Ім’я: Олексій Фаддеев

Дата народження: 13 жовтня 1977 р. (39 років)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: Рязань р.

Діяльність: актор театру і кіно

Вага: 90 кг

Зріст: 185 см

Біографія Олексія Фаддеева

Дитинство Олексія Фаддеева

Рідне місто актора Фаддеева – Рязань. Саме там він полюбив театр, там зрозумів, що зможе бути актором і став мріяти про майбутню професію. Цьому багато в чому сприяло те, що ще школярем він грав у цій виставі, який показував драматичний театр. Постановка називалася «Поріг».

Після школи Альоша поїхав у Москву і з першого разу вступив у Щепкінське училище. Він потрапив на курс Юрія і Ольги Соломіних. Студенти нерідко грають в масовках, Олексію ж пощастило отримати головну роль, притому, що він був ще тільки студентом. Можна стверджувати, що везіння йому супроводжувало з самого початку. Його наставники Соломини, бачачи природне обдарування студента, намагалися сприяти тому, щоб виконувані ним ролі були різноплановими. Він грав романтичного закоханого і відчайдушного балагура, безпардонного пройдисвіта і пустотливого веселуна.

Актор Олексій Фаддеев почав свою кар'єру в театрі

В дипломних постановках Фаддеев з’являвся і в образі Хіггінса у виставі «Пігмаліон», і в образі Микити у виставі «Влада темряви».

Початок акторської кар’єри Олексія Фаддеева

Олексій почав грати в Малому театрі. В «Ліс» Островського відбувся його дебют на цій сцені. Його відразу помітили. Зіграний ним Буланов виглядав дійсно смішно і жалюгідно, як людина, приміряв на себе невластиву йому, чужу роль. Бажав виглядати як світський лев, його самовпевнений і безпардонний персонаж здавався заляканим, задиристим цуценям.

З 2006-го Олексій в тій же постановці з’являвся на сцені в ролі Петра. Цей герой був протилежністю Буланова – при видимій одержимості він був невпевненим і нерішучою людиною.

З самого початку роботи в театрі, Фаддееву не один раз доводилося грати різні, часто цілком протилежні за характером ролі, в одному і тому ж спектаклі.

«Хто там» Глафіра Тарханова і Олексій Фадєєв актори-Початківці часто беруть участь у постановці казок. Олексій не був винятком. Він грав у «Казці про царя Салтана» спочатку Чорномора, а потім Кота вченого.

Незважаючи на досить вдалий дебют в «Лесі», деякий час Фаддеев виходив на сцену в ролі безіменних придворних, стрільців, слуг. У такому театрі як Малий, перебування на сцені, нехай і незначну роль, поряд з майстрами сцени – вже велика удача і честь для будь-якого актора, а тим більше для початківця. Однак не загубитися поруч з ними вдається не кожному, і виділитися виходить не відразу.

Театральні ролі Фаддеева

У 2002-му постановка «Зусилля любові» повністю була віддана молодим акторам. У цій комедійній шекспірівській п’єсі Олексій в ролі веселуна Бойє продемонстрував і вокал, і пластику.

«Таємничий ящик» — водевіль, в якому через рік Фаддеев знову жартував і танцював, проте на цей раз йому дісталася лірична роль, він грав захопленого закоханого Еміля.

Олексій Фаддеев, шоурил У 2004-му у виставі «Вишневий сад» Олексій зобразив зарозумілого і манірного Яшу. У тому ж році він з’явився в «Трьох сестрах», зігравши спершу простодушного поручика Роде, а потім з’явившись в ролі штабс-капітана Солоного. Після чеховських вистав, Фаддеев взяв участь у постановках за Островським. Це знову ж «Ліс», а так само «Вовки і вівці».

Окремо треба сказати про серйозної самостійної роботи актора в постановці «Дмитро Самозванець і Василь Шуйський». Незабаром Олексій знову грає Микиту в постановці, яка була для нього дипломної – «Влада темряви». Його герой – жертва і кат, який у гонитві за «легкими» наживою не помічає справжньої любові, перестає розуміти цінність людського життя. Проте в кінці спектаклю відбувається покаяння Микити, яке вже не може виправити скоєне, але вселяє надію на те, що душа його буде врятовано. Робота в цих двох виставах показала, що Фаддеев здатний грати не тільки в лірико-комедійних виставах, але і в драматично-трагедійних. Настільки широкий діапазон молодого актора говорить і про його талант, і про везіння. Роботи в кіно

Олексій Фаддеев в кіно

Починаючи з 2002-го, Олексій почав зніматися в кіно, а через рік і в серіалах. Це картини «Оперативний псевдонім», «Головний калібр», «Повернення Мухтара 1», «Біси», «Морський патруль», «Втеча» і ін

Актор Олексій Фаддеев з дружиною до глафіри Тарханової

У 2004-му актор брав участь у роботі над зйомками серіалу «Штрафбат». Він виконав кілька каскадерських трюків.

Олексій Фаддеев сьогодні

Останніми роботами в кіно Фаддеева стали: роль у телесеріалі «Інститут благородних дівиць», «Слідчий комітет», «Країна 03». Останніми повнометражними фільмами з його участю стали «Викрадення бомби», «Борис Годунов» і «без зброї». Він працював разом з такими акторами, як Ксенія Хаїрова, Аліса Сапегіна, Максим Щеголев, Вікторія Тарасова, Дмитро Блажко та іншими.

У театрі в постановці «Дон Жуан» актор з успіхом виходить на сцену в головній ролі, що відіграє в булгаковському «Мольєра» і в «Безприданниці».

Особисте життя Олексія Фаддеева

Фаддеев одружений. Його обраницею стала Глафіра Тарханова. Вона, як і чоловік, театральна актриса, яка виходить на сцену театру «Сатирикон». Глафіра стала популярною після головної ролі в кінофільмі «Громови». У подружжя троє дітей – сини Єрмолай, Коренів і Гордій. Третій син народився наприкінці 2012-го року. Цілком можливо, що акторська пара на цьому не зупиниться, так як вони мріють ще й про дочку. Олексій у вільний час займається спортом, підтримує форму.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: