Ім’я: Олександра Бєлякова

Дата народження: 22 вересня 1990 р. (26 років)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: р. Дзержинськ, Нижегородська обл.

Діяльність: співачка

Вага: 54 кг

Зріст: 170 см

Біографія Олександри Белякової

Доленосний «кораблик»: дитинство і родина Олександри Белякової

Сашко з дитинства любила співати. Якось, відпочиваючи з батьками на дачі у Горьковського моря, семирічна Саша заспівала пісеньку про кораблику. Її дзвінкий голос лунав по всій окрузі.

Цю пісню почула Наталія Курганова, дача якої розташовувалася за кілька дворів від дачі Сашиних батьків. Курганова одразу звернула увагу на чистий і дзвінкий голосок юної сусідки, так як керувала дзержинським дитячим колективом естрадної пісні «Шанс». Жінка тут же відправилася до сусідів по дачі і запропонувала батькам взяти Сашка в свій дитячий музичний колектив.

Займаючись співом в естрадному колективі «Шанс», Саша не раз виправдовувала надії Наталії Кургановой, беручи участь у різних вокальних конкурсах. А коли дівчинці виповнилося 10 років, вона взяла участь у міжнародному конкурсі «Маленькі зірочки» в Санкт-Петербурзі і виграла Гран-прі цього пісенного конкурсу. Так невигадлива пісенька про кораблику допомогла дівчинці всерйоз зайнятися вокалом і домогтися перших успіхів на своєму творчому шляху

Початок кар’єри співачки Олександри Белякової

Після закінчення школи Сашко залишила рідний Дзержинськ і відправилася підкорювати столицю. У Москві вона успішно закінчила Музичний коледж Гнессиных і вирішила продовжити освіту в Гітісі на факультеті артистів естради.

Біографія співачки Олександри Белякової почалася в Дзержинську Нижегородської області

На талановиту студентку Гітісу вже давно звернули увагу відомі продюсери. Кожен з них не раз робив Олександрі пропозиції одну привабливу іншого. Так, їй пропонували стати учасницею групи «Сопрано 10» і увійти у другий склад відомої групи «Міраж». Але Саша поки не поспішає приймати пропозиції, так як основним своїм завданням вважає навчання у Вузі та отримання хорошої освіти.

Якийсь час Саша співала на бек-вокалі у знаменитої Любові Успенської. До Успенської Саша потрапила на запрошення подружки, яка запропонувала взяти участь у концерті в «Крокус Сіті Холі» в Москві. Саша з вдячністю відгукується про відомій співачці, справедливо вважаючи, що зобов’язана Любові Успенської набутим досвідом і умінням легко і вільно триматися на сцені.

Олександра Бєлякова на шоу «Голос»

Олександра Бєлякова, звичайна дівчина з Дзержинська, вирішила спробувати свої сили в телепроекті «Голос». Перший «Голос» виявився невдалим для неї, так як Саші не вдалося пройти кастинг, але дівчина не зневірилася, а наполегливо почала готуватися до наступного проекту. А коли на федеральному телеканалі стартував «Голос-2», Олександра Бєлякова вже змогла вступити в боротьбу за перемогу на телепроекті поряд з іншими гідними конкурсантами. На цей раз Олександра успішно пройшла відбір, на якому з одинадцяти тисяч претендентів на участь у телепроекті залишили лише сто п’ятдесят найбільш яскравих і своєрідних виконавців.

Голос 2 — Олександра Бєлякова — «All The Man That I Need» Треба зауважити, що сама назва телепроекту «Голос» говорить саме за себе. Організаторів цього конкурсу, насамперед, цікавлять учасники з неабиякими вокальними даними, а вже потім — їх манера триматися на сцені і зовнішність конкурсантів. На телепроекті немає строгих вимог щодо жанру пісні, обраної виконавцем. Це може бути і попса, і джаз, і рок, і класичний вокал, і народна пісня.

Важливою складовою проекту є етап Сліпих Прослуховувань, під час яких наставники можуть повністю зосередитися саме на вокальних даних учасників проекту. Ефектна красуня Олександра Бєлякова на будь-якому іншому шоу змогла б відразу привернути до себе увагу яскравою зовнішністю. Однак на проекті «Голос-2» дівчина завоювала увагу метрів естради саме своїм непересічним вокалом.

Для участі у Сліпому прослуховуванні всім конкурсантам було запропоновано список пісень. Саші дісталася пісня Аліши Кіс «If I ain’t got you». Щоб відповідати образу, Саша одягла відверту леопардове плаття і високі підбори. Дівчина настільки добре представила пісню, що члени журі, насолоджуючись її виконанням, повертатися до неї не поспішали. Напруга була настільки велика, що коли повернулися до Олександри Агутін та Градський, вона від хвилювання припинила співати.

Голос 2 — За кадром Олександр Бабенко та Олександра Бєлякова. Випуск 09.11.2013 Незважаючи на це, Градський похвалив Белякову за хватанутые ноти, яких не було в оригіналі і за те, що молода конкурсантка зуміла здивувати всіх наставників своєрідним та оригінальним виконанням.

Серед двох наставників обрала Олександра Градського. У команді метра вона стала готувати дует з Олександром Бабенко — партнером за проектом. Їх спільний виступ всі оцінили по достоїнству, але правила проекту вимагали вибору, і Градський зупинив його на Олександрі Белякової, даючи їй шанс продовжити боротьбу. Рішуче налаштована Саша прагнула не стільки до перемоги на проекті, скільки максимально показати себе і свої неабиякі вокальні здібності.

Беручи участь у проекті, дівчині було важливо подивитися на себе з боку, справедливо оцінити себе і попрацювати над можливими помилками. Все це, вважає Олександра, може стати в нагоді їй надалі. Звичайно ж, як і кожній творчій людині, Саші хочеться, щоб її впізнавали, хочеться бути відомою.

Олександра Бєлякова сьогодні

Незважаючи на те, що молодій співачці Олександрі Белякової не вдалося потрапити до півфіналу шоу «Голос» вона вдячна насамперед своєму наставнику Олександру Градскому, віддав Саші тільки 20%, за його ненав’язливі поради щодо вокалу і коректні зауваження з приводу створення сценічного образу. І хоч її конкуренти Шарип Умханов і Поліна Конкіна отримали значно більше голосів, у Саші склалися нормальні без заздрості та конкуренції відносини з ними та іншими конкурсантами.

Олександра Бєлякова стала зіркою на шоу Голос

Залишаючи проект, Олександра Бєлякова висловила вдячність наставникам — Олександру Градскому, Дімі Білану, Пелагею, Леоніда Агутіна, провідному Дмитру Нагієву, всім проголосував і своїй мамі Олені. Олександра підкреслила, що проект «Голос» став самим неймовірним і незабутнім моментом у її житті

Олександру Белякову по праву можна вважати висхідною зіркою естради. Нижньогородці, хворіли за свою землячку під час її участі в телепроекті, з нетерпінням очікують зустрічі з талановитою співачкою на сцені.

Особисте життя Олександри Белякової

Участь у проекті допомогла Сашку повністю розкритися і переконатися в тому, що її майбутнє пов’язане тільки з співом. Зараз дівчина бере участь у кавер-бенд.

Педагог Саші Яна Тюлькова характеризує її як талановиту ученицю, над талантом якої немає потреби старанно працювати, такий талант потрібно лише підтримувати. В інтерв’ю ЗМІ Тюлькова розповіла, що, займаючись з Белякової, вона тільки розвивала і шліфувала наявні у молодої конкурсантки навички.

А педагог дитячого колективу «Шанс», у якому займалася Саша в дитинстві, Курганова Наталія щиро рада, що її колишня учениця не тільки засвітилася, але і гідно показала себе і свій талант на телепроекті.

Про особисте життя Олександри Белякової майже нічого не відомо. Очевидно висхідна зірка не поспішає розповідати про себе і свої таємниці.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: