Ім’я: Олексій Дюмін

Дата народження: 28 серпня 1972 р. (44 роки)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Щур

Місце народження: р. Курськ

Діяльність: військовий, політик

Вага: 87 кг

Зріст: 175 см

Біографія Олексія Дюміна

Олексій Геннадійович Дюмін – т.в.о. голови Тульського регіону, Герой РФ, генерал-лейтенант, раніше – голова низки силових структур: управління Служби безпеки президента, підрозділу спецоперацій ВС, Головного штабу, заступника головкому Сухопутних військ та заступник міністра оборони.

У 2015 році Олексію Дюмину присвоїли чин генерал-лейтенанта

Призначення воєначальника на посаду господарника деякі аналітики вважають свідченням переходу в РФ до мобілізаційної, спрямованої на протидію загрозі існування держави, економіці, а вибір регіону – з присутністю в Тулі і області великої кількості військових і збройових заводів. За їх прогнозами заступник глави оборонного відомства, нібито, став першим, але далеко не останнім представником спецслужб, став «генерал-губернатором», і в найближчому майбутньому можна очікувати появи вихідців з оборонного комплексу в керівництві й інших областей Росії. Існують і інші версії причин переміщення Дюміна – інтерес до регіону Сергія Чемезова, прагнення Шойгу позбутися сильного конкурента перед імовірними кадровими перестановками в керівництві силових структур та інші.

У мас-медіа мусуються також чутки про те, що колишній офіцер Федеральної служби охорони (ФСО) — вкрай секретного органу, покликаного (серед іншого) забезпечувати безпеку керівництва країни в міжнародному просторі — передбачуваний наступник глави держави.

Дитинство Олексія Дюміна

Дитячі роки Олексія пройшли у військових гарнізонах, у яких служив батько. До школи кілька місяців він провів у Курську, потім вони жили в Калузі. За його спогадами, там їх сім’ю поселили в підвал військового госпіталю, де був склад медичної техніки і різних медикаментів. Їх житло було відгороджене від цього сховища тільки брезентом, як в кінофільмі «Офіцери», стояли ліжка і польова кухня для приготування їжі.

Олексій Дюмін у військовому училищі. На фото з батьком і молодшим братом

Пізніше вони переїхали до Воронежа, на нове місце служби батька. З четвертого класу почав займатися хокеєм, до чого підійшов дуже відповідально. Тренери говорили про нього як про подаючому великі надії воротаря. Після закінчення 10 класу Олексія Дюміна запросили в воронезьку хокейну команду «Буран», але юнак змушений був відмовитися. Потомствений військовий, він вибрав шлях, який продовжує родинну справу. За наполяганням батька він вступив в Воронезьке вище військове училище радіоелектроніки.

Молодший брат Олексій Дюміна, Артем Дюмін (ліворуч)

Кар’єрне зростання Олексія Дюміна

У 1994 році, завершивши навчання, молодий чоловік отримав призначення у військову частину Підмосков’я. Їхнього батька сімейства, в якому крім нього ріс молодший брат Артем, також перевели до Москви. Він став заступником начальника Центрального військового госпіталю (з постачання) і поступово встановив дружні стосунки з главою оборонного відомства Павлом Грачовим. Первісток ж і продовжувач сімейної династії почав військову кар’єру, займаючись питаннями протидії засобам зовнішньої розвідки

Професійна сфера Олексія Дюміна – зв'язок

У 1995 році він зміг потрапити в найбільш закриту організацію серед російських спецслужб, ФСТ (ніби з допомогою зв’язків батька). Зарекомендувавши себе відмінним професіоналом і людиною з бездоганними рисами характеру, через 4 роки – увійшов в охорону лідера країни.

За результатами успішної роботи Дюмину надійшло запрошення на посаду в управлінні особистої охорони глав уряду. Членам спеціального підрозділу була необхідна психологічна та фізична підготовка: вміння контролювати емоції, володіти зброєю, прийомами рукопашного бою, різними способами захисту.

Олексій Дюмін на зустрічі з митрополитом Тульським

Протягом 3-х років Олексій Дюмін забезпечував безпеку перших осіб країни. Після успішного супроводу голови уряду Сергія Степашина в поїздку по регіонам Дюмину надійшло пропозицію стати співробітником охорони Володимира Путіна. Керував підрозділом Золотов Віктор Васильович – начальник Служби безпеки Президента Російської Федерації.

9 серпня 1999 р. Володимир Путін став головою уряду, в цей же день Олексій Дюмін приступив до обов’язків. Його робота полягала у забезпеченні безпеки приїжджають високопоставлених гостей, супроводі президента в поїздках, організації нарад, переговорів.

Олексій Дюмін в охороні президента

У 2007 році перспективного і відповідального співробітника призначили начальником охорони прем’єра Зубкова. Коли головою виконавчої гілки влади став Путін, Олексій придбав статус особливо наближеного до прем’єр-міністра особи – усюди його супроводжував, сидячи на передньому сидінні автомобіля, при необхідності, ночував у Ново-Огарьовській резиденції, виконував доручення як службового, так і приватного характеру. Потім він став на чолі СБП – її службовці займалися виключно забезпеченням безпеки Володимира Володимировича.

Оскільки робота Олексія Дюміна пов’язана з високою секретністю, він не афішував докладно свої заслуги. Відомо, що він був нагороджений Зіркою Героя Росії за участь у спецопераціях.

Одночасно з роботою він отримував додаткову освіту. У 2009 р. Дюмін закінчив навчання в Російській академії державної служби при президенті РФ. У той же час році дисертаційним радою при Академії держслужби Дюмину було присуджено вчений ступінь першого щабля – кандидата політичних наук.

Інтерв’ю з Олексієм Дюминым

Особисте життя Олексія Дюміна

Олексій Дюмін одружений, про його дружині Ользі відомо тільки те, що вона займається бізнесом. Дюмін виховує сина Микиту (2005 р.), який відвідує загальноосвітню школу в Москві, захоплюється математикою. Батько підтримує рішення сина перейти в спеціалізований навчальний заклад з математичним ухилом.

Олексій Дюмін на акції «Безсмертний полк» у Тулі

Про чоловіків сім’ї – більше інформації, зокрема, і безсторонньою. Так були оприлюднені відомості про автокатастрофі зі смертельним наслідком, учасниками якої був голова сімейства Дюминых, екс-глава Міноборони Грачов і жінка, нібито випадкова попутниця, яку вони вирішили підвезти. Медикам врятувати її не вдалося. Відповів хтось за її смерть – не відомо.

Батько нового керівника Тульського регіону, який має військове звання генерала, відав питаннями проведення тендерів та закупівель медпрепаратів, керував підприємством D&D Pharma, мав партнерські відносини з компанією Sanofi, а з 2013 року перебував у керівництві одного з військово-медичних підрозділів Міноборони.

Брат Артем очолив ТПК «Продмаркет», яка стала підрядником будівництва готелю в парку «Заряддя», відкриття якого заплановано на 2017 рік. Він також керує фірмою «Турбо», що має частку в «Продмаркете», а також спорткомплексом «Олімпійський», колишній власник якого в 2015 покінчив з собою.

Олексій Дюмін сьогодні

З 2011 року Олексій керує опікунською радою заснованої Путіним Нічної хокейної ліги і грає в якості воротаря. Він також є радником в петербурзькому професійному клубі СКА.

Олексій Дюмін – воротар хокейної команди Володимира Путіна

Успішно просуваючись кар’єрними сходами, в 2014 році Олексій став заступник начальника ГРУ, очолив закрите структурний підрозділ, покликаний провести «кримську операцію». Йому приписують також організацію перекидання в РФ Віктора Януковича. Враховуючи секретність, імовірно, після цих подій на грудях блискучого офіцера з’явилася Зірка Героя РФ.

У 2015 році на Льодовій арені «Шайба» в Сочі він брав участь у матчі, приуроченому до 63 дня народження президента, в якому той, як завжди, забив рекордну кількість голів – 7. Проти команди Путіна грають легендарні гравці вітчизняного хокею і високопоставлені гості, які, очевидно присутнім, потурають слабкості глави держави, дозволяючи йому забивати.

Багаторічні товариські стосунки пов’язують Дюміна з міністром оборони Сергієм Шойгу. 24 грудня 2015 року міністр запропонував Олексію Дюмину стати його заступником. Сфера діяльності міністра охоплювала будівельний департамент, військову медицину, контроль будівництва житла для військовослужбовців, департамент майнових відносин.

Олексій Дюмін і Сергій Шойгу знайомі давно

2 лютого 2016 року указом президента РФ Олексій Дюмін був призначений тимчасово виконуючим обов’язки губернатора Тульської області.

Олексій Дюмін планує взяти участь у губернаторських виборах, які відбудуться у вересні 2016 року. Основна мета роботи, яку він позначив – розвиток оборонного комплексу регіону. Згідно з його розпорядженням, у Тулі буде побудовано Суворовське училище. Будівництво планують завершити восени 2016 року.

Олексій Дюмін про головні напрямки майбутньої роботи

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: