Ім’я: Олексій Гаврилов

Дата народження: 7 серпня 1983 р. (33 роки)

Знак Зодіаку: Лев

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: р. Магнітогорськ

Діяльність: актор

Вага: 82 кг

Зріст: 186 см

Біографія Олексія Гаврилова

Олексій Гаврилов – це чудовий молодий актор, відомий глядачам, переважно, з однієї ролі – ролі Гоші Рудковського в серіалі «Універ», а також його продовження — проекті «САШАТАНЯ». Ця екранна робота принесла нашому сьогоднішньому герою великий успіх, а також зробив його справжньою зіркою російського телебачення.

У Олексія з’явилися персональні шанувальники. Приєднатися до їх числа сьогодні вирішили і ми, підготувавши для вас невелику біографічну статтю про життя і творчість цього яскравого артиста.

Ранні роки, дитинство і родина Олексія Гаврилова

Олексій Гаврилов з’явився на світ 6 серпня 1983 року в місті Магнітогорську. Його батько був військовим, а тому все дитинство майбутнього актора було наповнене строгими армійськими порядками. Один час про професії військового всерйоз замислювався і наш сьогоднішній герой, однак згодом знайшов для себе принципово інше захоплення – театр.

Актор Олексій Гаврилов прокинувся знаменитим після участі в серіалі

Захоплення мистецтвом почалося для молодого хлопця цілком тривіально. Його яскравий характер відзначили шкільні вчителі і запросили молодого хлопця у позакласну секцію акторської майстерності. Тут-то Олексій і відкрив у собі талант актора. Він брав активну участь у діяльності гуртка акторської, грав у більшості вистав, а згодом почав серйозно замислюватися про долю професійного актора.

Чудовим підмогою в майбутній кар’єрі нашого сьогоднішнього героя став також переїзд його родини в Москву. Залишивши Магнітогорськ, батьки Гаврилова стали обживатися в російській столиці, а сам Олексій щосили насолоджувався перевагами нового місця проживання. Він часто бував у театрах, регулярно відвідував всі прем’єри в кіно. Таким чином, мрія про професії актора ставала в душі молодого хлопця все сильніше і сильніше.

Однак домогтися визнання Олексію вдалося не відразу. Після закінчення школи він подав документи до ВДІКУ, але вчинити не зумів, а тому був змушений шукати для себе інші шляхи в житті. Деякий час наш сьогоднішній герой працював кур’єром та продавцем взуття. Але мрія про професії актора не залишала його.

Олексій Гаврилов в ефірі радіо Маяк В результаті вступити до ВДІКУ Олексію Гаврилову все-таки вдалося. У 2003-му році він став займатися в майстерні народного артиста А. В. Баталова, а паралельно з цим шукати для себе перші екранні ролі.

Зоряний шлях актора Олексія Гаврилова, фільмографія

Вперше з’явитися перед режисерськими камерами молодому акторові довелося в 2004-му році. Саме тоді наш сьогоднішній герой зіграв одну з ролей в короткометражній стрічці «Шагнувшие у війну», яка стала його першою екранної роботою. Після цього актор став «видавати» по одному-двом фільмам в рік. Серед його ранніх екранних робіт були епізодичні ролі в серіалах «Любов як любов», «Морська душа», «Сваха», «Любов моя», а також деякі інші. Найбільш ж велику роль Олексій Гаврилов зіграв у картині Віри Сторожевої «Подорож з домашніми тваринами». Однак і в цьому випадку він з’явився на екрані лише в якості другорядного персонажа.

У 2007-му році Олексій закінчив ВДІК і вже зовсім скоро відзначився в світі російського кінематографа з ще однією яскравою роботою. Такою стала стрічка «Закриті простори», примітна тим, що в роботі над нею Олексій Гаврилов взяв участь не лише як актор, але і в якості другого режисера. Подібний досвід став унікальним в кар’єрі нашого сьогоднішнього героя. Згодом Олексій більше ніколи не працював в якості режисера.

Можливо, причиною тому стала яскрава акторська кар’єра Гаврилова. У 2008-му році разом зі своїм інститутським другом Віталієм Гогунским Олексій прийшов на кастинг проекту «Універ». Згодом, як це не дивно, обидва актори отримали в даному серіалі центральні ролі.

Олексій Гаврилов (Гоша) у фільмі Закриті простору Нашому сьогоднішньому герою дісталася роль студента по імені Гоша – цього гумориста і великого шанувальника жіночої краси. У підсумку саме цей екранний образ і зробив хлопця справжньою зіркою російського телебачення. Серіал «Універ» швидко придбав популярність, а тому зовсім скоро Олексій прокинувся знаменитим. Його почали впізнавати на вулицях, просити про інтерв’ю… Таким чином, молодий талановитий уродженець Магнітогорська отримав можливість відчути себе справжньою московської знаменитістю.

Особисте життя Олексія Гаврилова

Довгий час у пресі обговорювалися подробиці роману Олексія Гаврилова з актрисою Христиною Асмус. Закохані довго були разом, однак згодом все-таки розлучилися.

Олексій Гаврилов та Христина Асмус

У 2015 році актор нарешті знайшов своє щастя в шлюбі. Його суджена – інструктор з йоги Марина Мельникова. Вона молодша Олексія на 3 роки. Історія їх знайомства досить незвичайна: в один з дощових осінніх днів 2014 року актор вирішив подивитися документальний фільм про Таїланді. В одній зі сцен стрічки знялася Марина. Серце актора було підкорене з першого погляду. Він розшукав дівчину, яка на той момент проживала в Києві, в соціальній мережі, а незабаром відбулася їхня перша зустріч.

Дружина Олексія Гаврилова – інструктор з йоги

Олексій Гаврилов зараз

Після участі в проекті «Універ» Олексій Гаврилов почав часто зніматися і в інших цікавих фільмах. Так зокрема, актор з’явився в серіалах «Заповіт ночі», «Життя і пригоди Мишка Япончика», «Справа Крапивиных» і деяких інших. У 2012-му році, вже після закінчення зйомок у проекті «Універ», у фільмографії Олексія Гаврилова з’явилася ще одна яскрава віха – військова драма «Шпигун», в рамках якої молодий актор зіграв разом з такими зірками як Світлана Бондарчук і Данило Козловський.

Зірка каналу ТНТ Олексій Гаврилов

В даний час Олексій Гаврилов знімається в спін-офф’е проекту «Універ» — серіалі «САШАТАНЯ». Як наголошується в російських засобах масової інформації, подібний стан справ збережеться і в осяжному майбутньому. Крім того, за повідомленнями інтернет — ЗМІ, в 2014-му році в фільмографії Олексія Гаврилова має з’явитися ще одна цікава робота – комедійний фільм «У спорті тільки дівчата».

В рамках цієї картини, яка повинна вийти на екрани на початку 2014-го року, наш сьогоднішній герой зіграє разом з такими відомими акторами, як Ілля Глинников, Катерина Вілкова і Лянка Гриу.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: