Ім’я: Олексій Гордєєв

Дата народження: 28 лютого 1955 р. (61 рік)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Коза

Місце народження: Франкфурт-на-Одері, НДР

Діяльність: політик

Біографія Олексія Гордєєва

Олексій Васильович Гордєєв – діючий губернатор Воронезької області (з 2009 року), в минулому – Міністр сільського господарства РФ (1999-2009).

Губернатор Воронезької області Олексій Гордєєв Васильович

У період перебування Гордєєва на посаді губернатора в області відзначався стабільне зростання ВРП та економічний розвиток регіону в цілому. Гордєєв сприяв зростанню сільськогосподарської індустрії, керував відновленням Воронезького театру імені А. В. Кольцова.

Дитинство і юність Олексія Гордєєва

28 лютого 1955 року в місті Франкфурт-на-Одері, в сім’ї полковника і вчительки початкових класів з’явився на світло Олексій Васильович Гордєєв.

Його батьки, Василь Степанович і Олена Тимофіївна Гордєєва, родом з Урядино (Рязанська область). Олексій Васильович був не єдиною дитиною в родині – у Гордєєва також була дочка Надія Василівна.

Олексій Гордєєв в університеті (крайній праворуч у другому ряду)

На території НДР сім’я проживала до 1958 року, потім Гордєєва переїхали в рідну Рязанську область, а в 1965 році перебралися в Магадан, де Гордєєв Олексій закінчив школу №1.

При виборі вузу Олексій зупинився на Московському інституті, де отримав рідкісну спеціальність «Будівництво залізниць та колійне господарство».

Олексій Гордєєв в армії

У 1978 році Гордєєв закінчив інститут і пішов захищати батьківщину в лавах Радянської Армії, де завдяки напористому характеру, блискучим знанням і активності в будівництві Байкало-Амурської магістралі отримав звання офіцера залізничних військ Хабаровська.

Повернувшись, Гордєєв влаштувався виконробом на СУ № 4 ремонтно-будівельного тресту Москворецкая району.

Кар’єрне зростання Олексія Гордєєва

Почавши кар’єрний шлях з простого спеціаліста, у 1981 році Гордєєв став начальником відділу, а вже через п’ять років був призначений заступником генерального директора Агропромислового комбінату «Москва».

Микола Дроздов нагороджує Олексія Гордєєва

У травні 1998 року Гордєєв зайняв пост першого заступника Міністра сільського господарства і продовольства РФ. 19 травня 1999 року його старання і праця були оцінені президентом Росії Володимиром Путіним, і Гордєєв Олексій став Міністром сільського господарства і продовольства РФ, після чого послідували роки важкої роботи в сільськогосподарській сфері.

Олексій Гордєєв і Володимир Путін

У 2009 році він покинув посаду міністра, так як кандидатура Гордєєва була висунута Дмитром Медведєвим на пост губернатора Воронезької області. 12 травня Гордєєв А.с Ст. офіційно вступив на нову посаду.

Гордєєв і Медведєв інспектують молочне господарство в селі Залужное

Як тільки термін його повноважень закінчився, президент підписав призначення Гордєєва на посаду в. о. губернатора. Однак після планового голосування, що відбулося 14 вересня 2014 року, заручившись більшістю голосів (близько 89%), Гордєєв був призначений губернатором Воронезької області на другий термін.

Олексій Гордєєв: в губернатори на другий термін

Особисте життя Олексія Гордєєва

У 1979 році Олексій Гордєєва одружився на Тетяні Олександрівні Гордееве, з якою познайомився ще в інституті.

Молодий Олексій Гордєєв у колі сім'ї

Тетяна – успішний підприємець і меценат, на її рахунку не одна медаль за реконструкцію і відродження історичних пам’яток. Підтримала призначення театрального режисера Едуарда Боякова на посаду ректора Воронезької державної академії мистецтв.

Олексій Гордєєв з дружиною у воронезькому Камерному театрі

У 1979 році у Олексія Гордєєва народилася дочка Варвара, через п’ять років – син Микита, який згодом пішов по стопах батька і зайняв пост депутата Рязанської обласної думи. Микита Олексійович не тільки керував рядом компаній пов’язаних із сільським господарством (наприклад, холдинг «Ока Агро»), але і входив у комітет, що займається бюджетом і податками.

Олексій Гордєєв: «Попереду у нас ще одна трудова субота»

Також у Гордєєва є онук Іван, який з радістю допомагає дідусеві в озелененні району. Хобі Олексія Гордєєва Активне життя у всьому – саме так можна охарактеризувати образ життя Олексія Гордєєва. Спорт є невід’ємною частиною його життя з юнацьких років. За ці роки він заробив спортивні розряди з гімнастики, плавання та класичної боротьби.

Олексій Гордєєв захоплюється спортом

Ставши трохи старше, захопився дзюдо і досяг чималих висот у цьому спорті. У 2004 році Олексій Васильович став президентом Федерації дзюдо в Росії, роком пізніше – Національного союзу дзюдо.

Нагороди Олексія Гордєєва

Губернатор Гордєєв є володарем великої кількості почесних нагород. З державних нагород Гордєєву присвоєно Орден Пошани», ордена і медалі «За заслуги перед вітчизною», Орден Олександра Невського та інші. Олексій Васильович був визнаний заслуженим економістом РФ (1999) та заслуженим працівником сільського господарства (2006).

Казус з агітплакатом Олексія Гордєєва

Олексій Гордєєв сьогодні Понад 7 років Гордєєв Олексій Васильович обіймає посаду губернатора Воронезької області. На офіційному сайті Кремля 17 травня 2016 року було опубліковано офіційне розпорядження Президента РФ Володимира Путіна про зарахування губернатора Воронезької області в робочу групу Економічної ради при Президенті РФ.

Олексій Гордєєв: «Треба створювати творче суспільство» Можна відзначити, що Олексій Гордєєв – єдиний діючий губернатор, який входить у цю групу, що ще раз підкреслює видатні аналітичні здібності і цілеспрямованість політика.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: