Ім’я: Олексій Барабаш

Дата народження: 12 червня 1977 р. (39 років)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: Ленінград р.

Діяльність: актор

Вага: 83 кг

Зріст: 180 см

Біографія Олексія Барабаша

Олексій Барабаш – це талановитий молодий актор, який за свою недовгу кар’єру встиг взяти участь відразу в декількох яскравих кінематографічних проектах. Його фільмографія відрізняється особливою багатогранність – в ній є місце як маловідомих фільмів, так і справжнім блокбастерам.

Одним з таких є гучна стрічка «Сталінград», яка сьогодні з успіхом транслюється в багатьох кінотеатрах світу. Можливо, саме цією обставиною викликаний особливий ажіотаж навколо особистості нашого сьогоднішнього героя, який спостерігається в останні місяці.

Ранні роки, дитинство і родина Олексія Барабаша

Олексій Ігорович Барабаш з’явився на світ у місті Ленінграді (Санкт-Петербург) 12 червня 1977 року. Його сім’я була звичайнісінькою, однак і в ній знайшлося місце однієї по-справжньому яскравої особистості. Такий, без перебільшення, можна назвати бабусю нашого сьогоднішнього героя – Галину Францевну Русецкую.

Актор Олексій Барабаш у фільмі Пітер FM

Все своє життя ця прославлена актриса віддала ленінградського Театру комедії. За багато років вона стала справжньою зіркою театральної сцени, а тому маленький Олексій завжди міг безперешкодно відвідувати всі вистави. Були у Галини Францевны також добрі знайомі і в Театрі юного глядача (місто Ленінград), який завжди був особливо близький маленькому Лешке. Він знав напам’ять майже весь тамтешній репертуар, а тому театральне мистецтво вже з раннього дитинства було важливою частиною його життя і долі.

Після закінчення школи, Олексій Барабаш поступив в Санкт-Петербурзький гуманітарний університет профспілок, де навчався акторського ремесла на студії Зиновія Корогодського. Завдяки своєму таланту, молодий актор завжди вирізнявся серед інших учнів, а тому підшукати підходящу роботу після отримання диплома йому не склало особливих труднощів. У своєму складі його хотіли бачити багато театрів, однак сам Барабаш в кінцевому підсумку віддав перевагу настільки улюбленому перш Театру юного глядача.

Комусь подібний вибір може здатися несерйозним, проте наш сьогоднішній герой завжди думав інакше. У театральній трупі Анатолія Праудина Олексій Барабаш виконав кілька яскравих і цікавих ролей. Найбільш відомими серед них є дитячі постановки «Коник-горбоконик» і «Бонжур, месьє П’єро».

Олексій Барабаш: «Нашому кіно потрібен свій «Брюс Вілліс» Нашому сьогоднішньому герою завжди надавали перевагу глядачі. Однак у дитячому театрі актор затримався ненадовго. Вже в 1998-му році талановитий хлопець перейшов в Театр «Балтійський дім», де згодом виступав протягом двох років. За цей час актор взяв участь у трьох цікавих постановках – «Сізіф і камінь», «Крокодил», «Урок перший. Неділя». За два роки Олексій став справжньою зіркою експериментальної сцени, однак згодом наважився на крутий кар’єрний поворот, залишив театр і відправився шукати себе у світі російського кінематографа.

Кар’єра кіноактора Олексія Барабаша, кращі фільми

На новому етапі своєї кар’єри актор переважно виконував невеликі ролі в телевізійних проектах. Так, зокрема, він з’явився в музичному фільмі «Старі пісні про головне: Постскриптум», а також взяв участь у зйомках окремих епізодів серіалів «Вулиці розбитих ліхтарів» і «Убивча сила». Однак вже в 2002-му і 2003-му роках його почали запрошувати і в більш амбітні проекти. Найбільш яскравими роботами названих років стали історичні фільми «Бідний, бідний Павло» і «Російський ковчег», показаний в рамках Каннського кінофестивалю.

СТАЛІНГРАД — ТРЕЙЛЕР | Дмитро Лисенков, Олексій Барабаш, Сергій Бондарчук З цього моменту наш сьогоднішній герой став помітним персонажем у світі російського кіномистецтва. Він часто знімався в різних телевізійних серіалах, серед яких знову переважали історичні та детективні стрічки. Найбільш помітними акторськими роботами середини двотисячних років стали картини «Любов імператора», «Справжня історія поручика Ржевського», «Ріелтор», «Пером і шпагою» і деякі інші.

У цей період повнометражні кінематографічні фільми зустрічалися у фільмографії актора досить рідко, однак, незважаючи на це, деякі з подібних робіт також заслуговують згадки. До числа таких варто віднести стрічки «Пітер FM», «Біла ніч, ніжна ніч», а також скандальну історичну картину Ми з майбутнього-2». Олексій працював на одному знімальному майданчику з такими акторами, як Володимир Машков, Олександр Баширов, Андрій Краско, Євген Циганов та іншими.

Ведучи мову про творчість Олексія Барабаша, не можна не відзначити і той цікавий факт, що протягом усієї своєї кар’єри наш сьогоднішній герой досить-таки часто грав негативних персонажів. Примітним видається також і те обставина, що у фільмографії актора можна відшукати картини практично всіх жанрів, починаючи від історичних бойовиків і закінчуючи ексцентричними комедіями.

Олексій Барабаш сьогодні

В останні роки Олексій Барабаш все також продовжує часто зніматися в російських серіалах різного спрямування. Найбільш яскравими роботами останнього десятиліття в його фільмографії є телевізійні стрічки «Я скасовую смерть», «Короткий курс щасливого життя», «Іронія удачі» і деякі інші.

Олексій Барабаш зараз одружений четвертий раз. У нього є дочка Варвара

У 2013-му році в прокат вийшли відразу чотири нових фільми з участю нашого сьогоднішнього героя. Безумовно, однією з найбільш популярних стрічок цього періоду стала картина «Сталінград», яка в даний час транслюється в багатьох державах світу. Чи стане ця робота апогеєм акторської кар’єри Олексія – покаже час. В даний час у виробництві знаходиться відразу шість нових фільмів за участю актора, реліз яких заплановано на 2014 рік. Однією з найбільш яскравих стрічок обіцяє стати картина «Василина», в рамках якої Барабаш виконає роль Олександра Першого.

Особисте життя Олексія Барабаша

У минулому імпозантного актора можна відшукати відразу три невдалих шлюбу. У різні роки його дружинами були актриси Ольга Білинська Наталія Бурмістрова, а також менш відома дівчина на ім’я Юлія. Від першої і третьої дружини у актора є сини – Арсеній і Матвій.

В даний час наш сьогоднішній герой перебуває у шлюбі з казахської актрисою Анною Здор. В рамках цього подружжя на світ з’явилася спільна дочка знаменитостей – Варвара.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: