Ім’я: Олександра Урсуляк

Дата народження: 4 лютого 1983 р. (33 роки)

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актриса

Вага: 52 кг

Зріст: 170 см

Біографія Олександри Урсуляк

Дитинство і родина Олександри Урсуляк

Саша народилася в Москві в сім’ї актриси Галини Надирли і відомого режисера Сергія Урсуляка. Як усі діти, вона ходила в школу, займалася в музичній школі. Не можна сказати, що Олександра провела дитинство за лаштунками або часто присутня на репетиціях. Немає. Всього цього не було. Батьки виховували її як звичайного (не театрального) дитини.

Дівчинка прекрасно вчилася, проте в підлітковому віці все закинула і виявилася в числі двієчників і порушників порядку школи. Зрештою, її просто виключили. Опинившись в іншій школі, до своєї радості, вона зустріла там всіх тих, кого раніше виключили з її рідної школи. Компанія підібралася дуже весела. Про навчання Саша забула остаточно, проводячи час з друзями, часто вони зникали в нічних клубах. Все закінчилося тим, що батьки відправили її в Браїлів до бабусі, яка працювала в одній зі шкіл вчителькою. Завдяки їй дівчинка змогла пережити непростий перехідний вік. Разом з бабусею, вона вставала вранці і відправлялася в школу. Разом з нею поверталася, обідала і сідала за уроки. Досі Урсуляк вдячна своїй бабусі за те, що вона допомогла їй закінчити школу.

Олександра Урсуляк - зірка мюзиклу Чікаго

У сімнадцять років став питання про подальшу освіту. Батько, знаючи свою дитину, заявив їй, що акторських даних у ній абсолютно не спостерігає і запропонував вибрати яку-небудь професію, не пов’язану зі світом театру і кіно. Проте дівчина вирішила спробувати. На той момент Саша заявила, що якщо не надійде з першого разу в театральний ВУЗ, пробувати через рік вона не буде, а обере іншу професію.

Подавши документи в усі театральні Вузи столиці, Урсуляк надійшла в Школу-студію МХТ, хоча мала всі шанси стати студенткою Щукінського училища. Опинившись в Школі-студії, новоявлена студентка захопилася світом кіно, навчалася з великим інтересом і бажанням.

Перші ролі Олександри Урсуляк

Дівчині хотілося всім довести, що незважаючи на невисокий зріст, коротку стрижку і безглуздий вигляд, вона може грати ліричні ролі. Саша представила уривок з «Ромео і Джульєтти», завдяки чому вже через рік отримала запрошення режисера Романа Козака на головну роль у цій постановці Театру імені Пушкіна. На четвертому курсі дівчина грала в постановці «Чорний принц» роль Джуліани. Граючи цю роль, починаючій актрисі пощастило познайомитися і попрацювати з Олександром Феклистовым.

Олександра Урсуляк розмірковує про вбивство чоловіка Будучи студенткою, Урсуляк встигла зіграти у виставі «Будь здоровий, Гена!» і «Мізантроп». «Кілька днів з життя Альоші Карамазова» — дипломний спектакль починаючої актриси, де вона чудово зіграла Лізу Хохлакову.

Олександра Урсуляк в театрі

У 2003-му році, закінчивши Школу-студію, дівчина продовжила виходити на сцену театру імені Пушкіна, але вже як дипломована актриса. Вона знову грала чотирнадцятирічну Джульєтту. На думку Олександри, цю героїню і складний образ вона по-справжньому зрозуміла і відчула тільки з віком. Роль Джульєтти приносить їй величезне задоволення.

Актрису задіяли у постановках «Багато шуму з нічого», «Цигани», «Мадам Боварі», «Ночі Кабірії», «Позичте тенора» та ін.

У 2003-му році Олександра за роль у постановці «Чорний принц» була відзначена премією «Кумир» у номінації «Надія».

Фільмографія Олександри Урсуляк

Починаючи з 2003-го року Урсуляк знімається у фільмах. Дебют відбувся в телесеріалі «Вокзал», де вона зіграла роль Лариси – дочки начальника вокзалу. Картина знімалася на Мінській кіностудії. У тому ж році актриса з’явилася в ролі Вікі у фільмі «Театральний блюз».

Олександра Урсуляк на зйомках у Віктора Мережко ролі Далі йшли за ролями. Щорічно глядачі могли бачити гру актриси в двох-трьох кінокартинах. Найбільш помітні фільми з участю Урсуляк – це «Патруль», «Псевдонім «Албанець»2». Так само вона знялася в «найкращий вечір», «Фурцева», «Москва, я люблю тебе» та ін.

Олександра Урсуляк сьогодні

У 2013-му році актриса отримала відразу дві ролі в постановці «Добра людина з Сезуана». Олександра зіграла повію Шеен Ті і її двоюрідного брата по імені Шуй Та. Актриса настільки викладається на сцені, що критикам абсолютно не до чого прискіпатися. Всі рецензії на цю виставу тільки позитивні.

Олександра Урсуляк з доньками Ганною та Анастасією

В останні роки Олександра продовжила зніматися. Вона в 2012-му році з’явилася в трьох фільмах – «Віддам дружину в хороші руки», «Друге повстання Спартака», «Однолюби». У 2013-му з’явилися ще три картини за участю актриси. Вона знялася у фільмі «Пошуки доказів», в телесеріалах «Хуторянин», «Виходжу тебе шукати-2».

Особисте життя Олександри Урсуляк

Олександра вийшла заміж за актора, який відомий багатьом за ролями у фільмах «Бумер-2», «Курсанти», «Полювання на піранью». Її чоловік – Олександр Голубєв. У сім’ї народилися дві дочки – Аня і Настя. Молоді люди познайомилися, знімаючись у фільмі «Повний вперед!». Спільних сцен у них не було, але вони швидко знайшли спільну мову. Незабаром дружба переросла в кохання, Олександр і Олександра стали чоловіком і дружиною.

Під час зйомок в телесеріалі на Мальті у Голубєва почався роман з однією з актрис. Через час вони вже не приховували свої стосунки, і Голубєв пішов з сім’ї. Так, через шість років, шлюб Урсуляк розпався.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: