Ім’я: Олексій Хотин

Дата народження: 21 травня 1974 р. (42 роки)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: Мінськ, Білорусь

Діяльність: підприємець

Біографія Олексія Хотина

Олексій Юрійович Хотин — підприємець та інвестор з Росії. Займається розвитком бізнесу в таких галузях як: промисловість, видобуток вуглеводнів і нерухомість. За оцінкою російського фінансово-економічного журналу «Форбс», орендний дохід Олексія Хотина становить близько 325 мільйонів доларів.

Освіта Олексія Хотина

У 1991 році Олексій Хотин закінчив МнСВУ (державне середнє спеціалізований навчальний заклад Білорусі). У 1997 році отримав диплом про вищу освіту в РЕУ ім. Р. В. Плеханова.

Підприємницька діяльність

З 1996 року в сфері інтересів Олексія Хотина значилося виробництво комплектуючих вузлів і механізмів для військово-промислового комплексу, хімічної сировини, а також товари народного споживання і харчопром. В подальшому підприємець організував близько тридцяти організацій з 8 тисячами робочих місць у цілому. В період з 2001 по 2003 роки обіймав посаду віце-президента в Московській асоціації організацій хімічного комплексу.

У 2011 році придбав акції нафтовидобувної компанії Exillon Energy, яка має преміальний лістинг на біржі в Лондоні (LSE). Компанія веде видобуток в ХМАО і Комі. За оцінками експертів, запаси ресурсів у грошовому еквіваленті оцінюються в 27 мільйонів тонн. Згідно з офіційними даними, в I півріччі прибуток компанії виріс на 69% (порівнюючи з тим же періодом в 2015 році) і склала $22,3 мільйона.

З 2013 року Олексій Хотин – мажоритарний акціонер банку «Югра»: йому належить 52,5 відсотка акцій через компанію Радаманф Файненшл АГ (Швейцарія). Банк заснований в 1990 році в місті Мегион. Після зміни складу акціонерів його активи значно збільшилися, що дозволило «Югрі» переміститися більш ніж на 230 позицій і зайняти двадцять дев’яте місце (за даними на 1 вересня 2016 р.) в рейтингу російських банків. Сьогодні фінансова організація успішно розвивається завдяки наданню широкого спектра банківських операцій. Її динамічний розвиток отримало високу оцінку професійного співтовариства і було удостоєно ряду престижних премій. У 2016 році штаб-квартира банку була офіційно перенесена в Москву.

Серед найбільш значущих програм, що розвиваються банком, значиться проект «Я люблю Сочі», що реалізується спільно з адміністрацією міста Сочі з метою розвитку міста на туристичному ринку. В рамках проекту за підтримки «Нічної хокейної Ліги» була випущена кобрендингова карта члена НХЛ. Власники, випущених банком карток, можуть користуватися стандартними банківськими послугами, а також знижок, які надають партнери. Карта є електронним членським квитком і перепусткою на заходи НХЛ.

Також банк надає підтримку розвитку спорту в рамках довгострокових партнерських проектів з різними професійними клубами та федераціями по самбо, практичної стрільби, міні-футболу та аматорського хокею.

Особисте життя Олексій Хотина

Підприємець одружений. Подружжя виховало двох дітей.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: