Ім’я: Олексій Комашко

Дата народження: 29 квітня 1981 р. (35 років)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: р. Запоріжжя, Українська РСР

Діяльність: актор

Вага: 77 кг

Зріст: 175 см

Біографія Олексія Комашко

Олексій Комашко – це відомий український актор, який часто з’являється в телевізійних серіалах і на театральній сцені. Більшу частину його робіт складають бойовики і драматичні фільми. У цих жанрах наш сьогоднішній герой досяг нечуваних висот. А тому даний короткий розповідь про його життя і кар’єру, напевно, має вийти цікавим.

Ранні роки, дитинство і родина Олексія Комашко

Олексій Олександрович Комашко з’явився на світ 29 квітня 1981 року в невеликому українському місті Запоріжжі. Тяга до творчості почала з’являтися в душі майбутнього відомого актора вже в дитячі роки. Спочатку він відвідував заняття в місцевій танцювальної студії, а згодом став грати на сцені як театральний актор.

Олексій Комашко: мрія стати актором

За визнанням нашого сьогоднішнього героя, свій перший акторський досвід він отримав, виступаючи з танцювальним колективом в рамках одного з новорічних ранків. Театрально-хореографічна постановка принесла акторові безліч хвалебних відгуків з боку педагогів. А тому в певний момент наш сьогоднішній герой задумався про кар’єру професійного актора.

Олексій Комашко в дитинстві

Незабаром Олексій Комашко перейшов з танцювальної студії в театральну. У цьому місці він займався кілька років. Проте за наполяганням матері після закінчення загальноосвітньої школи обрав для себе дещо іншу спеціальність. Так, талановитий український хлопець опинився в Запорізькому технічному училищі, де став вчитися на художника-оформлювача. Диплом цього навчального закладу майбутній актор отримав два роки, але працювати за фахом Олексій навіть не збирався. Отримавши диплом, він знову почав готуватися до вступу в цей раз в театральний ВУЗ.

Незважаючи на наявність великої кількості відповідних навчальних закладів в рідній Україні, вступати Олексій Комашко вирішив в далекій Росії. І не в Москві або Санкт-Петербурзі, а в провінційному Саратові. Ведений причинами, відомими лише йому одному, в 2001-му році наш сьогоднішній герой подав документи в Саратовську консерваторію імені Л. Собінова. Вступити вдалося з першого разу, а тому згодом Олексій став займатися на курсі народного артиста Росії Олександра Галко. Саме цієї людини Комашко досі називає одним з найважливіших наставників у своєму житті. Під його керівництвом Олексій виконав ролі у своїх перших постановках, а також сформувався як професійний артист.

Кар’єра Олексія Комашко в кіно і театрі

В період навчання в театральному Вузі наш сьогоднішній герой часто виступав у студентських постановках. Ролі, як правило, виходили колоритними і досить вдалими. Одна з них на третьому курсі навіть принесла акторові премію імені Валентини Єрмакової «Театральні ініціативи». Ця нагорода стала першим серйозним успіхом у долі актора. Але головним у цій історії було зовсім інше.

Фрагменти з другої частини серіалу «Право на любов» з Олексієм Комашко На церемонії вручення премії Олексій Комашко познайомився з відомим актором Євгеном Мироновим, який в свою чергу порекомендував молодого хлопця Олегу Табакову. Так, вже на четвертому курсі Вузу наш сьогоднішній герой став брати участь у спектаклях «Табакерки». Повноправним членом трупи український актор став у 2005-му році, після того як закінчив Саратовську консерваторію.

У театрі Табакова Олексій працює і донині. Через декілька років актор встиг стати важливою частиною загального колективу, а також взяти участь у таких відомих постановках, як «Страсті за Бумбараш», «Старший син», «Під небом блакитним», «Розповідь про сім повішених» та ін.

Що стосується екранних ролей, то в цьому плані акторові також завжди супроводжував успіх. У 2006-му році він дебютував на телебаченні в серіалі «Алмази на десерт», а після цього став зніматися практично регулярно. Кожен рік на екрани виходило за декілька багатосерійних фільмів з його участю, а тому з часом Олексій Комашко став помітною фігурою в світі російського телебачення.

Тетяна Федоровська (Марго) і Олексій Комашко (Ян) у проекті «Ангел або демон» Справедливості заради варто відзначити, що більшість картин за участю українського актора отримали досить низькі рейтинги і були прохолодно прийняті публікою. Як правило, актор знімався у кримінальних драмах, детективних серіалах і бойовиках. Картини, зняті в інших жанрах зустрічалися в його фільмографії досить-таки рідко.

Кращі фільми Олексія Комашко

Що стосується кращих робіт, то в цьому плані до числа найбільш цікавих картин за участю телевізійного актора варто віднести серіали «Апостол», «Тульський Токарєв», «Ковбої», а також деякі інші проекти. Дані багатосерійні фільми отримали досить високі відгуки критиків і глядачів, а тому стали своєрідним винятком у досить непоказною фільмографії Олексія Комашко. В даному контексті окремим словом варто також згадати кінематографічну драму «Жити». Спродюсована відомим режисером Олексієм Вчителем, дана стрічка отримала переважно схвальні відгуки критиків, а тому стала справжнім хітом 2010-го року.

Олексій Комашко в серіалі Снайпер

До теперішнього моменту останньою роботою у фільмографії Олексія Комашко є картина «Зниклий безвісти», в якій актор виконав головну роль. Про нових ролях уродженця Запоріжжя поки нічого невідомо, а тому в очікуванні нових цікавих пропозицій український актор поки грає на сцені театру Олега Табакова.

Особисте життя Олексія Комашко

В особистому житті актора також панує спокій і визначеність. Ось вже кілька років наш сьогоднішній герой щасливий у шлюбі з дівчиною на ім’я Галина Вахрушева. Пара проживає в Москві, де виховує двох синів і доньку. Незважаючи на той факт, що родина актора і так вже вважається багатодітною, подружжя не виключають можливості появи на світ ще однієї дитини.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: