Ім’я: Олексій Бакулін

Дата народження: 31 серпня 1975 р. (41 рік)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: р. Волзький, Волгоградська область

Діяльність: підприємець, економіст

Олексій Бакулін Біографія

Бакулін Олексій Анатолійович – російський підприємець, генеральний директор ТОВ ДК «Волгабас». До 2016 року його підприємство впритул підібралося до трійки лідерів на російському автобусному ринку.

Генеральний директор ДК «Волгабас» Олексій Бакулиин

Олексій Бакулін: Ранні роки. Початок кар’єри

Олексій Бакулін, корінний волжанин, з’явився на світ 31 серпня 1975 року. Вищу освіту майбутній підприємець отримував у Волгоградської академії державної служби (волгоградський філія РАНХиГС).

Перший цеглинка у фундамент його управлінського досвіду був закладений в часи навчання. Тоді, у далекому 1994 році, студент-другокурсник заснував рекламне агентство «Волзький сервіс». Не побоявшись впровадити інноваційні методи при розробці рекламних стратегій, незабаром Олексій Анатолійович Бакулін став власником одного з найефективніших рекламних бюро в рідному регіоні. Серед його клієнтів були найбільші гравці на міжнародному ринку, в тому числі «Coca-cola» і тютюновий холдинг «Reemtsma».

У 1996 році талант Олексія Бакуліна був відзначений керівництвом автобусного заводу «Волжанин», і молодий чоловік обійняв посаду заступника генерального директора з маркетингу та фінансів. Під його контролем практично з нуля була створена федеральна система дилерів, і незабаром бренд «Волжанин» став легко впізнати по всій Росії. В результаті завод зміг модернізувати науково-технічну базу і суттєво підвищити обсяг виробництва за короткий термін.

У 1998 році Олексій Бакулін отримав «червоний» диплом ВАГС, ставши фахівцем в області менеджменту, після чого продовжив навчання в аспірантурі Саратовського соціально-економічного університету. У 2001 році Олексій Анатолійович отримав ступінь кандидата економічних наук. Його дисертація була присвячена розробці фінансових стратегій підприємств галузі пріоритетного інвестування на прикладі виробництва автобусів.

У 2002 році Олексій Бакулін очолив завод «Волжанин»

Вже в 2002 році він зумів в повному обсязі застосувати отримані за роки навчання навички, обійнявши посаду генерального директора заводу «Волжанин». З цього моменту підприємство почало впевнене впровадження на вітчизняний ринок комерційного транспорту. У тому ж році в серійне виробництво надійшла модель підвищеної пасажиромісткості «Волжанин-6270», яка навіть сьогодні продовжується вважатися одним із самих довгих односекційних автобусів не тільки в Росії, але і в світі. Цього 15-метрового гіганта високо оцінили професіонали транспортної сфери найбільших міст Росії, в тому числі Москви і Санкт-Петербурга.

Олексій Бакулін і «Волгабас»: народження майбутнього

З 2006 року ім’я Олексія Бакуліна нерозривно пов’язане з холдингом «Волгабас». Він є засновником, генеральним директором і ключовим акціонером. Всього через рік компанія почала завойовувати міжнародний транспортний ринок. Настільки істотне зростання підприємства вимагав збільшення виробничих потужностей, і з ініціативи Олексія Бакуліна був розроблений проект технопарку «Волгабас» у місті Волзький, схвалений особисто Володимиром Путіним. Заручившись як регіональної, так і федеральної підтримкою, Бакулін почав будівництво нового цеху, відкриття якого заплановано на 2016 рік.

Історія Volgabus На 2011 рік припала нова віха в житті дітища Бакуліна – «Волгабас» уклав угоду з «Газпромом», яке передбачало використання природного газу в якості моторного палива в новій лінійці автобусів, які обіцяють стати значно екологічніше, економічніше і безпечніше громадського транспорту на бензині, поступово йде в минуле.

Олексій Бакулін: амбітні плани

Бакулін Олексій Анатолійович уважно стежать за інноваціями в галузі машинобудування і активно співпрацює з відомими вітчизняними науковими центрами – «Сколково» та СКБ «Місіс».

У 2015 році підприємство під новою назвою «Бакулін Моторс Груп» приступило до реалізації багатообіцяючого проекту з виробництва електричного та безпілотного транспорту. Влітку 2016 року Олексій Бакулин оголосив, що прототип першого автобуса-безпілотника для міського середовища вже тестується в «Сколково». За його словами, безпілотний автобус під торговою маркою Volgabus зможе легко адаптуватися до міського транспортного потоку: об’їжджати пробки, пропускати пішоходів і навіть взаємодіяти з пасажирами через додаток на смартфоні. На запуск безпілотного шасі в «Сколково» був присутній прем’єр-міністр Дмитро Медведєв, який високо оцінив його потенціал.

Перший безпілотник Volgabus На SPIEF-2016 підприємець представив платформу для безпілотника, що отримала назву «MatrЕshka». З її допомогою безпілотний громадський транспорт отримає широкі можливості надбудови: такі автобуси можна буде використовувати в якості таксі, вантажних автомобілів, пересувних офісів або магазинів.

Особисте життя Олексія Бакуліна

В минулому депутат міської Думи Волзького, Олексій Бакулін веде успішну діяльність в «Клубі Лідерів» і «Агентство Стратегічних ініціатив», спрямовану на поліпшення бізнес-клімату в Росії.

Зустріч Володимира Путіна з «Клубом лідерів» Олексій Анатолійович одружений, має двох дітей, серед його захоплень – великий теніс і альпінізм. Досягнення – сходження на Ельбрус, Монблан, експедиція до піку Вінсона в Антарктиді.

Анатолій Бакулін зараз

Олексій Бакулін з радістю ділиться з пресою подальшими перспективами рідного холдингу. У його планах – збільшення обсягів виробництва до 500 автобусів в рік, розширення географії і зміцнення на міжнародному ринку. Що стосується безпілотних автобусів, планується, що їх запуск на відкриті маршрути буде приурочений до ЧС-2018.

Проект «MatrЕshka»: перший російський смартбус

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: