Ім’я: Олексій Кудрін

Дата народження: 12 жовтня 1960 р. (56 років)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Щур

Місце народження: р. Добель, Латвійська РСР

Діяльність: державний діяч

Вага: 81 кг

Зріст: 177 см

Біографія Олексія Кудріна

Дитинство та юність майбутнього політика

Олексій Леонідович Кудрін народився в сім’ї військового. Спочатку хлопець навчався в загальноосвітній школі №2 міста Архангельська, куди переїхала вся його сім’я після переведення батька по службі. Далі він перейшов в середню школу №17. Після її закінчення протягом 2 років працював автомеханіком і інструктором практичного навчання в Академії транспорту і тилу МО СРСР в руховій лабораторії.

У 1983 році Олексій Кудрін закінчив економічний факультет Ленінградського державного університету (вечірня форма навчання). Вже в 1988 році він закінчив аспірантуру в Інституті економіки АН СРСР і почав свою наукову діяльність в цьому ж навчальному закладі.

Початок кар’єри Олексія Кудріна

З 1983 по 1985 рік і з 1988 по 1990 рік Олексій Кудрін брав активну участь у роботі Ленінградського інституту, що спеціалізується на вивченні та аналізі соціально-економічних проблем. Він був одним з учасників групи, очолюваної Анатолієм Борисовичем Чубайсом, яка розробляла нові концепції для зони вільного підприємництва.

Вже в 1990 році Кудрін став заступником голови комітету з економічних реформ, який був створений у Виконкомі Ленсовета. Восени 1991 року він обіймав посаду заступника голови комітету з управління зоною вільного підприємництва при Санкт-Петербурзької мерії.

Як змінювався Олексій Кудрін

З 1991 по 1992 рік Олексій був призначений на пост заступника голови комітету, що займається питаннями економічного розвитку та інвестиційної політики. Короткочасно (з 1992 по 1993 рік)Кудрін був начальником Головного фінансового управління, після чого на початку 1993 року очолив комітет мерії з фінансів і економіки в СПб.

Важливим періодом у житті Олексія Леонідовича став 1994 рік, коли він був призначений заступником мера Санкт-Петербурга, але вже в 1996 році він залишив свій пост і пішов у відставку.

Протягом 1996-1997 років Кудрін очолював Головне контрольне управління та одночасно був заступником керівника АП РФ Бориса Миколайовича Єльцина. Трохи пізніше (з 1997 по 1999 рік) політичний діяч виступав заступником Анатолія Чубайса, міністра фінансів. Його наступником і головою Головного контрольного управління був оголошений Володимир Путін. В кінці 1999 року він став першим заступником голови правління АТ «ЄЕС Росії».

У 2000 році Володимир Володимирович Путін ініціював призначення Кудріна на посаду заступника голови Уряду РФ і міністра фінансів РФ. Настільки відповідальні пости Олексій Леонідович очолював до весни 2001 року, і тільки в 2011 році він був виключений з усіх державних посад за пропозицією Дмитра Медведєва.

В середині 2011 року Кудрін став деканом в Санкт-Петербурзькому університеті і очолив факультет вільних мистецтв і наук.

Нагороди та почесні звання Олексія Кудріна

Олексій Леонідович захистив дисертацію, має вчений ступінь кандидата економічних наук. Він є автором зібрання наукових робіт у сфері фінансів і економіки, які присвячені антимонопольної політики і конкуренції в радянській економіці.

Кудрін є почесним професором Единбурзького університету, Дагестанського державного університету, Бурятський дагестанського університету, почесним доктором Північного федерального університету. Він удостоєний звання кращого міністра Східної та Центральної Європи.

Олексій Кудрін плідно працює з Володимиром Путіним вже багато років

Серед основних нагород варто відзначити:

— медаль і ступеня П. А. Столипіна;

— ордена «За заслуги перед вітчизною» III і IV ступенів, які були вручені за неоціненний внесок у державну фінансову політику та за сумлінну працю протягом багатьох років;

— почесна грамота, вручена президентом Російської Федерації за активну державну діяльність;

— урядову подяку за участь у розвитку економічної і фінансової діяльності РФ.

Особисте життя Олексія Кудріна

Олексій Леонідович перебуває у другому шлюбі з журналісткою Іриною Тинтяковой. До заміжжя вона займала посаду секретаря у Андрія Трапезникова, який обіймав посаду прес-аташе А. Б. Чубайса. В даний час очолює російський благодійний фонд «Північна корона», що надає допомогу інтернатам і дитячим будинкам. Від цього шлюбу народився син Артем.

Олексій Кудрін з дружиною

Перша дружина Кудріна – петербурзький комерсант Вероніка Шарова. Вона подарувала Олексію Леонідовичу дочку Поліну Кудріну. В даний час вона є засновником ТОВ «Арт-центр Гран-прі».

В зимовий час вся сім’я Кудріна відправляється на гірськолижні курорти снігової Австрії.

Олексій Кудрін зараз

Кудрін в даний час є головним науковим співробітником Інституту ім. Е. Т. Гайдара(економічна політика), займає пост голови комітету Громадянських ініціатив, входить у редакційну раду журналу «Економічна політика», а також є членом однойменного Інтернет-порталу. Нещодавнє призначення Олексія Леонідовича до складу Економічної ради яскраво вказує на те, що в його кар’єрі в якості державного діяча можуть з’явитися цікаві і несподівані повороти.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: