Ім’я: Олексій Аніщенко

Дата народження: 1 липня 1984 р. (32 роки)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Щур

Місце народження: р. Дятьково, Брянська область

Діяльність: актор кіно і телебачення

Вага: 76 кг

Зріст: 184 см

Біографія Олексія Аніщенко

Олексій Аніщенко – це талановитий актор, зірка якого тільки порівняно недавно з’явилася на російському небосхилі. Він знімається в серіалах, грає в кіно, з’являється на театральній сцені.

Йому супроводжує успіх, однак, без сумнівів, головні роботи цього актора ще попереду. Сьогодні його кар’єра тільки набирає обертів, а тому наша біографічна стаття, присвячена його життю та творчим успіхам, напевно, буде дуже актуальним ще довгий час.

Ранні роки, дитинство і родина Олексія Аніщенко

Олексій Аніщенко з’явився на світ 1 липня 1984 року в невеликому містечку Дятьково Брянської області, розташованому недалеко від кордону з Білоруссю. Його батьки мали лише непряме відношення до мистецтва, а тому наш сьогоднішній герой спочатку і сам не думав про акторську кар’єру.

Значно більш привабливою і привабливою йому здавалася доля професійного спортсмена. Він займався вільною боротьбою і часто з’являвся на різних регіональних змаганнях. У цій області наш сьогоднішній герой робив непогані успіхи, а тому довгий час вільна боротьба була для нього всім.

Актор Олексій Аніщенко народився в глибокій провінції

Однак розсудливий хлопець завжди розумів, що спортивна кар’єра, часом, швидкоплинна, а тому йому неодмінно потрібно підшукати для себе більш стабільну і прибуткову професію. Ще в шкільні роки Олексій Аніщенко почав захоплюватися акторським мистецтвом, однак у той період театральне ремесло уявлялося йому не більш ніж приємним хобі. Більш серйозні плани наш сьогоднішній герой пов’язував з режисурою. Саме ця професія здавалася молодому хлопцю найкращим варіантом.

Але твердо зупинитися на чомусь одному Аніщенко так і не зумів. Саме за цієї причини після закінчення середньої школи Олексій подав документи відразу на три різних Внз. Вельми примітно, що вчинити йому вдалося відразу в усі. Таким чином, вже в сімнадцять років перед нашим сьогоднішнім героєм відкрилося безліч різних можливостей.

Вибирати довелося між філософією, режисурою і вільною боротьбою. В кінцевому підсумку Аніщенко зупинив свій вибір на самій творчій з усіх спеціальностей і відправився осягати основи режисерського ремесла в орловський інститут культури.

У цьому місці молодий уродженець Брянської області провчився лише один семестр. Рівень викладання залишав бажати кращого, а тому наш сьогоднішній герой в якийсь момент зважився на переїзд до Москви. У російській столиці хлопець подав документи в «Щепкинское» театральне училище, в яке вступив з першого разу.

Тут наш сьогоднішній герой почав вчитися вже на акторському факультеті. І, здається, не помилився зі своїм рішенням. Вже в студентські роки він почав брати участь в деяких досить успішних постановках, а також виступати на сцені студентського театру. Вельми примітно, що саме про цей період у своїй творчості актор завжди відгукувався з неприхованою теплотою.

Олексій Аніщенко на зйомках серіалу «Дочки-матері»

Так, зокрема, актор неодноразово говорив про те, що в середовищі студентів ще жива сліпа віра в театр. Ці люди живуть мистецтвом, а тому завжди віддаються до кінця улюбленій справі.

… А ось підвалини світу кінематографу актор завжди піддавав критиці, заявляючи, що в російському кіно дуже багато вирішує піар і маркетинг. «Розкручені зірки» можуть бути далеко не самими талановитими акторами. Саме в цьому Олексій Аніщенко завжди бачив головну несправедливість.

Зоряний шлях актора Олексія Аніщенко, фільмографія

Однак, незважаючи на всю критику, його власна кар’єра завжди складалася досить успішно. Ще в студентські роки він виконав одну з ролей у кримінальному серіалі «Хрещений син», яка стала для нього першою серйозною роботою в світі телебачення.

Після цього були нові фільми і нові ролі. У 2006-му році актор отримав диплом про закінчення театрального Вузу і з подвоєною ретельністю прийнявся прокладати собі дорогу в світ театру і кіно.

Перші успіхи прийшли дуже скоро. У тому ж 2006-му році Олексій Аніщенко отримав престижну премію «Золотий лист» за свою яскраву роль в серіалі «Ромео і Джульєтта». Проте після цього в театральній кар’єрі настав довгий перерву, який закінчився розлученням з театром. У кар’єрі актора були й інші примітні роботи, проте саме позначені фільми принесли Олексій Аніщенко найбільший успіх.

Починаючи з другої половини 2000-х років, актор почав частіше зніматися в кіно, з’являючись у кількох проектах щорічно. У 2008-му році він виконав одну з головних ролей в серіалі «Життя, якого не було». Після цього були головні ролі в телевізійних проектах «Жорстокий бізнес», «Ще не вечір», «Любов на районі», а також повнометражний фільм «Любовь.ги». Крім названих стрічок в кар’єрі актора були й інші примітні роботи, проте саме позначені фільми принесли Олексій Аніщенко найбільший успіх.

Незважаючи на той факт, що саме телевізійні серіали принесли акторові справжню популярність, своєю кар’єрою молодий хлопець, як і раніше незадоволеним. У своїх численних інтерв’ю він часто говорить про те, що йому хочеться грати значно більш глибокі і насичені ролі. Однак подібні роботи зустрічаються в його фільмографії досить рідко.

Олексій Аніщенко сьогодні

А ось телесеріали найрізноманітнішого спрямування, навпаки, з’являються в кар’єрі актора один за іншим. Так, в останні роки популярними стали такі телевізійні фільми як «Темні води», «Я прийду сама», «Тариф «Щаслива сім’я», «Танець любові», «Любові цілюща сила» і деякі інші. У кожній з названих стрічок Олексій Аніщенко виконав головні ролі. Олексій працював разом з такими акторами, як Лянка Гриу, Ольга Рептух, Максим Фомін, Тетяна Гаркуша,

Зараз наш сьогоднішній герой знімається в новому проекті – серіалі «Ціна життя». Робота над цією стрічкою знаходиться в завершальній стадії, а тому оцінити якість цієї картини ми зможемо вже дуже скоро.

Особисте життя Олексія Аніщенко

Актор Олексій Аніщенко з дружиною Ольгою Никонова

Олексій Аніщенко ось вже багато років одружений на актрисі Ользі Никонова. Разом вони знімалися в телепроекті «Жорстокий бізнес». В інших фільмах акторські доріжки знаменитостей поки не перетиналися.

Як зізнається сам актор, у повсякденному житті він приділяє величезну увагу поезії та літератури. Кілька років тому наш сьогоднішній герой навіть випустив свій власний збірку віршів, що згодом було видано обмеженим накладом.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: