Ім’я: Олексій Климушкин

Дата народження: 2 травня 1965 р. (51 рік)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: Ленінград р.

Діяльність: актор театру і кіно

Вага: 85 кг

Зріст: 177 см

Біографія Олексія Климушкина

Дитинство Олексія Климушкина

Альоша народився в Ленінград, в звичайній радянській родині. Він, як багато однолітків хотів стати космонавтом. Закінчивши школу, хлопець вибирав між двома навчальними закладами. Він хотів вчитися або в морехідному училищі, або в інституті залізничного транспорту. В результаті поступив в інститут, так як він був прямо поруч з будинком.

Службу в армії Климушкин проходив на флоті. Після служби він вирішив стати артистом. У 1987-му він став студентом театрального інституту.

Початок кар’єри актора Олексія Климушкина

Відразу після закінчення театрального, Олексій знявся у фільмі. Це був дебют, після якого був дев’ятирічний перерву. З кіно як-то з самого початку у молодого актора не складалося. Незабаром знайомі запросили його на радіо.

Климушкин спробував і відразу втягнувся, закохався в цю роботу. Взявши псевдонім Аркадій Арнаутский, він працював ді-джеєм на «Радіо Модерн», пізніше перейшов на «Nostalgie».

Олексій Климушкин - зірка серіалу Універ

Знову зніматися Олексій почав тільки в 2001-му році. Ролі були непомітні, для глядача Климушкин залишався невпізнанним актором. Все змінилося, коли його запросили на роль Сильвестра Андрійовича став популярним серіал «Універ».

Зйомки Олексія Климушкина в «Універі»

Акторська кар’єра у Климушкина не клеїлася, він став подумувати про те, щоб відійти від професії. Він планував займатися режисурою, робити свої проекти. На той момент у Олексія були в роботі сім режисерських проектів. Одного разу знайомий, з яким він навчався, подзвонив і порадив сходити на кастинг у проект «Універ».

Справа в тому, що цей знайомий був режисером кастингу цього серіалу. Його прізвище – Влад Ланне, чеський режисер. Олексій хотів відмовитися, але той наполіг. Він сходив і відразу відчув, що це «його», зрозумів, що герой близький йому по духу.

Актор Олексій Климушкин Як тільки «Універ» почав транслюватися, відразу стало зрозуміло, що можна говорити про відкриття нового комедійного актора, який, на превеликий жаль, не був до того моменту відомий глядачеві.

Актор каже, що йому не довелося працювати над образом. Щось, звичайно, підглянуті їм з життя, але все інше – своє.

Багатьом здається, що Климушкин схожий з актором Андрієм Гайдуляном, який грає сина його героя. Спеціально так підібрано продюсерами чи це збіг обставин – невідомо.

Відносини між акторами «Універу» на майданчику завжди були чудові, такими вони склалися з самого початку. Свого серіального сина Климушкин називає сином або Сашею, а той називає його татом. Так їм легше, адже їх зчіпка дуже міцна.

Олексій Климушкин про фонд «Колір життя» Свого улюбленого серіального героя актор шкодує, адже від того пішла дружина, а він подобається жінкам тільки за те, що багатий. Щоб образ героя не здавався трагічним, він намагається грати Сильвестра якомога веселіше, завдяки чому глядач не бачить, наскільки той самотній.

У Климушкина немає ні машин, ні будинків, як у Сильвестра Андрійовича. Все що актор заробляє, він воліє витрачати на освіту дітей і на здоров’я. Він говорить, що якщо б у нього були такі ж великі гроші, як у його героя, він вклав би їх у своє кіно.

Климушкин – професійний режисер, проте під час зйомок він ніколи не втручається в процес роботи режисера. Як актор сам висловився, він завжди шанобливо ставився до розумним режисерам, які можуть дати розумну знахідку, яка йому самому невідома.

З Валентиною Рубцевої, яка грає в сіткомі Тетяну, Климушкин знаком більш десяти років. Вперше вони побачилися в мюзиклі, коли Олексій виступав в якості режисера, а актриса була однією з учасниць групи «Дівчинки».

Роботу в сіткомі Климушкин вважає дуже важкою, він порівнює її з конвеєром. Недарма багато актори відмовляються від подібних зйомок, вважаючи, що це «брудний» акторський жанр. Роботу у ситкомах Олексій порівнює з роботою спортсмена. Ці зйомки більше підходять молодим акторам, так як подібні навантаження їм ще по силам.

Олексій Климушкин сьогодні

У 2009-му актор взяв участь у зйомках комедії «Веселуни». Там так само грала Рената Литвинова, Марія Шалаєва, Інгеборга Дапкунайте і Вілле Хаапасало. Він зіграв там Фіру – актора травесті-шоу. Незважаючи на зірковий склад, фільм виявився відверто слабким.

Олексій Климушкин знімався разом з легендарними акторами російського кіно

Климушкин виходить на театральну сцену, і стосунки з театром у нього склалися більш вдало, ніж з кіно. Глядачі дали високу оцінку постановці «Кыця», режисером якої є Лев Рахлін. Актор грає там разом зі своїми однокурсниками Дмитром Нагієвим і Ігорем Ліфановим.

Климушкин так само грає у постановці Театрального агентства «Лекур». Разом з ним там задіяний Віталій Гогунський, Андрій Гайдулян і Марія Кожевнікова. Назва вистави – «Шикарне весілля».

З 2013-го року Климушкин знову приступив до зйомок, це знову роль полюбився йому Сильвестра Андрійовича. Новий проект називається «САШАТАНЯ».

Особисте життя Олексія Климушкина

У Олексія Володимировича двоє синів. Він намагається захистити своїх дітей, як він висловився, як «квочка», хоча і розуміє, що так не можна. Він намагається втручатися м’яко, як би підводячи синів до того, щоб вони міркували і аналізували, могли відкинути непотрібні кроки. Дітям він не радить йти в акторську професію.

Климушкин сьогодні – відомий актор. За його твердженням, частенько це заважає в звичайному житті. З журналістами та шанувальниками намагається не спілкуватися, хоча якщо просять сфотографуватися або розписатися – робить це.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: