Ім’я: Олексій Громов

Дата народження: 31 травня 1960 р. (56 років)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Щур

Місце народження: Загорська, Московська область

Діяльність: політик

Зріст: 172 см

Біографія Олексія Громова

Олексій Олексійович Громов – перший заступник керівника адміністрації президента РФ, член ради директорів Першого каналу, ініціатор створення і куратор телеканалу Russia Today. З 2000 по 2008 рік був прес-секретарем президента Володимира Путіна.

На фото: Олексій Олексійович Громов

Ранні роки Олексія Громова

Народився Олексій Олексійович 31 травня 1960 року в місті Загорська Московської області (зараз зветься Сергієв Посад). Майбутній політик став третім Олексієм в сім’ї Громових – це ім’я передавалося з покоління в покоління.

Громов закінчив школу в Московській області і вступив на історичний факультет МДУ. В інститутські роки Олексій Олексійович був активним комсомольцем, протягом року був комісаром комсомольського оперативного загону під керівництвом Костянтина Затуліна, який згодом, у 1993 році, увійшов у число депутатом Держдуми I скликання, а в 1996 році створив і керував Інститутом країн СНД.

Політична кар’єра Олексія Громова

У 1982 році Олексій Громов закінчив інститут, ставши фахівцем з історії південних і західних слов’ян, після чого відразу отримав призначення в міністерство закордонних справ, на посаду секретаря Генконсульства СРСР в Карлових Варах, яку він займав до 1985 року. Пізніше був призначений аташе посольства в Празі – саме в цей період відбулося його знайомство з Володимиром Путіним.

Путін і Громов познайомилися в кінці 80-их

У 1988 році дипломат повернувся додому, зайнявши посаду спочатку третього, а потім другого секретаря в секретаріаті заступника міністра закордонних справ Радянського Союзу. У 1991 році він був підвищений до першого секретаря Загальних секретаріату зовнішньополітичного відомства СРСР (потім МЗС РФ), де пропрацював до 1992 року.

У 1992 році Громов виїхав до Словаччини, де працював на посаді Генерального консула при консульстві РФ. З 1993 до 1996 року він обіймав посаду радника посольства Росії в Словаччині.

У серпні 1996 року колега Громова з МЗС, Сергій Ястржембський, був призначений прес-секретарем Бориса Єльцина. Багато пов’язали цей факт зі швидким призначенням Олексія Громова на посаду керівника Управління прес-служби президента РФ, так як дане відомство було підконтрольне Ястржембскому. Два роки потому Олексій Олексійович очолив управління прес-служби адміністрації Президента.

Громов і Пісків – минулий і нинішній прес-секретарі Путіна

У січні 2000 року Володимир Путін, на той момент в. о. президента РФ, призначив Громова своїм прес-секретарем. Коли Володимир Володимирович був обраний президентом РФ Олексій Громов продовжив свою роботу вже як прес-секретар законно обраного президента. У тому ж році Громов Олексій Олексійович був нагороджений і визнаний лауреатом премії журналу «Вогник» «за забезпечення інформаційної відкритості Кремля».

з 2000 року Олексій Громов – прес-секретар Путіна

У 2001 році Олексій Олексійович увійшов до ради директорів ВАТ «ОРТ» (з 2004 року «Перший канал»).

Після обрання Володимира Путіна на другий термін прес-секретар Громов зберіг свій пост, а з 2005 року курирував діяльність англомовного каналу Russia Today, який, до речі, був створений саме з його ініціативи (спільно з Михайлом Лесіним); в якості керівника він затвердив колишнього кремлівського кореспондента Маргарита Симоньян.

У 2008 році, після обрання президентом Дмитра Медведєва, Олексій Громов був призначений заступником Сергія Наришкіна – керівника адміністрації президента. У травні 2012 Олексій Олексійович був підвищений до Першого заступника.

В каденцію Медведєва Громов був заступником керівника адміністрації президента

У 2014 році США і ЄС внесли його прізвище в санкційний список осіб, яким заборонено перетинати кордон з США.

Особисте життя Олексія Громова

Як і багато політики його рівня, Олексій Олексійович мало говорить про свою сім’ю і життя поза стінами Кремля, обмежуючись офіційними даними. Також він рідко фігурує в засобах масової інформації.

Сьогодні Олексій Громов – людина непублічна

Ті, кому пощастило працювати з Олексієм Громовим, говорять про нього, як про твердий і жорсткий начальника. Відомо, що у політика є дружина – Ганна Віталіївна Громова, кандидат історичних наук, голова наглядової ради Елисаветинско-Сергіївського просвітницького товариства (ЕСПО фонд).

На фото: дружина Олексія Громова, Громова Ганна Віталіївна

Подружжя виховало двох синів. За традицією одного з них назвали Олексієм, другий носить ім’я Данила.

В силу своєї роботи Олексій Громов досконало володіє трьома іноземними мовами: англійською, чеською і словацькою.

Олексій Олексійович – колекціонер. Незважаючи на серйозність його професії, хобі досить потішне – він збирає фігурки гномів.

Олексій Олексійович Громов – політик сьогодні

Проаналізувавши велику кількість політичних рейтингів, можна зробити висновок, що Громов не здає лідируючих позицій і входить в неофіційну сотню кращих політиків Росії ось вже не один рік.

Олексій Громов в посольстві Китаю В 2016 році Олексій Громов продовжував працювати на посаді Першого заступника керівника адміністрації президента. Головна сфера його діяльності – регулювання інформаційної політики, а саме друкованих ЗМІ та телебачення. У нього кремлівська прописка і свій особистий кабінет.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: