Ім’я: Олександра Нікіфорова

Дата народження: 16 лютого 1993 р. (23 роки)

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: Севастополь, Крим

Діяльність: актриса

Вага: 50 кг

Зріст: 169 см

Біографія Олександри Нікіфорової

Олександра Никифорова – актриса російського походження, що здобула популярність після виконання головної ролі у масштабному телевізійному проекті – серіалі «Анна-детективъ». Професійно володіє вокалом. Вільно говорить англійською. Числиться в акторському «Агентстві Двох Столиць» міста Москви.

Зірка серіалу «Анна-детективъ» Олександра Нікіфорова

Дитинство

Вперше дівчинка стала думати про те, щоб податися в артисти, ще в дошкільному віці, оскільки перед очима у неї був приклад тітки, яка виступала на театральних підмостках. А вже в роки навчання в школі вона регулярно засвечивалась в так званій масовці різних вистав і вже в п’ятнадцять років стала повноправною актрисою севастопольського Тюгу, де сумлінно працювала протягом трьох років. У її послужному списку були такі знакові ролі, як підпільниця у «У війни не жіноче обличчя» і Тоня «На острівці, серед бурхливої стихії».

Вже в дитинстві Олександра Нікіфорова зіграла свої перші ролі

Після локальних успіхів Олександра потрапила до складу учасників незвичайного приватного театру з інтригуючою назвою «Психо Дель Арт». Найбільш відомими її ролями під егідою даного театру стали головні персонажі в спектаклях «Донька» і «Мессаліна, дружина імператора».

Після 11-го класу життя юної актриси зробила цікавий поворот: Олександра стала переможницею міського конкурсу «Ум + краса = студент» та виграла розподіл на бюджет в Спбду. Так дівчина миттю виявилася студенткою кафедри акторської майстерності. Однак на другому курсі вона перевелася на кафедру лінгвістики, а незабаром і зовсім забрала документи з університету.

Актриса Олександра Нікіфорова: робочі моменти В РГИСИ (Спбгаті) Олександра надходила вже своїми силами, була прийнята в майстерню Лариси Грачової. Для дівчини надзвичайно важливим був той факт, що на цей раз її кандидатуру затвердили професіонали. Але, на жаль, доля знову не дозволила Саші своєчасно закінчити вуз. На 3 курсі з-за сімейних обставин молода актриса була змушена взяти академічну відпустку і переїхати до Москви. Втім, у 2016 році вона все-таки отримала диплом РГИСИ.

Акторська кар’єра

Її дебютною роботою на знімальному майданчику стала розважальна епопея для дітей «Троє з площі Карронад» (2008), де вона ненадовго з’явилася перед глядачами в образі школярки.

Потім, у студентські роки, були епізодичні ролі в малопомітних проектах: «Російський характер», «Відпустку по пораненню» (2014). Однак після того, як Олександра з чоловіком переїхала жити і працювати в столиці, вона успішно пройшла кастинг в містичний телесеріал «Анна-детективъ».

Детектив на ім'я Анна

За сюжетом її героїня Ганна Миронова розслідувала злочини, покладаючись на особливий дар – інтуїцію, в той час як її партнер по серіалу, Дмитро Фрід, керувався виключно логікою. До речі, дія серіалу переносило глядачів XIX століття, що лише підігрівало інтерес.

На фото: Олександра Нікіфорова і Дмитро Фрід

За визнанням самої Олександри, образ персонажа Ганни Миронової ніби писали з неї: «Вона миттєво стала мені близька. Я відчувала, що вона десь тут, відчувала її присутність». По мірі просування зйомок серіалу дівчина в такій мірі «вжилася» в епоху, що після закінчення зйомок ще довго не могла звикнути до звичайної одязі. Любов до тих часів дівчина мала ще зі школи – тоді вона з захопленням зачитувалася романами Срібного століття і потай мріяла опинитися десь там.

Особисте життя Олександри Нікіфорової

Ще під час навчання в РГИСИ доля кіноактриса вийшла заміж за чоловіка, який також працював в кіноіндустрії, був режисером «Анни-детектива». Саме шлюб і наступне народження доньки Ганни змусили дівчину оформити декретну відпустку і відкласти навчання.

Олександра Нікіфорова одружена, виховує доньку

Втім, у відпустці Олександра перебувала недовго і незабаром після пологів приступила до роботи. Чоловікові актриси навіть доводилося возити доньку на знімальний майданчик, щоб новоспечена мама могла погодувати дитину.

Олександра Нікіфорова зараз

У 2017 році очікується вихід на екрани телесеріалу «Кумир», про який відомо те, що події в ньому відбуваються в роки відлиги, напередодні чемпіонату світу з футболу. Олександра отримала роль радянської манекенниці. Крім того, тривають зйомки «Анни-детектива», також Олександра отримала запрошення на головну роль в серіал «Інша кров».

Олександра Нікіфорова мріє повернутися в театр

У найближчих планах Нікіфорової – потрапити в трупу «серйозного» театру на регулярній основі, оскільки актриса щиро вважає, що справжнім актором можна вважатися тільки після того, як 10, а то і 15 років відіграєш у виставах.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: