Ім’я: Олександр Жулин

Дата народження: 20 липня 1963 р. (53 роки)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: р. Корольов, Московська обл.

Діяльність: фігурист, тренер

Вага: 72 кг

Зріст: 176 см

Біографія Олександра Жулина

Юний фігурист: дитинство спортсмена Олександра Жулина

Саша Жулин виріс у родині, де панувала атмосфера ніжності і любові. Коли хлопчикові виповнилося п’ять років, бабуся привела його на каток, щоб улюблений онук зміцнював своє здоров’я і добре розвивався. Тут на маленького фігуриста швидко звернули увагу досвідчені тренери. Малюк впевнено стояв на ковзанах, стрибав і легко ковзав по льоду, не пропускаючи тренувань.

У 9 років хлопчина відправляється займатися фігурним катанням в Москві. Саша починає тренування на стадіоні Юних Піонерів. Зараз — це школа для фігуристів — «Коник Чайковської». Пізніше Саша Жулин навчається і тренується в спортивному інтернаті, займаючись одиночним катанням. Його тренують відомі тренери: майстер спорту Анастасія Миколаївна Казакова, а пізніше він займається з заслуженим тренером Наталією Дубовий.

Вже в четвертому класі Олександр Жулин бере участь у спортивних змаганнях і великих чемпіонатах. До сімнадцяти років Жулин виступає у фігурному катанні як одиночник.

Фігурист Олександр Жулин у великому спорті

У сімнадцять років юний Жулин залишає одиночне катання і починає займатися парними спортивними танцями. Першою його партнеркою стає Майя Усова. Пара демонструє великі успіхи, катаючись на великих всесоюзних і міжнародних змаганнях і швидко завойовують лідерські позиції.

Фігурист Олександр Жулин починав кар'єру з малого

Протягом десяти років А. Жулин і М. Усова успішно утримують призові місця в трійках спортивних призерів, витримуючи суперництво серед відомих чемпіонів з парного фігурного катання: Н. Анненко і Р. Стрітенського, О. Грищук і Є. Платова, М. Климової і С. Пономаренко, а також французів Дюшене.

У 1994 році на Олімпіаді в Лилихаммере фігуристи Жулин і Усова завоювали срібну медаль, стала їх головним спортивним досягненням. Після перемоги в Лилихаммере фігуристи пішли зі спорту. З 1994 року по 1998 Олександр Жулин і Майя Усова беруть участь в льодових шоу Росії і Америки.

В кінці дев’яностих Жулин переходить на тренерську посаду, беручи участь у постановці спортивних і концертних номерів для фігуристів. В цей час він тренує фігуристів Тетяну Навку і Романа Костомарова, а в 2006 році приводить їх до перемоги на Олімпіаді в Турині. Тут учні Жулина успішно завойовує золоту медаль. Пізніше, протягом трьох років Олександр Жулин тренує і готує до змагань французів — фігуристів Наталі Пеша і Фабьяна Бурзу, які виграли у 2011 році чемпіонат Європи.

Олександр Жулин про розлучення з Тетяною Навкою Жулин готував до змагань та інших не менш відомих фігуристів: А. Гребенкину і Ст. Азрояна, Р. Хайт і С. Сахновського, Н. Михайлову і А. Сергєєва, одиночників А. Абта і Ф. Сугури.

Олександр Жулин в телешоу

Олександр Жулин — тренер і беззмінний керівник Школи танців на льоду спортивного комплексу «Олімпійський». Як активний учасник льодових шоу на Першому каналі, він продемонстрував свою неабияку майстерність, катаючись з актрисою Інгеборге Дапкунайте в 2006 році.

В льодових шоу Першого каналу 2007-2009 рр. команда фігуристів тренера Жулина успішно змагалася з командою В. Авербуха, а в 2010 році в телешоу «Лід і полум’я» Олександр В’ячеславович виступає як креативний постановник своєрідних та оригінальних номерів. У Льодовому палаці був представлений цікавий номер у постановці режисера Ігоря Оршуляка і Олександра Жулина, де фігуристи виступили в ролях учасників гостросюжетного бойовика.

Наодинці з усіма — Олександр Жулин В оновленому проекті Льодовикового періоду 2012 року А. Жулин готував до виступів на телешоу абсолютно нову команду, що складається з відомих особистостей, зірок шоу-бізнесу, відомих фігуристів. Олександр В’ячеславович запам’ятався телеглядачам беручи участь в передачі «Мій родовід». Про Олександра Жулине знятий документальний фільм режисера Р. Ананова«Олександр Жулин. Стійкий олов’яний солдатик».

Особисте життя Олександра Жулина

У 1980 році тренер Наталія Дубова поставила А. Жулина в пару з М. Усової, а в 1986 році 24 травня партнери по спортивних танцях на льоду одружилися.

У 1993 році Олександр познайомився з молодою фігуристкою Тетяною Навкою. 30-річний тренер закохується в 18-річну ученицю настільки, що ця пристрасть призводить до розриву з його першою дружиною Майєю. У 2000 році Тетяна та Олександр створили сім’ю і у них народилася дочка Олександра. До 2006 року сім’я проживала в США в Нью-Джерсі. Через багато років історія повторилася і в 2010 році пара розлучилася. З приводу їх розставання існують різні думки. Одні стверджують, що причина розлучення — новий роман Т. Навки, інші спростовують це, доводячи невірність Олександра.

Фігурист Олександр Жулин з колишньою дружиною Тетяною Навкою

Жулин після розриву з Тетяною зблизився з фігуристкою, своєю ученицею Наталією Михайлової. Зараз вони разом, а нещодавно у них народилася донька Катерина. Олександр був присутній при народженні дитини, тримав себе мужньо, так як вже побував при появі на світ старшої дочки Саші. Жулин вже познайомив свою старшу дванадцятирічну дочку з молодшою. Саша радісно прийняла звістку про появу у неї сестри. Треба сказати, що Сашко ставиться до змін в особистому житті папи з великим розумінням. Вона здружилася з Наталією Михайлової, яка обрала в спілкуванні з дівчинкою правильну позицію старшої подруги.

Щасливий батько Олександр Жулин і його молода супутниця Наталія Михайлова потихеньку будують плани на майбутнє, але поки ні з ким ними не діляться, боячись наврочити свого щастя.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: