Ім’я: Олександра Воробйова

Дата народження: 24 грудня 1989 р. (27 років)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: р. Енгельс, Саратовська обл.

Діяльність: співачка

Вага: 72 кг

Зріст: 188 см

Біографія Олександри Воробйової

Олександра Воробйова – молода російська виконавиця, яка вирішила присвятити своє життя співу. Її творчість можна було оцінити під час участі в телепроекті «Голос-3». Незважаючи на молодість, у Сашка вже чимало шанувальників її таланту.

Дитинство і родина Олександри Воробйової

Майбутня співачка Олександра Воробйова з’явилася на світ в Саратовській області в місті Енгельс. Дівчинка виявляла здібності до співу і музики з дитинства. Батьки, помітивши це, записали дочку в школу мистецтв. Спочатку Саша займалася фольклором, а в молодших класах почала серйозно вчитися вокалу. Вже тоді викладачі відзначали здібності Воробйової. Крім співу, Воробйова навчалася грі на фортепіано.

Після закінчення школи, майбутня співачка поступила в музичне училище міста Саратова. Освіту вона продовжила в Гнесинській академії естрадно-джазового вокалу. Дівчина стала випускницею у 2013-му році.

Перші пісні Сашка Воробйової

Олександра, будучи талановитою співачкою-початківцем, почала з’являтися перед публікою, виступаючи з кавер-групою. У хлопців є ряд пісень власного твору, активним просуванням яких вони займаються.

Практично весь свій час віддаючи музиці, Воробйова саме в ній бачить сенс життя, вважаючи музику самої життям.

Олександра Воробйова на шоу «Голос»

Коли Саша виявилася в числі учасників третього сезону шоу «Голос», запропонований Першим каналом, майже ніхто з її родичів і друзів не здивувався, так як всі вони переконані в таланті і безспірному потенціал Воробйової.

Олександра Воробйова розкрила талант на шоу Голос

На «сліпого» прослуховування, де молода співачка виконувала композицію Chandelier, її підтримували самі близькі люди – це мама, сестра і молодий чоловік. Відомо, що дану композицію виконує в оригіналі співачка Sia. Олександра так успішно виступила, що до неї повернулося троє суддів шоу практично з перших же нот – це Діма Білан, Пелагея і Олександр Градський. Саме Градського Воробйова і обрала своїм наставником. Такий вибір вона пояснила тим, що її дідусь-музикант, а так само її батьки, завжди захоплювалися творчістю Градського, були його фанатами.

Пізніше Саша сказала, що могла б вибрати наставником і Білана, і Пелагею, чия творчість і виступи не можуть не подобатися, проте саме Градський «стоїть» у неї на першому місці.

Воробйова потрапила в команду Олександра Градського

Воробйова, продовживши участь у шоу, зуміла залишитися в ньому і після виступу у «поєдинках». Її суперницями були дві інші співачки з команди Градського – це Катерина Шемякіна і Валентина Бірюкова. Незважаючи на те, що всі три дівчини надзвичайно талановиті, в наступний тур перейшли тільки Бірюкова і Воробйова. На цьому етапі Олександра представила на суд глядачів пісню французькою мовою «Вальс про вальсі». Пісню Саша заспівала бездоганно, ніж відразу визначила свій перехід у наступний етап шоу. Незабаром можна буде бачити чергове виступ цієї виконавиці в рамках проекту «Голос», вона візьме участь у прямих ефірах. Багато хто вже роблять прогнози про те, хто ж на цей раз стане переможцем Голосу. Є думка, що Воробйова має всі шанси .

Особисте життя Олександри Воробйової

Воробйова росла в сім’ї, де музика була присутня у всьому. Мама дівчинки викладала фортепіано у школі мистецтв, а тітка – фольклор. Заслуженим працівником культури РФ є дідусь Олександри. Його прізвище – В’ячеслав Хохлачев. Протягом тривалого часу він був головним диригентом та художнім керівником оркестру «Покровські зорі». Зовсім не дивно, що здібності маленької Саші до музики були помічені дуже рано.

Олександра Воробйова скоро може вийти заміж

Час від часу Воробйова приїжджає в рідне місто, де бачиться з рідними, зустрічається з друзями. Нещодавно, приїхавши додому в проміжку між етапами шоу «Голос», співачка відвідала школу мистецтв, де починала вчитися співу і музиці, отримала першу музичну освіту. За спогадами викладачів, їх учениця в дитинстві завжди була скромною і працьовитою дівчиною. Відомо, що Олександра майже рік зустрічається з молодою людиною на ім’я Павло, який є сьогодні її концертним директором. Нещодавно він зробив співачці пропозицію, і вона його прийняла. Швидше за все, одруження відбудеться влітку 2015-го року. Пропозицію руки і серця було зроблено Саші в повітрі, коли молоді люди здійснювали екскурсійну прогулянку на вертольоті. За словами співачки, вона в той момент була і в прямому і в переносному сенсі на сьомому небі від щастя.

Павло до знайомства з співачкою працював у банку. Молоді люди познайомилися в клубі, де Воробйова виступала з кавер-групою на постійній основі. Молодий чоловік не пропускав практично жодного Сашиного виступу. Дівчина помітила Павла серед постійних глядачів. Незабаром вони почали зустрічатися. Кілька разів Павло разом з Сашком їздив на гастролі, після чого став допомагати своїй коханій в організації концертів, залишивши роботу в банку.

Воробйова любить своє рідне місто, однак розуміє, що для здійснення мрії їй необхідно перебувати в Москві. Вона вважає, що участь в настільки популярному шоу, як «Голос», допоможе їй досягти мети.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: