Ім’я: Олексій Клєвцов

Дата народження: 31 березня 1962 р. (54 роки)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: с. Кочубеевское, Ставропольський край

Діяльність: політик

Біографія Клєвцова Олексія Павловича

Клєвцов Олексій Павлович — голова адміністрації Кочубеевского району

Клєвцов Олексій Павлович народився в с. Кочубеевское, Ставропольський край (31.03.1962) – відомий політичний діяч, бізнесмен. Батько Клєвцова А. П. брав участь у ВВВ, став ветераном праці, довгі роки працював аграрієм. Олексій Павлович одружений, у нього троє дітей і двоє онуків.

Дитинство і юність

Олексій Клєвцов навчався в середній загальноосвітній школі №3 селища Кочубеевское. Паралельно основній навчанні, він проходив навчання в музичній школі, де захопився грою на народних інструментах, випускним іспитом для нього стала гра на бояні. В подальшому житті ці навички Клевцову знадобилися: під час навчання в університеті він керував музичним оркестром, який давав концерти в різних частинах Ставропілля.

Після закінчення школи у 1979 році, Олексій Павлович вступив в сільськогосподарський інститут, який знаходився в крайовому центрі – Ставрополі. Там він навчався на факультеті дуже в той час популярному – факультеті сельхозмеханизации. І через п’ять років отримав диплом інженера — механіка. Пізніше Клєвцов написав дисертацію і був удостоєний вченого ступеня. В дисертації були розглянуті всі важливі аспекти застосування сільгосптехніки.

У студентські роки Олексій Клєвцов активно займався спортом, домігся відмінних результатів у боксі і командних видах спорту. Так, з гандболу отримав I розряд і звання КМС з боксу. Незабаром Клєвцов став ще й тренером з боксу. Не кидав він і захоплення музикою. Оркестр, який виконував російську народну музику, дав безліч концертів на Ставропіллі.

Підприємницька діяльність

Після закінчення університету, почалася його трудова кар’єра. Першим кроком була робота в Краснодарському краї в колгоспі. Там Клевцову запропонували посаду інженера-контролера виробництва. Однак незабаром він був призваний на службу в армії у військовій частині, розташованій в Казахстані. За ці два роки він дослужився до сержанта. Після повернення на цивільну службу, Клєвцов Олексій знову приступив до звичної роботи в колгоспі. Але тепер його прийняли в штат колгоспу їм. Балахонова. Втім, незабаром Олексій Клєвцов зацікавився ідеєю свого бізнесу у Кочубеевском районі.

Він створив кількох фірм, які зайнялися переробкою сільськогосподарської продукції. Але і в цій сфері Клєвцов відпрацював нетривалий час. Незабаром він налагодив виробництво облицювального каменю. У той час на Північному Кавказі жодне підприємство ще не випускало облицювання. Тому бізнес Клєвцова в Кочубеевском районі мав великий успіх. Але надалі позначилася любов Олексія Павловича до тваринництва і сільського господарства. Його наступні підприємства займалися випуском соняшникової олії та розведенням риби. У риболовецькому господарстві Олексія Клєвцова в Кочубеевском районі фахівці виводили карпа і осетрові породи. Також була налагоджена схема штучного вирощування мальків осетра.

Ще краще справи пішли в компанії «Курінь». Заради управління цією фірмою, яка стала одним із лідерів в Ставропольському краї по випуску соняшникової олії, Клевцову довелося відмовитися від посади заступника отамана Кочубеевского козачого товариства, яку він обіймав протягом двох років.

Олексій Павлович керував розвивається компанією до 2000 року. Далі він близько семи Років працював керівником СПК Мищенского хутора в якості голови місцевого колгоспу.

Політична та громадська діяльність

Клєвцов Олексій став не тільки успішним підприємцем, але ще й заробив репутацію відомого мецената. Бізнесмен часто допомагав ставропольським художнім колективам, неодноразово допомагав церкви у фінансовому плані. І Митрополит Ставропольський Кирил вручив Олексію Клевцову архієрейську грамоту.

У той же час підприємець вибудував ефективну систему виробництва на своїх підприємствах. Велика увага приділялася мотивації та підтримки нужденних. Спеціальні стипендії від Клєвцова отримували діти співробітників компаній, які добре проявили себе в навчанні.

Ці благодійні починання зробили Олексія Клєвцова популярною і авторитетною особистістю на Ставропіллі. І з 2007 по 2008 рр. він був представником сільради хутора Мищенский в Раді Депутатів Кочубеевского району. А на осінніх виборах 2007 р. він був обраний головою адміністрації. З тих пір успішно керує рідним районом, сприяючи процвітанню Ставропілля. І ефективність його роботи була підтверджена, коли глава адміністрації Кочубеевского району Клєвцов Олексій Павлович повторно був обраний народом на цей відповідальний пост в 2012 р.

На Ставропіллі він вважається умілим і досвідченим керівником. Завдяки його роботі в Кочубеевском були створені сприятливі умови для розвитку бізнесу, помітно покращився соцзабезпечення населення. Саме в Кочубеевском районі з’явилося багато малих підприємств, успішно розвивають сільськогосподарську діяльність. Керівники багатьох з них отримали почесні грамоти з рук голови Ставропольського краю. Кочубеївські аграрії перемагали в регіональних конкурсах і виставках.

Глава адміністрації Кочубеевского району Клєвцов Олексій Павлович став ініціатором реалізації одного чудового проекту. Так, у Кочубеевском створили водно-рекреаційну зону. На території зони були створені комфортні умови для першокласного відпочинку. А вже в найближчі роки там повинні з’явитися аквапарк і парк атракціонів. Також з допомогою Клєвцова в Кочубеевском районі розпочалася реалізація ще одного амбітного проекту – «Долини гейзерів». Цей унікальний оздоровчий центр повинен з’явитися в с. Казьминское.

Глава адміністрації Кочубеевского району Олексій Павлович своєю невтомною працею заслужив повагу у колег. Внесок голови у розвиток рідного району був відзначений і губернатором, який вручив Клевцову почесну грамоту. Також Олексій Павлович був нагороджений Орденом. Його він отримав за внесок у розвиток економіки та соціальної сфери регіону.

Хоббі та відпочинок

Сам Клєвцов Олексій зізнається, що йому рідко вдається викроїти вільний час для відпочинку. Але ці приємні дні він прагне проводити з членами своєї великої родини. Також Олексій Павлович з юних років зберіг інтерес до активного відпочинку. Його головними захопленнями є рибалка і плавання, благо, що в Ставропольському краї досить багато підходящих водойм.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: