Ім’я: Олексій Горбунов

Дата народження: 29 жовтня 1961 р. (55 років)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: Київ р., Україна

Діяльність: актор театру і кіно

Вага: 57 кг

Зріст: 165 см

Біографія Олексія Горбунова

Дитинство Олексія Горбунова

Олексій Горбунов з’явився на світ 29 жовтня 1961 року в Києві на масиві Русанівка. Як і всі радянські хлопчаки того часу, Альоша любив грати у війну і дні безперервно проводив у дворі. Як згадує Горбунов, після фільмів, подібних кінокартині «Вони билися за Батьківщину», хотілося справді битися з фашистами за батьківщину.

Хлопчисько часто пропадав на стадіоні «Динамо» і разом зі своїми однолітками постійно спостерігав, як тренуються прославлені футболісти: Лобановський, Веремєєв і Блохін. З 13 років Альоша займався фарцовкою: міняв значки на жуйки, а пізніше — перепродажем поношених джинсів, за що і загримів у КПЗ. Хлопець мріяв виїхати за кордон і був готовий продати батьківщину за фірмові джинси. Він ненавидів комуністів і до хрипоти часто сперечався з батьком про сенс життя.

Актор Олексій Горбунов популярний в Росії і на Україні

Олексій виріс у такий час, коли дружба цінувалася понад усе, не було культу грошей і не існувало прірви між бідними і багатими людьми, а міський двір був головним вчителем дітвори. Вже в шкільні роки Олексій вирішив присвятити своє життя творчості і, закінчивши школу у 1978 році, пішов поступати в Київський Театральний інститут ім. Карпенка-Карого. Проте абітурієнту Горбунову не вдалося стати студентом обраного Вузу по одній простій причині — він не був комсомольцем.

Робота і творчість актора Олексія Горбунова, фільмографія

Щоб бути ближче до творчості і акторам, Олексій влаштувався в 1978-1979 рр. на роботу в Театр імені Лесі Українки. Тут на талановитого хлопця — монтувальника і підсобного робітника костюмерного цеху звернула увагу Ада Роговцева. Вона познайомила його з чоловіком, актором і викладачем театрального інституту Костянтином Степанковим.

Степанков відразу помітив у молодого робітника неабиякі здібності і акторський талант, тому посприяв його вступу у Київський державний інститут театрального мистецтва імені Івана Карпенка-Карого і визначив його до себе на курс.

За кадром — Олексій Горбунов В 1984 році Горбунов отримав диплом Київського інституту театрального мистецтва і в цей же день почалися його перші зйомки у фільмі «Вантаж без маркування». Одночасно він приступив до роботи в Театрі-студії кіноактора кіностудії ім. А. Довженка. Дебют у кіно приніс Горбунову славу й популярність, але в наступні роки актора запрошували на епізоди і ролі другого плану у фільмах: «Наближення до майбутнього», «Філер» і «Нові пригоди янкі при дворі короля Артура».

У 1985 році Олексія Горбунова призвали в армію. У квітні 1987 року він демобілізувався і в дев’яності роки почав знову зніматися, виконуючи головні ролі в декількох фільмах, які у глядача не мали особливого успіху. В цей час актор залишився без заробітку, так як криза дев’яностих не минув і кіностудію Довженка.

Не вистачало грошей, необхідно якось викручуватися і виживати. Горбунов залишив акторську діяльність і цілих три роки працював таксистом. Тільки одна з робіт періоду дев’яностих принесла Горбунову помітну популярність. Це роль Шико в телесеріалі режисера Володимира Попкова «Графиня де Монсоро».

Олексій Горбунов в даний час

Незважаючи на труднощі і перешкоди періоду дев’яностих, Олексію Горбунову вдалося досягти успіху і стати одним з найбільш затребуваних і популярних акторів як в Росії, так і на Україні.

Найбільш вдалими проектами актора можуть вважатися його ролі у «Дні народження Буржуя», «Статський радник», «Полювання на піранью», «Мечоносці», «Дикунах» і багатьох інших фільмах початку 21-го століття. Горбунов працював разом з такими акторами, як Олег Меньшиков, Микита Міхалков, Костянтин Хабенський, Володимир Машков, Михайло Єфремов.

Олексій Горбунов — Заслужений артист Росії, а за участь у картині «12» йому була вручена премія «Золотий орел» як виконавцю кращої ролі. Про свої успіхи і нагороди актор говорить стримано, розуміючи миттєвість будь-якого успіху. Горбунов вважає, що до слави не варто звикати.

Олексій Горбунов та «Грусть пилота» «Солдатська пісня» Різнобічний талант Олексія Горбунова дав йому можливість проявляти себе не тільки в якості кіноактора.

Він працював у багатьох театрах, серед яких Камерний театр М. Нестантінера, Театр-студія кіноактора і Київський національний Театр російської драми імені Лесі Українки. На українському телебаченні був ведучим «Нічного будильника» та телепрограми «Чудо-люди» в 2008 році. Актор — соліст відомої групи «Грусть пилота». Якийсь час він працював діджеєм на радіостанції «Ностальжі» та «Континент» у Києві, тут же організував популярні дискотеки «Джанкой» і «Джуманджі».

Олексій Горбунов цінує талант у своїх колег-артистів. Він з повагою відгукується про своїх партнерів по фільмах. Так, він із задоволенням відгукнувся на пропозицію знятися у фільмі «Мами», тому що йому було приємно працювати з Ніною Русланової. Незважаючи на негативне ставлення актора до зйомок у тривалих телесеріалах, він не зміг відмовити своєму другові режисерові Андрію Кавуну, який запросив його зіграти Моріарті в «Шерлока Холмса».

Горбунов поважає вміння Микити Михалкова слухати і не перебивати акторів на знімальному майданчику і вдячний режисерові за надану акторові можливість прочитати свій власний двохвилинний монолог у фільмі «12». Актор знімається не тільки у російських та українських режисерів. Нещодавно завершилася його робота у французькому фільмі «Мебіус», де він знімався з відомими Тімом Ротом і Жаном Дюжарденом.

Особисте життя Олексія Горбунова

Про своє особисте життя Олексій Горбунов не поспішає розповідати. Відомо, що його перша дружина — художниця Світлана Лопухова, а на Ірині Ковальової Горбунов одружився в 2009 році. У актора двоє дітей від двох шлюбів — Анастасія та Софія.

Актор Олексій Горбунов зараз одружений вдруге

Старша дочка Анастасія вже брала участь у зйомках дитячого фільму «Сурмач», де вона грала разом з батьком. Однак вона не бачить свого майбутнього в ролі актриси кіно. Дівчинка мріє стати дизайнером. Соня теж вже взяла участь у зйомках документального фільму «Людина, у якої було», спочатку планувався як ролик про новонародженій доньці та її поїздку з пологового будинку додому.

Олексій Горбунов — людина матюкається. Він вважає, що в нинішніх умовах «мат як ніс свій меседж, так і продовжує нести». Однак при дітях і жінках актор не дозволяє собі грубих слів.

Він вважає, що всім, чого він досяг, він зобов’язаний своїм учителям — таксистам, стюардес і навіть зекам, з якими він зустрічався у молодості, коли сидів у КПЗ за фарцовку.

Актор любить відпочивати в Криму, мріє жити в Одесі, а в Москві працювати, тому що саме в цьому місті зосереджені талановиті особистості і тут є можливість добре заробити.

Горбунов любить читати твори Чарльза Буковскі, Фредеріка Селіна, Едуарда Лимонова.

Коли в 1982 році Олексію попався в самвидаві роман Лимонова «Це я, Едічка», він буквально розірвав його свідомість від відвертого сексу і мата, а через тридцять років, коли актор заново перечитав твір, він побачив у ньому гірку тугу за справжньої любові.

Олексій Горбунов зізнається, що постійно знаходиться в стані стресу, але він справедливо вважає, що показувати це оточуючим його людям необов’язково. Іноді актора докоряють тим, що він нервовий чоловік, і Горбунов з цим цілком погоджується. Він вважає, що творча людина має бути нервовим, оскільки актор чи музикант без емоцій — це мрець.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: