Ім’я: Олексій Глизін

Дата народження: 13 січня 1954 р. (63 роки)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: р. Митищі, Московська обл.

Діяльність: співак, композитор

Вага: 75 кг

Зріст: 170 см

Біографія Олексія Глизіна

Олексій Глизін – це співак, який за свою кар’єру встиг подарувати своїм слухачам безліч чудових пісень. Його музика стала справжнім символом свого покоління, а тому багато композиції цього чудового артиста вже давно набули культовий статус.

В даний час Олексій Глизін виступає вже не так часто, як колись раніше. Його час минає, але від цього наша сьогоднішня розповідь видається ще більш цікавим. Адже ведучи мову про Олексія Глызине, ми говоримо про цілу епоху в музичній індустрії Росії та СРСР. А історії з минулого цілої країни завжди цікаві.

Дитинство і родина Олексія Глизіна

Олексій Сергійович Глизін з’явився на світ 13 січня 1954 року в невеликому підмосковному місті Митищі. Його батьки за професією були простими службовцями, проте в душі завжди зберігали любов до музики і творчості в цілому. Саме тому вже в ранньому віці маленького Олексія віддали в музичну школу, де він опановував тонкощі гри на клавішних інструментах. Крім того, чудовим підмогою в творчому розвитку була також і сама сім’я майбутнього музикант.

Олексій Глизін і Алла Пугачова

Як зазначається в деяких джерелах, Глызины дуже любили влаштовувати по вихідним імпровізовані концерти у своїй квартирі. Хтось співав, хтось грав на музичних інструментах. А тому навіть в ранньому віці у Олексія вже були завжди свої віддані слухачі.

Перші пісні Олексія Глизіна

Але, незважаючи на це, професійне творчість наш сьогоднішній герой обрав не одразу. Закінчивши вісім класів і чудово освоївши фортепіано і гітару, Глизін, однак, не зважився і далі розвивати свій талант і вибрав для себе більш тривіальний шлях у житті. Він вступив в радиоаппаратостроительный технікум, де згодом навчався протягом трьох років. Але закінчувати цей навчальний заклад все-таки не став.

Не бажаючи відправлятися на роботу за розподілом, Олексій Глизін залишив технікум і, нарешті, вирішив зайнятися музикою. Перший час він виступав у якості інструменталіста в одному з мытищинских музичних ансамблів. А потім вирішив продовжити свою музичну освіту і вступити в Тамбовское музичне училище. Названий навчальний заклад наш сьогоднішній герой закінчив заочно, а ось на естрадно-духовому факультеті Московського інституту культури він уже навчався на денному відділенні. Однак отримати заповітний диплом Глызину все-таки не вдалося – завадила несподівано прийшла повістка в армію. У цей період Олексій відправився на Далекий Схід, де служив молодшим авіаційним фахівцем. Але через деякий час, хлопець все-таки перебрався в музичний взвод.

Співак Олексій Глизін на естраді

Як це ні дивно, однак саме служба в армії дозволила художник нарешті утвердитися на радянській сцені. Спочатку він виступав у складі військового ансамблю, а потім з кількома однодумцями створив свій власний колектив – групу «Вірність». З цією командою Олексій об’їхав десятки міст і безліч регіонів Радянського союзу. Він виступав у філармоніях і на танцмайданчиках, а також час від часу з’являвся на різних музичних фестивалях.

Олексій Глизін — Пізній вечір в Соренто Разом з новою групою «Добрі молодці» Олексій Глизін став лауреатом сочинського конкурсу «Червона гвоздика». Саме після цього до нашого сьогоднішнього героя прийшов перший успіх. Він співав і виступав у складі мегапопулярної групи «Самоцвіти», а також працював в ансамблі від «Серця до серця». Крім того, деякий час Олексій також виступав разом з музичним колективом Алли Пугачової.

Вісімдесяті роки в кар’єрі талановитого артиста були ознаменовані співпрацею з колективом «Веселі хлопці». У цей період ім’я Глизіна дізналися у всіх республіках СРСР. Він, як і інші учасники легендарного колективу став справжньою естрадною зіркою. У цей момент по всьому Союзу з усіх приймачів чулися головні хіти «Веселих хлопців» — «Автомобілі», «Розитта», «Не хвилюйтеся, тітка».

Олексій Глизін — ТИ НЕ АНГЕЛ У підсумку саме вісімдесяті роки стали найяскравішим часом в кар’єрі музиканта. В якості соліста «Веселих хлопців» наш сьогоднішній герой об’їхав пів-Європи, а також взяв участь у величезній безлічі самих різноманітних музичних конкурсів і фестивалів. Крім того, саме у вісімдесяті роки талановитий музикант встиг вперше спробувати себе в якості актора. В якості запрошеної зірки він з’явився в таких фільмах як «Приморський бульвар», «Вона з мітлою, він у чорному капелюсі». Таким чином, даний період часу можна, не сумніваючись назвати найяскравішим періодом у творчості артиста.

Сольна кар’єра Олексія Глизіна

Досить успішною на перших порах була також і сольна кар’єра музиканта. Зібравши в 1989-му році свій власний ансамбль, наш сьогоднішній герой став часто виступати на різних гала-концертах і один за іншим збирати призи популярного фестивалю «Пісня року». У 1990-му році Олексій Глизін випустив свій перший сольний альбом «Зимовий сад», який моментально став дуже успішним в СРСР.

Олексій Глизін з дружиною і сином

Однак після яскравого прориву пішов повільний спад. Ні-ні, музикант не зник зі сцени, але всі його наступні альбоми завжди були трохи менш вдалими, ніж попередні. Олексій подорослішав, втратив колишню молодечу завзятість, а тому став серйозно програвати конкуренцію іншим більш амбітним та енергійним музикантам.

Олексій Глизін в даний час

В результаті В період з 1994-го по 2012-й артист випустив сім альбомів, проте кожен з них був лише своєрідною музичною ностальгією за минулим. Зірка Олексія Глизіна не згасло зовсім, проте тепер він здавався всім артистом з іншого часу.

В даний час талановитий радянський музикант продовжує виступати і з’являтися на телебаченні. У 2007-му році він взяв участь у проекті НТВ «Ти – суперстар», а два роки потому з’явився в проекті «Жорстокі ігри» (в цьому проекті також брали участь Христина Асмус, Дмитро Кожома, Олексій Гоман та інші). Однак все це не сильно допомогло пожвавити інтерес публіки до артиста.

Особисте життя Олексія Глизіна

У житті співака було два шлюби. Про першій його дружині – Людмилі – відомо порівняно небагато. У них один спільний дитина — Олексій, він народився 15 листопада 1975 року.

Його нинішня дружина Санія Бабин – відома спортсменка і чемпіонка світу з художньої гімнастики. У шлюбі з нею 12 грудня 1992 року у артиста з’явився другий син Ігор. Він часто грає в групі батька на концертах, зйомках. У 2005-му році Олексій Глизін став дідусем.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: