Ім’я: Олексій Гоман

Дата народження: 12 вересня 1983 року (33 роки)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: р. Мурманськ

Діяльність: співак

Вага: 77 кг

Зріст: 183 см

Біографія Олексія Гомана

Дитячі роки Олексія Гомана

Народилася майбутня зірка у звичайній, але музичній сім’ї. В молодості батьки Олексія виступали ансамблі «Невдахи». Основна ж робота батьків жодним чином не стосувалася світу музики. Батько працював за спеціальністю слюсар-електрик, а мама працювала в одній з військових частин Мурманська.

На жаль, батьки співака не дожили до розквіту кар’єри сина. Батько помер від важкого легеневого захворювання (астми), коли Олексію ледь виповнилося 15, а мати померла від інфекційного захворювання легенів через ще три роки. Олексій з рідним братом Євгеном залишилися сиротами.

Юнацтво співака

Музичні здібності майбутньої зірки проявилися ще в дитинстві, коли його вчили грати на гітарі брат і мама. Трохи пізніше Олексій прийшов у палац культури, де Мєтєлєв Геннадій запропонував йому вступити тріо. У цьому тріо, де він виступав з хлопчиком і дівчинкою, і прийшов перший успіх. Група займала призові місця на різноманітних музичних конкурсах, склад також охоче запрошували співати вечорами в популярні ресторани міста.

Олексій Гоман в дитинстві

Після закінчення 9 класів, Олексій вступив в училище на спеціальність «слюсар – електрик з ремонту електроустаткування міського транспорту (тролейбусів). Будучи вже відомим у рідному місті, юний співак працював у тролейбусному депо №2. Але невдовзі хлопець вирішив, що гідний більшого і надходить у Мурманській Педагогічний Університет на перший курс за напрямком «соціально-культурна діяльність».

Саме тут Олексій Гоман взяв участь постановці NotreDame de Paris, який став знаменитим не тільки в межах міста і по всій країні. Його авторами стали Ніна Курганова, глава консульства Франції в Санкт-Петербурзі і Євген Гоман, який до того моменту був відомим постановником вистав і ведучим радіо-шоу «Європа+» в Мурманську.

Початок музичної кар’єри Олексія Гомана

Виконавши одну з провідних ролей у мюзиклі поета Гренгуара, Олексій миттєво став кумиром молоді всієї області. Після цього звичайними в його житті стали гастролі, перемоги в конкурсах, і, звичайно ж, перші промені слави і успіху.

Незабаром куратор інститутській групи запропонував йому змінити «маленький, але гарне місто Мурманськ» на факультет культурології Санкт-Петербурзького університету культури і мистецтв. Тут Олексій і закінчив навчання (режисерський факультет), встигаючи гастролювати по країні і записувати альбоми.

Зоряний годину Олексія Гомана шоу в «Народному артисті»

Про відбірковий тур в проект «Народний артист» співак дізнався на відпочинку в Сочі. Не вагаючись ні миті, Олексій відправився в Москву. Перерваний відпочинок коштував того: з піснею «Російський хлопець» співак здобув беззаперечну перемогу.

Народний артист (2003) фінал — Олексій Гоман

«Слов’янський базар»

У 2006 році Олексій Гоман виступив на пісенному фестивалі «Слов’янський базар», причому саме як учасник. Раніше він виступав на конкурсі, але лише в якості гостя. Гран-прі, щоправда, дісталося іншій учасниці з Росії, але Олексій Гоман посів не менш почесне третє місце

Олексій Гоман у проекті «Танці з зірками — 2»

У цьому ж році співак взяв участь у проекті «Танці з зірками». Він виступав у парі з чемпіонкою світу з латиноамериканських танців — дев’ятнадцятирічної Людмилою Чегринец.

Всього за три місяці, практично не вміючи танцювати, Олексій опанував майстерність танцю. Він навчився танцювати як класичні, так і латиноамериканські танці. Завдяки своїй ретельності Олексій та Людмила дійшли до півфіналу і досягли третього місця.

Танці з зірками. Олексій Гоман. 2006 рік. Зараз співак працює з музичним колективом, з яким почав співпрацювати ще в 2009 році. При цьому Гоман не забуває виконувати пісні переважно власного виробництва. У 2010 році Олексія нагородили орденами «Молоде дарування Росії — Чароитовая зірка» і «Служіння мистецтву» I ступеня («Золота зірка»).

На даний момент в дискографії співака числиться три альбоми: «Російський хлопець», «Промінь сонця золотого» і «Травень».

Особисте життя Олексія Гомана

Олексій Гоман є щасливим батьком і чоловіком. Його обраницею стала Марія Зайцева — учасниця групи «Асорті». Розписалися Олексій і Марія в 2009 році, хоча до цього зустрічалися 6 років. У 2012 році у подружжя на світ з’явився первісток – донечка, яку назвали Александріної.

Олексій Гоман з дружиною

Цікаві факти про Олексія Гомане

— співак захоплюється відеоіграми, фотографуванням та інтернетом. Крім того не уявляє собі життя без створення пісень і зйомок відеофільмів.

— улюбленою книгою Олексія являє «Майстер і Маргарита». За словами співака, вразило, те, що Він виявився не злим. Крім того захоплюється філософської та християнської літературою.

— з страв Олексій воліє картоплю в будь-яких варіантах і суші з лакедрою;

— в одязі Гоман віддає перевагу класичному та змішаного стилів.

У дитинстві співак мріяв побачити, що буде після закінчення життя. Про себе він висловлюється, як про скромному, впертому і наполегливий, старанну і творчий, і, звичайно ж, привабливого хлопця. За його словами, в ньому дуже багато творчої енергії, яку просто нікуди застосувати.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: