скандальним. Сабіна звинуватила чоловіка в рукоприкладстві. Він у свою чергу заявляв, що дружина зовсім не займалася дитиною. Ця тема довго обговорювалася в жовтій пресі.

В третій раз Олексій Лисенков одружився на актрисі Ірині Черіченко, відому за ролями в популярних російських телесеріалах.

Олексій захоплюється екстремальними гонками, стрибками з парашутом, польотами на параплані. Має велику колекцію кухлів з усього світу.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: