Ім’я: Олексій Бардуков

Дата народження: 18 листопада 1984 р. (32 роки)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Щур

Місце народження: Москва

Діяльність: актор

Вага: 78 кг

Зріст: 187 см

Біографія Олексія Бардукова

Олексій Ігорович Бардуков – російський актор театру і кіно, відомий масовому глядачеві за фільмами «Диверсант», «На грі», «Метро», серіалу «Дах світу» та інших не менш чудовим робіт.

На фото: актор Олексій Бардуков

Дитинство Олексія Бардукова

Олексій Бардуков народився восени 1984 року, у звичайній московській сім’ї. Батько актора був слюсарем-монтажником, мати – укладчицей на фабриці. Олексій був первістком, пізніше у пари народилося ще двоє дітей. Олексій з дитинства відрізнявся життєлюбством і енергійністю: займався східними єдиноборствами, плаванням, фехтуванням, любив пограти у футбол з хлопцями у дворі. Можливо, саме з-за великої кількості захоплень до кінця школи він так і не визначився зі своєю професією. У випускному класі він випадково почув про платні курси Школи-студії МХАТ, після чого загорівся ідеєю стати актором і записався туди.

У 2001 він вдало склав іспити і став студентом відразу трьох знаменитих театральних вузів: Мхату, «Щуки» і РАТІ. В Школі-студії МХАТ курс набирав метр Костянтин Райкін, і це стало визначальним фактором для Олексія при виборі навчального закладу.

Акторська кар’єра Олексія Бардукова

Практично з перших місяців навчання Олексій Бардуков почав виходити на сцену «Сатирикону», куди і був прийнятий після закінчення Школи-студії. В його театральному портфоліо значаться багато знакові вистави («Синьйор Тодеро Господар», «Прибуткове місце», «Дурочка», «Випадок», «Сиротливый Захід» тощо), а також ролі в класичних виставах за п’єсами К. Гальдони, А. Островського, К. Гоцці і Лопе де Веги.

Олексій Бардуков на сцені «Сатирикону»

Що стосується кінокар’єри, дебютною роботою Олексія Бардукова в кінематографі можна вважати зйомки в серіалі «Диверсант», проби якого він пройшов, ще будучи студентом, – йому дісталася роль молодого розвідника Ліні Філатова. Там же, на пробах, він познайомився з іншим початківцям актором — Кирилом Плетньовим. Молоді люди швидко стали нерозлучними друзями.

Льоня Філатов з «Диверсанта» – перша і найбільш знакова роль Олексія Бардукова

Конкурс на ролі сержантів Філатова і Бобрикова був просто величезний. Але не тільки це було основною перешкодою Олексія на початку кінокар’єри. Наставник молодого актора, Костянтин Райкін, забороняв студентам свого курсу зніматися в кіно. Щоб отримати дозвіл на зйомки, Олексій скористався випадком, коли метр був у від’їзді, і взяв необхідну довідку від іншого викладача. Коли ж Райкін повернувся, то відразу зажадав звільнити винного актора, і тільки заступництво однокурсників допомогло Олексію і зберегти місце у Мхаті, і продовжити зйомки.

Серіал створювався за участю багатьох майстрів сцени: Андрія Краско, Володимира Меньшова, Олега Табакова, Владислава Галкіна, – маестро підтримували новачків і не скупилися на цінні поради, в результаті чого «Диверсант» став чудовою акторською школи і для Бардукова, і для Плетньова.

«Диверсант»: Олексій Бардуков. Підбірка Перша частина «Диверсанта» вийшла на екрани в 2007 році і відразу привернула увагу глядачів, тому продовження не змусило себе чекати. «Диверсант. Кінець війни» вийшов на екрани в лютому 2007 року. Остання серія другий частини залишила фінал відкритим, тому глядачі з нетерпінням чекали третій сезон, але напередодні початку зйомок з-за гострої серцевої недостатності помер Владислав Галкін.

Участь в серіалі «Диверсант» зробило Олексія дуже популярним актором. Незабаром режисер Тигран Кеосаян запросив його на зйомки пригодницького бойовика «Міраж», де Бардуков виконав роль Євгена Вольського – молодика, який рятує дівчат від работоргівців на Близькому Сході.

Кадр з фільму «Міраж» з Олексієм Бардуковим

У фільмі «Бій місцевого значення» (2008) Олексій знову перенісся у часи Великої Вітчизняної війни, зігравши молодшого лейтенанта, який разом з групою солдатів протистоїть добірним військам СС.

У 2009 році Олексій Бардуков знявся в гостросюжетної картині «На грі», що оповідає про пригоди трьох геймерів (Павло Прилучний, Сергій Чирков і Євген Харланов), а в 2010 з’явився і в продовженні («На грі 2: новий рівень»).

Олексій Бардуков про Максима з «На грі» і «На грі 2» У 2012 році молодий актор з’явився у вітчизняному фільмі-катастрофі «Метро» у тандемі з Катериною Шпіца – вони потрапили в число пасажирів московського метро, замкнених у тунелі.

Олексій Бардуков і Катерина Шпіца разом грали в «Метро»

У тому ж році вийшов перший із серії детективних серіалів про пригоди співробітників московської міліції 60-их років – «МосГаз». Бардуков постав перед глядачами в ролі лейтенанта московської міліції Олексія Гаркуші. У 2014 році вийшла друга частина («Кат»), а в 2015 – третя («Павук»).

Особисте життя Олексія Бардукова

Олексій Бардуков одружений на своїй колезі по «акторському цеху» – Анна Старшенбаум (двоюрідна сестра актриси Ірини Старшенбаум). Дружина актора виступала в Театрі Володимира Спесивцева і до часу їх знайомства часу вже знялася в проекті «Записки експедитора таємної канцелярії», а також у картинах «Дітям до 16» та «Мій хлопець – янгол».

Олексій Бардуков одружений на актрисі Ганні Старшенбаум

Восени 2010 року пара одружилася і провела медовий місяць на Мальдівах. У 2011 році у актора народився син Іван. У 2014 році пару наздогнала низка розбіжностей, з-за яких подружжя мало не розлучилися, але до 2015 вони подолали кризу.

Зараз у Бардукова і його дружини все добре

Олексій Бардуков зараз

У 2016 році Олексій Бардуков та Ірина Старшенбаум взяли участь у багатосерійному комедійному проекті СТС – серіалі «Дах світу», зігравши разом з «інтерном» Іллею Глінніковим. Перший сезон серіалу був прийнятий захопленими глядачами на «ура».

Олексій Бардуков – репортаж з «Даху світу» Також на 2016 запланована прем’єра четвертої частини серіалу з молодшим лейтенантом Олексієм Гаркушею. Вона отримала назву «Шакал».

Олексій Бардуков на зйомках «Шакала»

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: